Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Lorelai napisał:

Baśka śpiewa sobie "ty pójdziesz górą  ty pójdziesz górą , a ja dolinąąąąąąąąąąąąąą " albo biega po schodach, aby nie wyjść z wprawy :):cmok:

Patrzta ją jak to bystra . Woda w klozecie to przy Tobie pikuś ...I prącie bardzo :cmok::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

I tak już ma nam zostać na zawsze " :cmok: " ? Ady z miłości to kota idzie na śmierć zagłaskać :szydera:

A, niech się lepiej głaszczą , niżby Joy miała gnić w więzieniu :haha:Bo kto mi stroik zrobi na przyszłe Boże Narodzenie ?  Musiałabym jej zanosić paczki i przemycać:d ostre narzędzia w postaci chujek

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MeryKy napisał:

Heidi trochę za zimno na takie wysiadywanie na ławeczce :haha:

ae96c8165f9289f8371f515f11ea32dc.jpg

Brawo Meryjko :oklaski:...Musi to prawda , że swój swojego zawsze spotka ...o @Heidi..mi biega :szydera: . A jak jeszcze Orim i Maras jej :lanie:nachlastają to będzie git ....Popatrz Meryjko , że największe podśmiechujki robią sobie ci , którzy swojej facjaty ,prawdziwej nie ukazują w awatarach ...A to ci dopiero rozbrykany , rozfruwany ...trzepocący  dudek ...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Darekr napisał:

Przypomnieliście mi o choince  . Marta będzie jutro a choinka jeszcze w piwnicy..

Taki obrotny chłopak , jak Ty - da radę . Skoro potrafisz przygotować tyle mięsiwa- to co to dla Ciebie choinka? Na Wichrowych Wzgórzach czy w innej części Kielc?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Oczipiałaś ? ...Przecież to nie ja ...to jakiś mój podrób ...marny :szydera:

Tak właśnie podejrzewałam :szydera: Ale to jednak Ty,w 100%.Tylko Ty potrafisz pisać " j "z takim wywijasem no i to charakterystyczne "o"  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Barbara48 napisał:

Stroisz świerkowy z przerastających ogrodzenie świerków sąsiada, kochanego Rysia(który dałby im wszystko), zielona wstążka z prezentu mikołajkowego, podkładka od mamy, bąbki ze strychu, drut miedziany z cewki z garażu, mam nadzieję, że sztuczne paprotki nie są stąd skąd myślę, ledówki z podmienioną bateryjką z wyprz z pepko za 7 zyla(!!! Oh tato! Ile nas to wszystko kosztowało, lepiej żebyś nie wiedział-najmłodsza i tak mi musiała wszystko wypaplać i stąd tak dokładna specyfikacja).
Narybek też potrafi coś dobrze wymańdrować(choć kartki dla nich to bujda na resorach, bo jak można było reglamentować słodycze?!?) a potrzeba matką wynalazku.
Ale świeca jest bezcenna!:szydera::cmok::szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wiesz , że to jest po angielsku ? :szydera: ...Ja też umiem trochę np. okey . Nawet w języku migowym potrafię ...środkowy palec pokazać  :szydera:

A ja umiem zapleść palce i powiedzieć wierszyk "idzie kominiarz po drabinie , fiku-miku , już w kominie":trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...