Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Idę się szykować ,,sukienka i buciki ,,reszta już gotowa,,a potem się objadac,,czy ja tych niemców zrozumię ? zobaczymy,,bo jak gwara to napewno nici ze zrozumienia,,ale nischt zu tragisch,,bo ich mądrych wywodów nie chcę nawet słuchac,,niech mój slodziak się nagada po kokardę i będzie git,,,:cześć:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Blondi napisał:

Wiem ,za życie w bajce,:hura: przyjechał duży samochód z mrożonkami,,bofrost czy jak mu tam,,z towarem,,sprzedaż z samochodu,,oczywiscie chyba już z 5 opakowań lodów, nie ważna cena,mają być dobre,frytek i kartofli z rozmarynem, kurczaki i jakies roladki z serem,warzyw też,,ja nie jestem mrożonkowa ,,ja wolę świeże,,ale nie będe zabraniac mu troszkę poszaleć,,a kupuj sobie myślę,,potem 5 min, i gotowe do jedzenia,,,nie będę zabraniać,,więc lody poszly w ruch,,malaga z rodzynkami,waniliowe i jakieś tam orzechowe i mi jeszcze chciał sos czekoladowy dolożyć i ajerkoniak ,,ale nic z tego,,,same lody dla mnie,,,

 

19 minut temu, Blondi napisał:

do ślubu daleko,,,wiem jedno ,że żadnych pierscionków nie chcę,,jakaś jestem może nienormalna,,ale może zechcę jakiś ładny,,czemu nie? a leśny jest,to prawda,,ale w jego lasach tysiące euro stoi,,dlatego kocham las ,,:oklaski: na jesień poleci trochę drzewek,,aby na  dalsze urlopowanie starczyło,,,

 

15 minut temu, Blondi napisał:

hahahhaha  niedawno uwolnilam się od jednego ślubu a już mam brać następny? nie lubię ślubów,,hucznych urodzin jak się ma już stare lata,,,ale na dyskotekę bym poszła,,ubrala się pięknie w młodzieżowe ciuszki,,itd. to życie jest cudaczne,,ale najważniejsze ,że nie ma nudy,,

Oj Blondasku:oklaski:dobrze ze jestes szczęśliwa:wino:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Idę się szykować ,,sukienka i buciki ,,reszta już gotowa,,a potem się objadac,,czy ja tych niemców zrozumię ? zobaczymy,,bo jak gwara to napewno nici ze zrozumienia,,ale nischt zu tragisch,,bo ich mądrych wywodów nie chcę nawet słuchac,,niech mój slodziak się nagada po kokardę i będzie git,,,:cześć:

baw sie dobrze:wino::wino::wino:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o masakra help...help..hilfe..hilfe......na moim drzewie siedzi sobie czyjś kotek i drze sie niemiłosiernie a pod drzewem mój siersciuch szczerzy uśmiech...   i nie da sie ruszyć...co robić ...co robić ...wejść na drzewo ..ratować ....czy moze niech sie dzieje wola....:smutek::sos:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, 1bozka napisał:

o masakra help...help..hilfe..hilfe......na moim drzewie siedzi sobie czyjś kotek i drze sie niemiłosiernie a pod drzewem mój siersciuch szczerzy uśmiech...   i nie da sie ruszyć...co robić ...co robić ...wejść na drzewo ..ratować ....czy moze niech sie dzieje wola....:smutek::sos:

Sierściucha na smycz i wołaj sąsiada z drabiną.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Sierściucha na smycz i wołaj sąsiada z drabiną.

Melduję posłusznie że akcja zakończona sukcesem..:hura:kiciuś malutki taki rudy w prążki uratowany.Przestraszony tak ze chyba więcej nie przyjdzie w odwiedziny .OMG nie wiem kto bardziej rozpaczał czy on czy mój sierściuch.Sąsiad był a owszem owszem i to jest kot jego dzieci się okazało....Ale jaki wzrok mojego piesa......pytał sie dlaczego mi to robisz.qurczaki wiecie co??chyba miał naprawdę na niego smak.....Ale i pies i kot są szczęśliwi..i ja też.... więc zasiadłam właśnie na tarasie....kwiatki podlane....ślimaki przestraszone..uffffale się napracowałam.....teraz musze odpocząć .Jest dziś jakiś mecz????Miłego wieczoru 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

Idę się szykować ,,sukienka i buciki ,,reszta już gotowa,,a potem się objadac,,czy ja tych niemców zrozumię ? zobaczymy,,bo jak gwara to napewno nici ze zrozumienia,,ale nischt zu tragisch,,bo ich mądrych wywodów nie chcę nawet słuchac,,niech mój slodziak się nagada po kokardę i będzie git,,,:cześć:

Baw sìę dobrze,,,:dyskusja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LACH napisał:

Ten po lewej mnie opluł !!! :szydera:

No powiem ładnie: oparskał :hura:

Polski koń to by powiedział: "napij się przyjacielu, taki wczorajszy jesteś".:zdrówko::hura::zdrówko:

A niemiecki popatrzył i przestraszył się, że mu poidło opróżnię. To łajza!!!

:kąpiel:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...