Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko nie pisz po czym ta głowa bolała , bo wykład na tle " sponiewierania " możesz mieć ....jako i ja miałam :szydera:...Mnie też ból głowy przeszedł ....wczoraj przed południem już było cacy ;)...A powiedz mi serdeńko ...może wiesz ...czy te dwie @Maria Jolanta...też żyją ? Martwię się :(

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poczytałam jak to dochodzicie do siebie po Sylwestrze :)

No i ... zazdroszczę i kaca i bólu głowy bo to przecież wynik dobrej zabawy ;)

Na moim Bauernhofie bez zmian,krowy przeżuwają swoje siano,kot się nauczył rano przychodzić  po smakołyk ( ostatnio polski boczek i oczy mu wyszły z orbit z zachwytu biedaczyna niemiecka nigdy czegoś tak pysznego nie jadła).

Dziadka oswajam jeszcze wciąż,drugiego tak zdystansowanego pdp do tej pory nie miałam,ale powoli,powoli już zaczyna się do mnie uśmiechać...

No i tak leci dzień za dniem,od owsianki na śniadanie po mandarynkę po kolacji.

Miłego popołudnia wszystkim

Edytowane przez Marta B
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tylko nie pisz po czym ta głowa bolała , bo wykład na tle " sponiewierania " możesz mieć ....jako i ja miałam :szydera:...Mnie też ból głowy przeszedł ....wczoraj przed południem już było cacy ;)...A powiedz mi serdeńko ...może wiesz ...czy te dwie @Maria Jolanta...też żyją ? Martwię się :(

Te dwie żyją :haha: Miały problem z internetem i teraz próbują przelać swoje nerwy na niewinne osóbki :haha:Lepiej siedz cicho , bo też oberwiesz :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Te dwie żyją :haha: Miały problem z internetem i teraz próbują przelać swoje nerwy na niewinne osóbki :haha:Lepiej siedz cicho , bo też oberwiesz :szydera:

Potwierdzam...jam ci jest jedną z ofiar zjebutanych okrutnie, aczkolwiek zjebutanie dotyczyło siedzenia cicho :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, violka napisał:

Te dwie żyją :haha: Miały problem z internetem i teraz próbują przelać swoje nerwy na niewinne osóbki :haha:Lepiej siedz cicho , bo też oberwiesz :szydera:

Ja tylko zapytałam ...przecież :haha:...Problemu z internetem szczerze współczuję i rozumiem wk..nerwa . Na pociechę powiedzcie @Maria Jolanta..że u mnie na kwadratach zamiast choinki stała drabina malarska , poziomica , wielka wiertarka i inne majstrowe pierdolety ....ale już nie ma ...hurraaa :szydera:...Dałam czas odbioru do poniedziałku ( 31 ) , bo inaczej miałam wynieść i postawić koło śmietnika . Na to co pozostawili / gnoje jebione / chętni znaleźliby się w ciągu 15 minut . Pomogło . Odbioru dokonano , przysłano najgorszego mamloka z ekipy , który w bezczelny , idiotyczny sposób zapytał " jak się pani mieszka w tym pięknie odnowionym mieszkaniu ? " ...To co usłyszał ...lepiej nie napiszę , bo raz , że bana bym dostała a dwa konkurencji przysłowiowemu szewcowi nie będę robiła , bo on przy mnie to pikuś ....pikulek . Nawet nie wiedziałam , że ja mam taki zasób słownictwa ...bez użycia jednego , przyzwoitego wyrazu :szydera:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Marta B napisał:

Witam

Poczytałam jak to dochodzicie do siebie po Sylwestrze :)

No i ... zazdroszczę i kaca i bólu głowy bo to przecież wynik dobrej zabawy ;)

Na moim Bauernhofie bez zmian,krowy przeżuwają swoje siano,kot się nauczył rano przychodzić  po smakołyk ( ostatnio polski boczek i oczy mu wyszły z orbit z zachwytu biedaczyna niemiecka nigdy czegoś tak pysznego nie jadła).

Dziadka oswajam jeszcze wciąż,drugiego tak zdystansowanego pdp do tej pory nie miałam,ale powoli,powoli już zaczyna się do mnie uśmiechać...

No i tak leci dzień za dniem,od owsianki na śniadanie po mandarynkę po kolacji.

Miłego popołudnia wszystkim

To @Darekrbędzie Ci boczki wypiekał a Ty se poniemieckie koty nimi ...tymi boczkami dokarmiasz ? Zamiast sama wtranżolić , może by tak trochę wagowo przybyło ....ku uciesze poniektórych znajomych ...nie będę wskazywała palcem , bo po kiego ... :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

@Baśka powtarzająca się Się Baśku nie przejmuj, jak to powtarza moja przyjaciółka, raz w roku trzeba się "sponiewierać" w doborowym i zaufanym gronie, tak dla równowagi psychicznej i resetu :d

Chyba tak :szydera:...Za długa przerwa w praktykowaniu ...za mało treningów ....ale postaram się poprawić , potrenować jak będę urlopowała . Fajnie było . Nawet uzmysłowiłam sobie , że żebra posiadam , bo od śmiechu bolały :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darkowe boczki i rolady Basiu to już dawno zjedzone:))

A przywiozłam tu zwykły poczciwy boczek z Biedronki mojej osiedlowej.Bo ten z Edeki i tak się do niego nie umywa! A dziadek lubi ziemniaczki mocno boczusiem okraszone...

Kot zawsze coś tam występi,a niech mu idzie na zdrowie przecież nie będzie na samej myszynie żył,wieprzowiny trochę nie zaszkodzi.

A moje boczki osobiste cielesne  mają się dobrze,tzn nie posiadam :)

Edytowane przez Marta B
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

@Baśka powtarzająca się  jedna żyje, druga padła.

A w ogóle to mam focha na świat i ludzi i wcale nie podoba mi się że rocznikowo się postarzałam. Nie cierpię Nowego Roku. :mur:

Postanowiłam , że od tego roku będę sobie ujmowała lat . Najwyżej będą mi mówić , że staro wyglądam jak na te np. pięć lat mniej . Będę mówiła , że życie tak mnie sponiewierało i .....sosna :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Marta B musiałaś przypomnieć ,że nie posiadasz ?Podłość ludzka nie  zna granic ! :szydera:

A moja to wina??? Robię co możliwe żeby mieć i Darek też się stara a tu cienko cieniutko dalej ..

No teraz znienawidzisz mnie ha ha

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

@Marta B Zawsze się znajdzie w towarzystwie taka franczeska, co to 6 kilo miękka wpier... skonsumuje, gębę obetrze i nic się na jej boczkach nie odbije :mur:... Noż kuwa nać nie ma sprawiedliwości na świecie O.o

No kuwa nie ma ! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

@Marta B Zawsze się znajdzie w towarzystwie taka franczeska, co to 6 kilo miękka wpier... skonsumuje, gębę obetrze i nic się na jej boczkach nie odbije :mur:... Noż kuwa nać nie ma sprawiedliwości na świecie O.o

Jestem taka franczeska...nie zabijta mnie

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marta B napisał:

A co ja mam powiedzieć jak w styczniu mam urodziny.Nie da się Nowego Roku z przybyłymi latkami nie kojarzyć.

Wiem też strzelę focha i nie będę urodzin obchodzić wcale ooooo.

A daj spokój, mnie od razu mój przyjaciel w Sylwestra wkr i razem z życzeniami noworocznymi, urodzinowe składa, nie szczędząc uprzejmości w stylu, Ty stara d**a już jesteś :haha:... Ale i tak go lubię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Postanowiłam , że od tego roku będę sobie ujmowała lat . Najwyżej będą mi mówić , że staro wyglądam jak na te np. pięć lat mniej . Będę mówiła , że życie tak mnie sponiewierało i .....sosna :szydera:

Basiu może nie mów jednak że wpadłaś na sosnę:haha:Kobieta jest jak wino..... podobno:szok::d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...