Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prawie u schyłku dnia.Wpadłam na chwilę między normalnych ludzi.Choroby otępienie mózgu to delikatnie mówiąc-wielka niewiadoma.Szczególnie przy braku wsparcia.

Dwa ostatnie zdania powinny być w poskarżyjkach ale nie mam siły tam iść.

Nieodmiennie słońca w serduchach:cmok:

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Witam ciemnym świtem :oklaski: Nie wiem jaką aurę mamy na zewnątrz, bo mi się wyjrzeć nie chciało :haha: Przekonam się za godzinę, jak pojadę zrobić badania krwi :haha:Dawno mnie nie kłuli, więc dzisiaj jest ten dzień, gdy dowiem się, czy moja krew nie zbłękitniała od ostatniego badania, oraz czy powinnam się martwić tym faktem :szydera: Ale jakiś pozytyw jest...dowiedziałam się wczoraj, podczas badania ekg, że mam serce :oklaski: Wstałam więc rześka i witam was radośnie, bo dzisiaj nadszedł 459034575_dziedobrypitek_kot.gif.b61c7f1d96d1e97320d13aa9ebca7714.gif I niech będzie cudny...jak zawsze...czego wam i sobie życzę :oklaski:

@Mirelka1965 ty to dajesz czadu!

Ale dzieki ci za to:777_revolving_hearts:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, 1bozka napisał:

Nie bo musialabym sklamac.Tak zostaje:szydera:

Przy jakim wzroście ważysz 45 kg ??? :szok: Bo ja jak tyle ważyłam przy moim 155 cm to wyglądałam jak kościotrup :( Do dziś mi zostało, że wolę mieć kilo więcej niż kilo mniej... :)

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, NNNdanuta napisał:

Przy jakim wzroście ważysz 45 kg ??? :szok: Bo ja jak tyle ważyłam przy moim 155 cm to wyglądałam jak kościotrup :( Do dziś mi zostało, że wolę mieć kilo więcej niż kilo mniej... :)

Już podaje 55 kg na 164 cm. Będzie??? Czy inne wymiary tez:szydera:ale podobno dobrze mi z tym.Tak mówią:szydera:

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

Witajcie :dyskusja: w ten dżdżysty depresyjny u nas dzień. 

Za to ja mam Ciebie@1bozka " na oku ":d. Miej się :love:na baczności, nie zawijaj na palec loczków za uchem i  nie dłub w nosie i nie rób zeza :cmok:, bo czaem tak do śmierci zostanieO.o . Wielka Siostra wszystko namierza :tak2:. Sprawuj się najlepiej  jak potrafisz !!!! W sobotę w nagrodę dostaniesz :wino:

Telefony to dobra sprawa, ale czasami za często dzwonią :haha:. Jeden tylko z nich był superaśnie miły dla ucha:

Krokodyl  do mnie zadzwonił i przekazał info, że:

- wyszorawał co mógł i dokąd  sięgnął :tak2:,

- założył ostatnią czystą koszulę:haha: i tatowe ostatnie czyste badejki :haha: ,

- założył całe spodnie:oklaski: , o należytej zimą  długości 

- wypachnił się:)  5 flakonami wód kolońskich 

- wypucował piękne zęby

- uzbroił się w czarujący uśmiech 

- i pięknie z Panią rozpatrujacą wnioski do sanatorium pogadał. Zamiast czekać 12 m-cy, jedziemy po 2-mi mcu od momentu  złożenia wniosku

Decyzja jest, że wyjeżdżam na saksy :papieros: do PL albo na same Walentynki do Świnoujścia, albo 7-27.03.2019 do Kołobrzegu. Takie saksy, że kasa zamiast przybyć, to wypłynie :mur:.  

@Heidia jakich to argumentow,ze sie wyraze uzyl pan Krokodyl,ze przyspieszyli wam sanatorium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Joy napisał:

tyle ważyłam latem ,zanim nie dopadły mnie antystresowe czekoladki :szydera:Teraz mam ich jakieś 5 kg na garbie :szydera:

Jem wszystko oprócz slodyczy:smutek:bo niestety ręka sprawiedliwości mnie też dopadnie:haha:

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Heidia jakich to argumentow,ze sie wyraze uzyl pan Krokodyl,ze przyspieszyli wam sanatorium?

Przemycił ze sobą ładunek wybuchowy Z ziarna kawy i kakao zmieszane z orzechami w opakowaniu z okienkiem z napisem Nusskbacker:szydera:, ale  generalnie to Krokodyl ma taki uśmiech,  że skały  nim przenosi . Mogę go ostatecznie Tobie wynająć za 2000 € na jeden dzień :d, zachowam płynność  finansową :oklaski:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Heidia jakich to argumentow,ze sie wyraze uzyl pan Krokodyl,ze przyspieszyli wam sanatorium?

Generalnie, to ja dodatkowo musiałam dostarczyć informacje od kardiologa,  że  mój mięsień sercowy jest na tyle duży,  że udźwignie odbywające  się w sanatorium  ekscesy :tak2:, a Krokodyl  dodatkowe kwity,  że żyły wytrzymają  ciśnienie w związku ze spotkaniem a jednym turnusie swojej żony i niedogodność przebywania z nią wiecej niż do tej pory :d:oklaski:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...