Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry .....

Tak jak przewidywałam pan doktor zrobił mi zieloną noc :szydera:...Pierwsze zawołanie już było przed samiutką północą , ale wtedy zbiegła ze swojej góry Elka , bo usłyszała barbarowanie . Mnie pogoniła niczym burą sukę na moje doliny a sama walczyła z nim dość długo zanim usnął . Oczywiście akcja rozgrywała się pomiędzy ich muss pipi a o której godzinie Barbara wyjeżdża ....Skubany chyba doczekać się nie może , żebym se w pistuuu  już pojechała ;)...Nie wszystko ...następna zrywka za równą godzinę ...potem dwie i już na końcu o 6.20 , ale to był dobry czas na pobudkę ...kawę ...cugasa , więc mu wspaniałomyślnie wybaczam :szydera:

Miłego . spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Pieseł stwierdził, że już dzień i zerwał nas o 6. Zaspane dzień dobry. Zakupy zrobione, do jedzenia i pieczenia program minimum (a raczej co się dało to kupiliśmy), trochę ogarniemy chałupkę przed przyjazdem dzieci i będzie fajnie. Syn przywozi psa, drugie połówki dojeżdżają na drugi dzień Świąt, więc wygląda, że po 6 osobach i dwóch psach sprzątać dokładnie będziemy po świętach. My już od kilku lat nie spinamy się jakoś nadmiernie z okazji wszelakich. Jest dobre jedzonko, ogarniamy w miarę dokładnie raz w tygodniu, przed świętami odsuwamy parę mebli i sprzątamy pod meblami w kuchni. Dzieci pracują ciężko w swoich korpo, ja też wracam " z wywczasów"więc taki luz blus dobrze robi wszystkim. Miłego dnia.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Pieseł stwierdził, że już dzień i zerwał nas o 6. Zaspane dzień dobry. Zakupy zrobione, do jedzenia i pieczenia program minimum (a raczej co się dało to kupiliśmy), trochę ogarniemy chałupkę przed przyjazdem dzieci i będzie fajnie. Syn przywozi psa, drugie połówki dojeżdżają na drugi dzień Świąt, więc wygląda, że po 6 osobach i dwóch psach sprzątać dokładnie będziemy po świętach. My już od kilku lat nie spinamy się jakoś nadmiernie z okazji wszelakich. Jest dobre jedzonko, ogarniamy w miarę dokładnie raz w tygodniu, przed świętami odsuwamy parę mebli i sprzątamy pod meblami w kuchni. Dzieci pracują ciężko w swoich korpo, ja też wracam " z wywczasów"więc taki luz blus dobrze robi wszystkim. Miłego dnia.

Jak pięknie poczytać o normalności :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już załatwione . Po rozmowie z Elką ustaliłyśmy , że , gdyby kierowca zadzwonił , że będzie później ( korki -srorki ) to ja natychmiast powiadamiam Hildę , że może stawić się na szychtę później . Wolałam się zabezpieczyć , żeby nie wysłuchiwać " a jeszcze mogłam sobie zostać w domu ...pracy ...sracy  " ....już kiedyś tak miałam , że bus ( inna busiarnia ) miał przyjechać mi ędzy 16 -tą a 18 -tą ...a stawił się następnego dnia o 10-tej rano ......czułam się , byłam poniekąd wpędzana w poczucie winy a ja nic temu winna nie byłam . Tego obawiałam się najbardziej , że jak bus przyjedzie spóźniony to będę wysłuchiwać jakiegoś miauczenia ...a tego nie chcę , tym bardziej przed drogą ....A ..byłabym zapomniała ...wczoraj zostałam obdarowana świąteczną pacz

ką a w niej : kawa , kilka pudełek pralinek , ciasteczka świąteczne -też kilka torebeczek ...dwa słoiczki dżemów wykonanych " ręcami " Elki ...robi je naprawdę przepyszne ( i moja doopa się pasie ! )a szczególnie te dwa rodzaje - jeden z arbuza z czerwoną porzeczką ....drugi owoce i.....piwo - przesmaczne , przepyszne ...A na końcu pudła z prezentami to co mi się należy najbardziej ...jako jam anioł nie kobita - świeczka janiołek ! Zna się baba na ludziach :szydera:

P. S ....Na pewno jeszcze dostanę jakieś pudełko pralinek , czy tam inne jak ostatnio było dwa włoskie mydełka w firmowym pudełeczku . Doktor by jej nie wybaczył , że on na koniec nic mi nie wręczył . Muss to muss...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Heloł ewrybady :szydera: Może "nie po polskiemu" i nie "po angielskiemu", ale tak mnie naszło :szydera: Tak sobie myślałam, czym was zaskoczyć o poranku i nic nie wymyśliłam :haha:Zostanę przy prozie życia :szydera: Dzisiaj będę pakować prezenty...może...i chujkę osadzać...może...:haha: Ale na pewno będę miała luzik :oklaski: Ewentualnie jutro popracuję...ale to się dopiero okaże :haha:Teraz siorbię sobie kawunię moją ulubioną w ciszy i spokoju, bo naród, czyli rodzina jeszcze śpi :oklaski: Na termometr nie patrzyłam, nie wiem jak wygląda zaśnieżony świat, ale nie żałuję...:haha:Inne zmysły uruchomiłam168693718_dziedobrypitekruchomewiewirka.gif.ba7c24bae87ae0431ba0af18f894f504.gif a to znaczy, że "...coraz bliżej Święta..." :oklaski: Wszystkim życzę miłego, luzackiego, wspaniałego dzioneczka :oklaski:

Ja też chujkę przygotowałam ale nie wiem co by jeszcze tu dodać :oklaski:1460319187_choinkazwurstem.jpg.b22f5613edf2d87c7e0da7bfdf5edec4.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  :d

Na Mazowszu zrobiło się biało i świątecznie.....do jutra, bo ma padać deszcz.....:haha:

Wczoraj było pieczenie i dekorowanie pierniczków.....młodzieży cała chałupa, głośna muzyka, już miałam na końcu języka....." wyńdzcie stąd bo mnie glowa boli !!! " :szydera: ( powiedzenie mojej tesciowej ) ale przeżyłam ten najazd Hunów i nawet dalam im farbki do lukru i rozne akcesoria do dekorowania, których w PL nie ma....no i co ??? Przydały się ? A ile gadania było po co kupuje to co u nas jest....:d

@Baśka powtarzająca się Basiu, szczęśliwej podróży !!!

Miłego dnia dla wszystkich :cmok:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...