Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, 1bozka napisał:

Tak myślałam:szydera: haha wesele i Domestos i jeszcze 40%:szydera:

Nasz kawalerczak zawijał tamtejszą pannę Kasię. I jak każde weselicho ma swój hit, to w Brzozowie była: " Mądra Kasia" :hura::hura::hura:

Pamiętam je, jakby to było wczoraj!!! :szydera:

 

Musi być ta wersja bo kawaler był z Mazowsza :serce:

Choć Trubadurzy dają fajnie!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie czuję się zagrożona na tej stelli, choć próby wygryzienia mnie przez zmienniczkę zauważyłam. Ale żeby kogoś wyeliminować trzeba utrzymywać jakiś poziom własnej pracy i to musi być stała, a nie taki zryw z doskoku... Tu chodzi o coś innego: zatrudniono osobę (skoczka na czas świąt), która jest niepoukładana, na psychotropach i prochach nasennych. Zjeżdżając miałam poczucie pozostawienia pdp na pastwę losu. Nie próbuję dociekać i wypytywać co tu się wydarzyło, ale na pewno nie było jak być powinno. Głupio mi (wstyd) i przykro mi, że dzisiaj musiałam informować pdp, że nie mam dla niej jej ulubionego mleczka do kawy, śliwki do kolacji i lnu, który zawsze podaje się zmieszany z jogurtem. Na prowadzenie domu dostajemy godne pieniądze (100 euro) i jeżeli skoczek zaopatrzył się we wszystko co uznał dla siebie za niezbędne na drogę do domu to i to wszystko powinna mieć pdp. A tak nie jest... Marzy mi się, żeby firmy wypracowały jakieś metody zatrudniania, które zwykłe uczciwie podchodzące do pracy opiekunki uchronią od konfrontowania się z tego typu "oryginałami" i ponoszenia ciężarów ich nieuczciwej pracy. :|

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to opiszę jedno wyjscie na muzyke,,poszliśmy na inny Camping i  muzyke na żywo, tappas to jest żarcie gdzie wybierasz co chcesz -grilowany kurczkak, sałatki, kiełbaski ,kanapeczki itd, wzięlam bo wyglądało ładnie,,ale nigdy więcej, wszystko fujj, muzyka nawet fajna ale solistka ma jeszcze dużo do nauki, fałsz na fałszu, ja mam za dobre ucho co do muzyki, sama grałam na kilku instrumentach i stroiłam jeszcze je, więc wiecie jakie jest moje ucho,,,ale to nie ważne,,muzyka leci i ludzie w tany poszli, pierwszy raz się poczulam jakbym byłam na tańcach w domu ludzi niepełnosprawnych-naprawdę,,jak jeden cos miał ze zdrowiem, siedze i myślę gdzie ja jestem,,no na Campingu ale innym, co ja tutaj robię,

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NNNdanuta , bo widzisz @NNNdanuta ja zawsze powtarzam, że są opiekunki i opiekunki. Każda z Was pewnie ma inne priorytety. Ty myślisz w pierwszej kolejności o Pop , a ta druga Pani opiekunka : o sobie. Uzupełnisz braki w zaopatrzeniu, nakarmisz swoją ptaszynę jej smakołykami i pomału wszystko wróci do normy. Zapomnij o zmienniczce i w razie czego zaznacz agencji, żeby jej w Twoje miejsce już więcej nie przysyłali, bo w przeciwnym razie  już tu nie wrócisz . PoP na pewno doceni Twoje starania, a Ty będziesz miała satysfakcję, że uczyniłaś wszystko z największym wyczuciem niezaniechania obowiązków. Głowa do góry. Nie denerwuj się , Twoje zdrowie jest najcenniejsze

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, NNNdanuta napisał:

Mój powyższy post jest odpowiedzią dla @Heidi i @Blondi.

Nie zmienisz niczego ani agencje ,,tak już jest w tej pracy, ale co mnie ostatnio zaskakuje,że coraz więcej opiekunek bierze psychotropy czy nasenne tabletki,,to jest smutne ,,coraz więcej pije w pracy , mi takie numery nie mieszczą się w głowie,ale nic się na to już teraz nie zdziała,,przykład następnej opiekunki do odstrzału, 

  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

fujj

tatarka z polędwiczki wołowej z cebulką, ogóreczkiem kiszonym, żółteczkiem wiejskim, musztardką(wszystko drobniutko posiekane), ciuteńką maggy, oleju, pieprzu i soli, nie było???:szydera:

Noż palunie lizać i zimnym Baczewskim przelewać!!! :hura::hura::hura:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LACH napisał:

tatarka z polędwiczki wołowej z cebulką, ogóreczkiem kiszonym, żółteczkiem wiejskim, musztardką(wszystko drobniutko posiekane), ciuteńką maggy, oleju, pieprzu i soli, nie było???:szydera:

Noż palunie lizać i zimnym Baczewskim przelewać!!! :hura::hura::hura:

Właśnie wtrząchnęłam takiego :) tylko bez musztardy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

Nie zmienisz niczego ani agencje ,,tak już jest w tej pracy, ale co mnie ostatnio zaskakuje,że coraz więcej opiekunek bierze psychotropy czy nasenne tabletki,,to jest smutne ,,coraz więcej pije w pracy , mi takie numery nie mieszczą się w głowie,ale nic się na to już teraz nie zdziała,,przykład następnej opiekunki do odstrzału, 

cześć ja nie biorę tabsów ,piję ale po pracy:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LACH napisał:

tatarka z polędwiczki wołowej z cebulką, ogóreczkiem kiszonym, żółteczkiem wiejskim, musztardką(wszystko drobniutko posiekane), ciuteńką maggy, oleju, pieprzu i soli, nie było???:szydera:

Noż palunie lizać i zimnym Baczewskim przelewać!!! :hura::hura::hura:

Nie denerwuj moich smaków,,>:(

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...