Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No widzisz, też tak chcę...a mnie ta złośliwica,  @Baśka powtarzająca się do roboty popędza :szydera:

Posrędza ...nie popędza ! Biega mi o to , że na robotach mamy więcej czasu i chęci na uczestniczenie w forumowym życiu ...Wiesz ...tu ktoś marudnego pedepa posiada ....tam wredna rodzina za skórę załazi ...jeszcze gdzieś indziej pedepek biegunkę załapał ....albo jakieś zaparcie ...i leciiiii...pisanie . No , bo i  jest o czym pisać :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Krista napisał:

Dziee.e/ee7eee#n doo*)o/oobry!#%yy='yy. Jeśli przeczytaliście to jako skrzeczenie starcze to prawidłowo.:p

Tak się z rana czuję, jprdl, omg. Sen tutaj powinnam mieć niczym nie zmącony bo nie ma czym a wybudzam się ze trzy razy w trakcie. Muszę poszukać u googla czy mnie jaka choroba nie trawi:donos:

No cuś takiego, ja z figurą i stanem ducha z liceum nie wyszłam a tu jakiś SKS podchodzi i chyba na randkę namawia:o

Ten ON, ten SKS, to jakaś menda jest namolna...do wszystkich fajnych babek się czepia...stalker wredny :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Posrędza ...nie popędza ! Biega mi o to , że na robotach mamy więcej czasu i chęci na uczestniczenie w forumowym życiu ...Wiesz ...tu ktoś marudnego pedepa posiada ....tam wredna rodzina za skórę załazi ...jeszcze gdzieś indziej pedepek biegunkę załapał ....albo jakieś zaparcie ...i leciiiii...pisanie . No , bo i  jest o czym pisać :szydera:

Nio....a w domku to nuuuudy na puuuudy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Sręsza ...nie mięsza . Kieszeń na ojrasy oczekuje , bo zaczęła prześwitywać :szydera:

Ty się nie tłumacz ojrasami tylko wykop ten słoik co pod balkonem zakopalaś.....onegdaj   :szydera:

Doktorek musi też z tęsknoty usycha. :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, 1bozka napisał:

Tak tu mówią tylko sobie znanym jezykiem:szydera:ja się w to nie wczuwam i mówię haha po swojemu

@1bozka fajna okolica, ładne miasteczko

No mają swój dialekcik ale nie jest tragiczne, bayery to tragediaxd

Edytowane przez geronimo
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...