Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, lucyna.beata napisał:

mroweczko ty moja jak sie dorwe na forum i mam moment to nadrabiam za caaaaaaaly dzien wiec moze i tak sie zdarzyc....trafi sie wiecej niz jedna stronka:haha:

:dobrze:....Wcale Ci się nie dziwię . U mnie tych " momentów " dorwania się do lapka dostatek ...Jak nie chce mi się lapka na górę zabierać to z telefonu sobie klikam ....No taką mam robotę ...kiedy obowiązek prawdziwej pracy to wiadomo , że nie ma czasu na zabawę , ale więcej siedzę " pod reką " i w gotowości na wezwanie ...Czasem też zaloguję się a nawet nie luknę , bo jakieś tam obowiązki mam ...ale w sumie nie ma ich dużo , tylko takie raczej " upierdliwości " ....Na wolne godziny bez jakichkolwiek obowiązków też nie narzekam a nieraz mam ich też po kokardę ...nudzi mi się .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Ludeczkowie mili :cześć2:Żyjecie ? Bo ja ledwo ....dzień wyjazdu się zbliża i okazuje się ,że mam jeszcze mnóstwo spraw do załatwienia ( chorera ,jak zwykle :haha:) .Jedną z ważniejszych jest dokonanie wyboru fotografii , która ma się znaleźć na szklanym panelu w łazience .I wszystko byłoby okej, gdyby człowiek miał powiedzmy ...50 wzorów do wyboru ...a tu ,na tej zasranej fotoli ,są ich miliony O.o i ...tak już kilka dni siedzę i " wybieram" i już sama nie wiem ,czy ja tam byłam z pieskiem czy bez !? ...No właśnie bez ,czy w insze kwiaty iść ,abo jakiś landszafcik :szydera:....łeb mnie już napier.... znaczy się globusa mam :p .A chłop ci powiem,że wszystko zostawiam na jego głowie....bezczelny typ ...:haha:

Dobrego, miłego dnia Milusińscy . U mnie będzie dodatkowo skwarny ...no tak zapowiadali .:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

:dobrze:....Wcale Ci się nie dziwię . U mnie tych " momentów " dorwania się do lapka dostatek ...Jak nie chce mi się lapka na górę zabierać to z telefonu sobie klikam ....No taką mam robotę ...kiedy obowiązek prawdziwej pracy to wiadomo , że nie ma czasu na zabawę , ale więcej siedzę " pod reką " i w gotowości na wezwanie ...Czasem też zaloguję się a nawet nie luknę , bo jakieś tam obowiązki mam ...ale w sumie nie ma ich dużo , tylko takie raczej " upierdliwości " ....Na wolne godziny bez jakichkolwiek obowiązków też nie narzekam a nieraz mam ich też po kokardę ...nudzi mi się .

no wlasnie...co lepsze...nuda i dzien wlokacy sie za dniem....czy dzien zajety obowiazkami i czas ktory mknie z szybkoscia swiatla...wybralam to drugie...ucze sie nowego, ucze sie praktycznych czynnosci ktore byc moze bede mogla wykorzystac  jako atut w rozmowie z agencja..bo przeciez babka w koncu zejdzie...chociaz patrzac na nia...stawiam ze dziadek szybciej sie zawinie...a ona ...no coz...trafi pewnie doo domu opieki i tam zakonczy swoja wegetacje..bo to jest wegetacja...nic wiecej...

na nude nie narzekam, mam dni rozplanowane, moje kosmetyki mnie nie intersuja...skladam zamowienie i czekkaja na mnie wiec...tez na plus:d ...a ze przerwy odsypiam....euro rekompensuje takie male...:niewygody":haha:

no i moze nawiedzona jestem ale dla mnie opiekun to ktos kto oprocz dotrzymania towarzystwa pdp bedzie mial tez wplyw na ase nnych waznch spraw ot takich jak np ulatwienie funkcjowoania i sobie i pdp...czyli ma glos w sprawie np kapieli fryzjera, czasami dozowania lekow i tak dalej:)

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano uratowałam pięć jajek przed ugotowaniem na śmierć. Poprzednie znalazłam w szafce w garnku. Kasieńka nie chciała ich jeść bo żółtka były zielone a i białko tylko przypominało białko. Nic dziwnego skoro gotowała je co najmniej godzinę. :haha:

Muszę chyba zacząć jajka chować. :haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Rano uratowałam pięć jajek przed ugotowaniem na śmierć. Poprzednie znalazłam w szafce w garnku. Kasieńka nie chciała ich jeść bo żółtka były zielone a i białko tylko przypominało białko. Nic dziwnego skoro gotowała je co najmniej godzinę. :haha:

Muszę chyba zacząć jajka chować. :haha:

Hmmmm....to chowanie jajek jakoś mi do ciebie nie pasuje...:haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Barbara48 napisał:

Właśnie się rozpadało i mam mały problem :(.

Zostało mi Tylko 10 papierosów a do sklepu 3 km :smutek:

Mi wychodzi z rachunków że nie jest tak źle :d 3 km to 3000 m wiec możesz sobie zapalić co 300 m idąc do sklepu:szydera:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...