Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Joy napisał:

Oj :) wysoko ustawiłeś mi poprzeczkę a tymczasem "dzieło" się nie udało :( .Miał być stroik imitujący piętrowy tort.Tymczasem zabrakło mi kory na obłożenie górnego piętra.Zabezpieczyłam gąbkę papierową wstążką i efekt był taki,że miałam 2 kg cukru pudru a i tak zabrakło mi lukru :( .Znikał w czeluściach gąbki jak woda w wysuszonej ziemi. Trudno,na błędach człowiek się uczy :haha:

IMG_20181222_124833504 (2) (Kopiowanie).jpg

IMG_20181222_110632534 (2) (Kopiowanie) (Kopiowanie).jpg

IMG_20181222_110251543 (2) (Kopiowanie) (Kopiowanie).jpg

Przepiękne :szok::love::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Joy napisał:

 

IMG_20181222_112245016_HDR (Kopiowanie).jpg

@Joy  musiałaś mi to zrobić :przekleństwa:? Musiałaś :przekleństwa:? Wiesz, że kocham ptaszki, a i stroik  oczarowuje . I niby na uchodźctwie jak ja mam Ciebie dogonić ? Żadnych elementów do dekoracji nie mam, żadnych geldów rodzina nie dała na kreatywność. Postawili mi dzisiaj choinkę w salonie i fertig. A niby skąd ja chociaż mam wziąć  oświetlenie ,  bombki i inne pierdoły ? Wystrugać nie zdążę, kokard żadnych w tym domu niet, chyba rajstopy powieszę i spodnie. Będzie wyglądało jak pranie , ale co mi tam, nie będzie choinka  goła stała:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Heidi napisał:

Ha, ha, @Mycha skąd Ty wyczarowałaś ta kartkę ? Muszę ją dać mojej przyszłej synowej, co to z piersi kurczaka polowa ląduje w koszu na śmieci, bo tam był tłuszcz. Zielona część pory ląduje w koszu, bo to nie por:szok: itd itp....

W związku z powyższym wnoszę, żeby te kartki wróciły do obiegu, coby młode pokolenie nauczyło się gospodarzyć i gotować coś z niczego. Tak jak my :oklaski:, bo przecież MY także po niemieckiej szkole przetrwania, robimy wszystko najlepiej

Kartka nie moja ale dawne czasy przypomina. Rację masz pisząc, że my więcej potrafimy, bo trudności generalnie rozwijają a dobrobyt rozleniwia. Naszemu pokoleniu szkół przetrwania nie brakowało ;) Było tego do wyboru i do koloru :) ale ja tam miło wspominam. Może dlatego, że człowiek tak już ma, że co złe to wypycha z pamięci, coby sobie samemu nie szkodzić :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

@Joy  musiałaś mi to zrobić :przekleństwa:? Musiałaś :przekleństwa:? Wiesz, że kocham ptaszki, a i stroik  oczarowuje . I niby na uchodźctwie jak ja mam Ciebie dogonić ? Żadnych elementów do dekoracji nie mam, żadnych geldów rodzina nie dała na kreatywność. Postawili mi dzisiaj choinkę w salonie i fertig. A niby skąd ja chociaż mam wziąć  oświetlenie ,  bombki i inne pierdoły ? Wystrugać nie zdążę, kokard żadnych w tym domu niet, chyba rajstopy powieszę i spodnie. Będzie wyglądało jak pranie , ale co mi tam, nie będzie choinka  goła stała:haha:

Ja Ciebie znam :) Wyczarujesz cudeńko:cmok:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...