Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Mirelka1965 napisał:

CO ty nas deprawujesz i onanistów pokazujesz? :kopara::szydera:

Nie rozumiem:szok:

Prawdą jest , że w Australii nigdy nie byłam,  austarlijskiego ciepła na skórze  nie czułam, koali żywych nie widziałam, więc piszesz ,moja wyobraźnia jest zbyt wybujałą :szok:? To koala tak nie robią :szok:? To drzewa w Austarlii nie są czerwone :szok:? Hmmmm... trzeba będzie tam pojchać i sprawdzić , ale ja się boję Aborygenów i kangurów:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Mirelka1965 napisał:

 I spróbuj przekonać Niemiaszków do tej kapusty tłuczonej :haha: Powodzenia :szydera:

Ważne jest mieć tłuczek w ręku i na oczach PoP się z nim plątać. i jeść zacznie i pić, i kapustę da sobie położyć :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

Nie rozumiem:szok:

Prawdą jest , że w Australii nigdy nie byłam,  austarlijskiego ciepła na skórze  nie czułam, koali żywych nie widziałam, więc piszesz ,moja wyobraźnia jest zbyt wybujałą :szok:? To koala tak nie robią :szok:? To drzewa w Austarlii nie są czerwone :szok:? Hmmmm... trzeba będzie tam pojchać i sprawdzić , ale ja się boję Aborygenów i kangurów:smutek:

Czasami strach ma duże oczy :haha:A ten onanista to ma tyle wspólnego z koalą, co ja i ty :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Malina 1 napisał:

Eskape room to gra 

Gracze zostają zamknięci w specjalnie przygotowanym pokoju. Celem gry jest wydostanie się z pokoju bez użycia siły przed upływem 60 minut.

Każda rozwiązana zagadka przybliża Was do wydostania się z pokoju. Jeśli uda się Wam poradzić sobie z pomniejszymi zagadkami, nie powinniście mieć również problemu ze złamaniem najważniejszego kodu, umożliwiającego otwarcie drzwi wyjściowych.

Zaliczyłam trzy takie pokoje, ale wyszłam nie dzięki swojej inteligencji a moich dzieci i ich połówekxd Ja w tych pokojach jestem tylko odważna, czyli idę pierwsza tam  gdzie nikt się nie kwapi :haha:To pewnie typowe dla opiekunki, która już z niejednego pieca chleb jadła :haha:W (np.) pierwszym pokoju prowadzącym był "trup małej dziewczynki" :szok:, czyli nerw jest ... :szok: Zabawa fajna i bardzo na topie obecnie i jak widać też niebezpieczna ... Wszystkie pokoje, w których byłam zlokalizowane były w starym, a nawet bardzo starym budownictwie :( Czyli do tej zabawy nadaje się akurat to, co do czego innego się już zupełnie nie nadaje :(

Edytowane przez NNNdanuta
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

To sobie pokiblujemy . Za 15 minut mam wolną półdniówkę ...lubię tak sobie pokiblować w domku :szydera:

Farbę ciepłam na włosięta i pogadałam z familią i prawie koniec przerwy a jeszcze trzeba toto zmyć

i jakiś friz strzelić :trele:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MeryKy napisał:

Farbę ciepłam na włosięta i pogadałam z familią i prawie koniec przerwy a jeszcze trzeba toto zmyć

i jakiś friz strzelić :trele:

Godzinę się zdrzemnęłam . Obiadowe , należne ciasto wszamałam , kawę wypiłam ....w tv lukam , czekam na skoki , ale to dopiero za 1.5 godziny  i .....jeszcze trzy godziny kibluję ....Idę na cugasa na taras i wracam zaraz xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MeryKy napisał:

Farbę ciepłam na włosięta i pogadałam z familią i prawie koniec przerwy a jeszcze trzeba toto zmyć

i jakiś friz strzelić :trele:

Farbę kładłam dwa dni przed wyjazdem.., u fryzjera :d Tanio nie było, ale cholera nie mam wprawy z długimi włosami :( Za to mogłam dzisiaj na pauzie spotkać się z tutejszą koleżanką... wychyliłyśmy po kawie  latte a i plotkom nie było końca :haha:Nie do końca plotkom.., zdałyśmy sobie wzajemnie relacje co u nas słychać :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Afryka napisał:

@NNNdanuta Danka Ty jesteś w szoku, dlatego tak dziwnie reagujesz, bo to nie jest normalne, aby parędziesiąt sosen nie wyrąbać :haha:

Zauważyłam u siebie, że jak dotyka mnie coś co przechodzi moje wyobrażenia, moją znajomość rzeczy ... to ja całkowicie spowalniam, wręcz doświadczam osłupienia :szok: Ca za tym idzie.., staję się wyjątkowo kulturalna... Ta skoczek wprowadziła mnie wielokrotnie w stan osłupienia. I tak, wierz mi, że wracają tutaj nie byłam pewna, czy ona wyjedzie zgodnie z planem bo takiego zamiaru nie miała. Ustaliła sama ze sobą, że jej pozostanie tutaj kilku dni dłużej nie czyni dla nikogo żadnej różnicy... O.o 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, LACH napisał:

Za Twoje miłe słówko

I Can't help F. i L.W.Y. i ten. Dedykuję Ci jednak ten.

?¿

 

 Reggae:hura:

  Red  Red wine goes to my head , makes me forget  that I Still need you so.....

Albo:szydera::cmok:

Czerwone czerwone wino, uderza mi do głowy, sprawia że zapomniałem że ciągle cię potrzebuję.

Czerwone, czerwone wino dla Ciebie..............itd:hura:

Cudne:d

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...