Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Siedzę cicho....:szydera: Ale o tej porze, to już chyba wyszedł był z piekarnika, ale i do konsumpcji doszedł? :haha:

Wygląda ładnie ale w dalszym ciągu oczekuje na efekt push down .... czyli po polsku klapen:szydera::haha:.... Zapomniałam że już można się śmiać:szydera: 

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

Ostrzeżenie:

Dzisiaj od samego rana aż do późnej nocy podobno ma grasować jakiś zapracowany pan. Uważąjcie na niego :love:. Głupio przed rodzinami byłoby, gdyby na stole leżały tylko puste talerze i samo siano. Nikt Wam nie uwierzy, że ktoś wykradł całe jedzenie z lodówki wcześnej tak mozolnie przygotowywane:d

image.png.bdcf83997427fb4543004f6f9b0e533a.png

Do mnie dotrze w poniedziałek na bank będzie..... dostałam cynk od innych ...ale

...ale z prezentami.Jak będzie głodny nakarmię ..oj nakarmię:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, LACH napisał:

Czekam bardzo na to dzieło.
 

:cmok:

Oj :) wysoko ustawiłeś mi poprzeczkę a tymczasem "dzieło" się nie udało :( .Miał być stroik imitujący piętrowy tort.Tymczasem zabrakło mi kory na obłożenie górnego piętra.Zabezpieczyłam gąbkę papierową wstążką i efekt był taki,że miałam 2 kg cukru pudru a i tak zabrakło mi lukru :( .Znikał w czeluściach gąbki jak woda w wysuszonej ziemi. Trudno,na błędach człowiek się uczy :haha:

IMG_20181222_124833504 (2) (Kopiowanie).jpg

IMG_20181222_110632534 (2) (Kopiowanie) (Kopiowanie).jpg

IMG_20181222_110251543 (2) (Kopiowanie) (Kopiowanie).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Darekr napisał:

Zapeklowane 6 kg świniny, tzn boczku i schabu i jeszcze w wanie pływa 7 kilo karpia( no dzisiaj się nie wykąpę bo zajmują 3/4 wanny), Marta będzie tylko 4 dni w PL na święta, aleja ją znam - da radę :)

@Darekrnie rob z Marty takiego zarloka:kopara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Darekr napisał:

Firma Interjacht nęci mie 50 procentami zniżki na łódź, na Mazurach, ale moje postanowienie (czego trzymamy się z Martą) jest dopłynąć kajakiem z Kielc do Gdańska, w przyszłym roku Kazimierz Dolny, Puławy i Góra Kalwaria, następne lata dalej, jak wysiądę z kajaka w Gdańsku - to wtedy wrócę na jachty na Mazurach

@Darekroj tam, kajakiem jest ciezko, co wy galernicy jestescie?

Wolalabym lodz, albo zgrabny jachcik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 1bozka napisał:

Wygląda ładnie ale w dalszym ciągu oczekuje na efekt push down .... czyli po polsku klapen:szydera::haha:.... Zapomniałam że już można się śmiać:szydera: 

@1bozka Tak się zastanawiam czy to nie do Ciebie strażacy na sygnale tak gnali?

Sąsiedzi chyba zadzwonili ze jakiś dym z kuchni od Ciebie się wydobywa?

Serniczek na twardo?wyszedłxd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Joy napisał:

Oj :) wysoko ustawiłeś mi poprzeczkę a tymczasem "dzieło" się nie udało :( .Miał być stroik imitujący piętrowy tort.Tymczasem zabrakło mi kory na obłożenie górnego piętra.Zabezpieczyłam gąbkę papierową wstążką i efekt był taki,że miałam 2 kg cukru pudru a i tak zabrakło mi lukru :( .Znikał w czeluściach gąbki jak woda w wysuszonej ziemi. Trudno,na błędach człowiek się uczy :haha:

IMG_20181222_124833504 (2) (Kopiowanie).jpg

IMG_20181222_110632534 (2) (Kopiowanie) (Kopiowanie).jpg

IMG_20181222_110251543 (2) (Kopiowanie) (Kopiowanie).jpg

@Joy to ostatnie tez do zjedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak se wpadlam w zadume przy ,,konsumpcji,, zupki od meckera.

,,Erbsensuppe,,

Konstytencja i kolor gesiego go@#$wna.

Bez smaku, i z duza iloscia parowek w srodku.

bleee.

PDP wniebowzieta,Nakazala nabycie parowek,zeby byly na ...zupe:kopara:

Ja do swojej zupy wrzucilam pokrojona ostra papryczke,coby smak byl wyrazny.

Lubie osssstro!

ostro.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Joy napisał:

Oj :) wysoko ustawiłeś mi poprzeczkę a tymczasem "dzieło" się nie udało :( .Miał być stroik imitujący piętrowy tort.Tymczasem zabrakło mi kory na obłożenie górnego piętra.Zabezpieczyłam gąbkę papierową wstążką i efekt był taki,że miałam 2 kg cukru pudru a i tak zabrakło mi lukru :( .Znikał w czeluściach gąbki jak woda w wysuszonej ziemi. Trudno,na błędach człowiek się uczy :haha:

IMG_20181222_124833504 (2) (Kopiowanie).jpg

IMG_20181222_110632534 (2) (Kopiowanie) (Kopiowanie).jpg

IMG_20181222_110251543 (2) (Kopiowanie) (Kopiowanie).jpg

Doskonale :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Joy napisał:

@LACH  a ten jest z dedykacją dla Ciebie za "całokształt" :) :) 

IMG_20181222_112245016_HDR (Kopiowanie).jpg

Nawet w każdej kropelce rosy, jagódeczce szklanej,  jest odbicie kawałka Ciebie, połączone życiodajnymi  gałązkami w całość.
W mojej wyobraźni niech to będą malutkie kropelki trudu.
A jeśli ta piękna i szczęśliwa parka, przewiązana za pazurki świąteczną kokardką, się ciut potrudzi, to będzie podziwiać cudne owoce swojego związku, przez długie, długie lata.
Czego po prostu życzę i niech Wam się darzy jak najlepiej w Święta Bożego Narodzenia i cały nadchodzący 2019 rok.

R.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Joy napisał:

Oj :) wysoko ustawiłeś mi poprzeczkę a tymczasem "dzieło" się nie udało :( .Miał być stroik imitujący piętrowy tort.Tymczasem zabrakło mi kory na obłożenie górnego piętra.Zabezpieczyłam gąbkę papierową wstążką i efekt był taki,że miałam 2 kg cukru pudru a i tak zabrakło mi lukru :( .Znikał w czeluściach gąbki jak woda w wysuszonej ziemi. Trudno,na błędach człowiek się uczy :haha:

IMG_20181222_124833504 (2) (Kopiowanie).jpg

IMG_20181222_110632534 (2) (Kopiowanie) (Kopiowanie).jpg

IMG_20181222_110251543 (2) (Kopiowanie) (Kopiowanie).jpg

@Joy cudne, cudne :cmok:.

Mój stroik został w robocie :(zapomnialam zabrać. 

Dziś pokupiłam rzeczy jak zdążę to mały zrobiě.

Zainspirowała mnie znajoma.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, geronimo napisał:

@1bozka Tak się zastanawiam czy to nie do Ciebie strażacy na sygnale tak gnali?

Sąsiedzi chyba zadzwonili ze jakiś dym z kuchni od Ciebie się wydobywa?

Serniczek na twardo?wyszedłxd

Mniammmmm....... Paluszki lizać i że z brzoskwiniami:d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...