Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, awe59 napisał:

Najpierw się zdrzemnąć a później się poopalać. Ja mam taki zamiar. :d

Po drzemce cień będzie w jedynym miejscu, gdzie mogłabym zażyć kąpieli słonecznej...no i nie ma internetu...:haha: Zdrzemnę się, a opalać się będę w swoim ogrodzie...howg...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dorobiłam się dylematu...:haha: Pójść się poopalać, czy lepiej drzemkę uskutecznić?  :haha:Są powody za i przeciw...do obu czynności...:$ Smażyć się nie lubię ale lubię bto opalona..:haha: A drzeka poobiednia to ratunek dla urody...mojej...:szydera: Co robić...co robić....:love: Jakieś rady?

Maseczka na facjatę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Dorobiłam się dylematu...:haha: Pójść się poopalać, czy lepiej drzemkę uskutecznić?  :haha:Są powody za i przeciw...do obu czynności...:$ Smażyć się nie lubię ale lubię bto opalona..:haha: A drzeka poobiednia to ratunek dla urody...mojej...:szydera: Co robić...co robić....:love: Jakieś rady?

Drzemnąć się na leżaczku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie wstałam o 14-stej żeby Kasieńkę odtransportować do kościoła na spotkanie seniorów i bulba ! Nie chce iść. :( Dzisiaj ma fazę na mnie. Sprawdza czy jestem i dopytuje czy na pewno będę jutro. W nagrodę chyba zjem te owoce bo cukierki są niedobre, taka galaretka w cukrze. Fuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Po obiedzie mu się odbije...chyba...:haha: A następny raz będzie...tylko kiedy? :szydera: A zapasy zgromadzonych wcześniej przydasiów już się kończą...:(

czyli niunka zabierz na wyjazd jak za dawnych czasow..i nawozisz jak ja ostatnio:)...mam do grudnia...potem bede sie musiala zmoblizowac....chociaz teraz juz...kupilam kawe bo byl angebot zaledwie 10paczek a jeszcze z 5 by sie przydalo wpadly mi niechcacy kapsulki ariela bardzo korzystne cenowo...a mam jeszcze 8 tygodni...strach sie bac:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Dorobiłam się dylematu...:haha: Pójść się poopalać, czy lepiej drzemkę uskutecznić?  :haha:Są powody za i przeciw...do obu czynności...:$ Smażyć się nie lubię ale lubię bto opalona..:haha: A drzeka poobiednia to ratunek dla urody...mojej...:szydera: Co robić...co robić....:love: Jakieś rady?

rozebrac sie ubran pilnowac drzemac i...sie opalac...wszsytko w jednym...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry wszystkim obecnym i nie obecnym,,,,praca i praca ,,a tu nie idzie praca w parze z pogodą,,więc tylko usiąsc i siedzieć i lody jesc:lody:,,,mnie dzisiaj zaciągnął słodziak do lasu:święty: te jego flance i drzewka,,ukrop jak talala ,komarów ,much i innego robactwa full,,,obsiadło mnie to towarzystwo,,ale trochę fajnym nożem poscinałam co mialam poscinać ,,pot leciał i robaki popodgryzać mnie też,,ale krótko byliśmy,,bo wszystko zrobiliśmy co mial w planach i do domu,,od razy pryśnic,,aby mnie nic potem nie swędziło,,,jestem cała,,nie udalo się żadnej paskudzie leśnej mnie udziobać,,,doszłam do wniosku ,że praca w lesie to jest ciężka harówa,,wolę pracę opiekunki,,,także Blondi naprawdę pracuje ,,wczoraj malowałam , ale nie szło mi ,za gorąco,,brzydko malowałam,,jutro zrobię poprawkę,,

ale dzisiaj szykuje się super jedzonko i super kolacja ,,więc już jestem nawet przygotowana na wyjscie do restauracji,,

ja nie wybieram w chwili wolnej opalania,,bo opalona jestem tam gdzie trzeba,,,ale drzemkę zawsze ,,nawet 15 min, a jak dużo daje ,,potem funkcjonuje czlowiek jak nowo narodzony,,,:hura:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robi sie duszno...slonce chmurami zakryte wiec nie jest goraco ale parno..moze w koncu spadnie deszcz...trawniki spalone, lipy praktycznie juz przekwitly a to dopiero czerwiec...

ja sobie dzisiaj nowa sciezke wynalazlam...mialam ten ichni port lotniczy obcykac z tegel ale w sumie nic ciekawego tam nie ma wiec...zawrocilam i jakimis okreznymi drogami wrocilam na zlecenie....wyszlo mi w sumie jakies 45km i styknie...i nowina....po pol roku jak tu jestem  odwiedzi nas ale dopiero za miesiac brat babki...wpadna przejazdem na obiad...doslownie na 3-4 godziny i jada dalej...czyli trzeba bedzie wysilic glowe i poszukac czegos na modle dunska...a moze nasza polska??

cos mi sie pewnie zrodzi w mekach ...poki co mam jeszcze czas..

milego popoludnia foremki zycze :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pralkę znowu zapchałam i to wiecie czym? szmatką tą białą ,,co się używa ,gdy pierzemy rożne kolory i nie chcemy zafarbowac innych rzeczy,,,drugi raz awaria,,bo wpadła w kanał ,,w pompę,,a niech ją,,,ale nischt zu tragisch ,,,pralkę z wodą i z praniem na bok ,,słodziak ma obcykane jak i co,,i po awarii i mówi ,,żadnych więcej szmatek,,mam sposob aby jednak te szmatki wkladać do prania,,,,:o bo nie jedną rzecz bym już załatwiła innym kolorem,,,a tak wszystko jest jak było,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jeśli milczysz w " wiadomym temacie ...wczorajszym " to jednak Danusiu se pomilcz . Tak będzie lepiej ....boo...jak se przypomnę !!!....A tu PDP-ny duszowany przeze mnie ma być . Lepiej jak do tego podejdę spokojnie ....bo mogłabym w nerwie coś przyszczypnąć ....chociaż >:(

W wiadomej sprawie to tyle, że przegraliśmy z jakimś woodoo... :szok: Oni przywieźli ze sobą pięćdziesięciu szamanów, a my złamanego biskupa (na wszelki wypadek) nie wzięliśmy i po tym wiadomym rykoszecie , z którego wynikło pierwsze widomo co, to od razu przerzuciłam na jakiś lżejszy kanał... W nocy też spać nie mogłam i już myślałam, że moje czary na zaśnięcie też nie pomogą, ale papierosek dobrze po 24-tej na szczęście pomógł... Obiecuję sobie, że do końca Mundialu nie rzucę okiem na wiadome programy, robię tzw. boy kot... O.o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...