Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam takie wieczory.Jest tak ciepło słonce chowa się za horyzont.Choć u mnie bardziej za pagórkami.Ptaki świergolą ,na moim tarasie mam całe mnóstwo kwiatów,począwszy od czerwonych pelargonii ,białych surfinii i kremowych petunii.Nawet kocimiętka pięknie pachnie podobno odstrasza komary.Trawnik przystrzyżony ślimaki przestraszone,koty poszły poszukać innego drzewa...piesior patrzy na mnie i przyniósł mi  duży patyk i patrzy błagalnym wzrokiem ma ochotę poaportować.........ale sie rozpisałam a chciałam powiedzieć ze jest ładny wieczór

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasieńka trochę odżyła ale na szczęście nie aż tak by jechać wieczorem na cmentarz. :haha:

Też taka jakaś dziwnie przymulona jestem i nogi mam ciężkie jak nie moje...

Ale jutro jest nowy dzień. Lepszy dzień. O jeden dzień bliżej do zjazdu. :hura:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Kasieńka trochę odżyła ale na szczęście nie aż tak by jechać wieczorem na cmentarz. :haha:

Też taka jakaś dziwnie przymulona jestem i nogi mam ciężkie jak nie moje...

Ale jutro jest nowy dzień. Lepszy dzień. O jeden dzień bliżej do zjazdu. :hura:

Ja dzisiaj żłopię kawę za kawą O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Witam cieplutko :)

Narobiłam się dzisiaj okropnie :haha: Robiłam przegląd szafy i musiałam oczywiście wszystko przymierzać :haha: Wnioski po tej harówie są takie , że nie mam co na siebie włożyć i muszę koniecznie się opalić :szydera:

wystarczy że się opalisz :d nie musisz wtedy nic wkładać :szydera:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj póznym wieczorem , moja psina cała rozemocjonowana  przybiegła po mnie , żebym szybko za nią poszła na ogród . Okazało się , że na tarasie siedział sobie dorodny jeżyk . Arya bała się go ale nie chciała spuścić go z oka , więc siedziałyśmy tak ponad godzinę i wklapiałyśmy się w iglaczka :d Kiedy synek ulitował się nade mną i postanowił go wynieść na szufelce po za ogród , asekurowałam go w tej czynności a zawiedziona psina zaczęła tak szaleć , że pchnęła syna i jeż wylądował na mojej gołej stopie O.o Tego odczucia , nie da się nawet opisać :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Taaa....ten jeden to wypisz ...wymaluj ...nasza szkapa .

 

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Łysek....tylko pokładu nie widać...:haha:

 

1 minutę temu, ORIM napisał:

zostaw bidule w spokoju :d predzej dziadka w Wehrmacht 

Coście się tak uczepili O.o Ja widzę bardzo ładne konie :d 

Znawcy tematu się znalezli :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LACH napisał:

Polski koń to by powiedział: "napij się przyjacielu, taki wczorajszy jesteś".:zdrówko::hura::zdrówko:

A niemiecki popatrzył i przestraszył się, że mu poidło opróżnię. To łajza!!!

:kąpiel:

 

Pewnie miał Ci za złe,ze nie zaprosiłeś go do towarzystwa(wczoraj):haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A kto powiedział , że brzydkie ? ....Szukamy tylko polskiego korzenia ....u tych ogierów .

Łysek z pokładu Idy był wałachiemxd Ida to nie wiem,a szukanie arabskiej krwi pod brzychem,czy korzeni innej maści może się skończyć krzyżowaniem ras:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...