Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, violka napisał:

1777598659_WhatsAppImage2018-12-22at15_32_51.thumb.jpeg.90d3ded962146af583c95ef24482babd.jpeg

Zdjęcie niewyrazne , ponieważ nie dorobiłam się jeszcze porządnego telefonu :haha: ale proszę bardzo :cmok:

 

Violuś piękna!!!!

Najpiękniejsza bombka to ta sowa z wielkimi oczami,od razu ją wypatrzyłam :) 

Edytowane przez Joy
coś zauważyłam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Śliczna chujenka Violinko . Bombki z piórkami też :tak2:

 

5 minut temu, Joy napisał:

Violuś piękna!!!!

Najpiękniejsza bombka to ta sowa z wielkimi oczami,od razu ją wypatrzyłam :) 

 

2 minuty temu, Lorelai napisał:

Ja cię kręcę ! To ile ojro wisi na tej choince ?Najbardziej mi się podoba ta torebusia . 

Taki sobie misz masz , ale jestem zachwycona :d:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LACH napisał:

Stroisz świerkowy z przerastających ogrodzenie świerków sąsiada, kochanego Rysia(który dałby im wszystko), zielona wstążka z prezentu mikołajkowego, podkładka od mamy, bąbki ze strychu, drut miedziany z cewki z garażu, mam nadzieję, że sztuczne paprotki nie są stąd skąd myślę, ledówki z podmienioną bateryjką z wyprz z pepko za 7 zyla(!!! Oh tato! Ile nas to wszystko kosztowało, lepiej żebyś nie wiedział-najmłodsza i tak mi musiała wszystko wypaplać i stąd tak dokładna specyfikacja).
Narybek też potrafi coś dobrze wymańdrować(choć kartki dla nich to bujda na resorach, bo jak można było reglamentować słodycze?!?) a potrzeba matką wynalazku.
Ale świeca jest bezcenna!:szydera::cmok::szydera:

A czy to ważne , skąd coś pochodzi? Liczy się efekt końcowy . Całość robi wrażenie -i to się liczy :tak2:pomysłowość i inwencja twórcza - zawsze w cenie :zwyciezca:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...