Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

To nie tak do końca ...Kiedyś jedną z koleżanek forumowych zresztą ....pracowała ( możliwe , że nadal pracuje ) i sobie chwaliła . Ją też bardzo chwalono ....tak pisała :d

Myslisz o Zosi? Ona pracuje na niemiecka emeryture, to inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hawana napisał:

Myslisz o Zosi? Ona pracuje na niemiecka emeryture, to inna bajka.

No przecież więcej osób jest zainteresowane emeryturą. Być może chociażby  @aniao skorzystałaby na tej informacji. Jedna opiekunka byłaby już uratowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Czy wy chcecie, żebym obie dzisiaj głowę rozbiła ? Żadnego wsparcia nie mam :mur:. Macie czarne charaktery, czy co ?

Masz nasze wsparcie , tylko niecierpliwa jestes. Ktos na pewno sie zglosi i cos skrobnie.

Ja bardzo ciesze sie z wolnosci . Wolny wybor, to dla mnie esensja smaku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu na wyjeżdzie poznałam fajną dziewczynę,było nas tam kilkanaście Polek,ale ona tylko ze mną się integrowała bo reszta uważała ją za dziwaczkę,kobieta bardzo inteligentna wykształcona pisarka,ona właśnie pracując w Londynie w domu opieki,napisała książkę,pt,,Wyspa starców "'książkę łyknęłam w jeden wieczór bo oczywiście podarowała mi z dedykacją.W tej książce opisuje życie na emigracji opiekunki,są też wątki miłosne,mieszkanie w różnych miejscach ,nawet w ciasnych pokoikach w suterynach,nie wszędzie domy opieki zapewniają mieszkanie,trzeba sobie wynająć a co za tym idzie lepsze warunki większa kasa do zapłacenia,to tak na prawdę nie jest kawior tylko ciężka praca.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...