Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no i jednyczka jeno sie ostala...pieknie...moja torba czeka z uteskieniem na swoje miejsce w gdansku w garderobie, ja zreszta tez juz czekam na stos poduszek pod plecami na moim lozku...niekoniecznie w garderobie...:szydera:

tloczno na forum ....portal zyciem tetni i bardzo sie z tego ciesze....sie znaczy w  kuie sila co nie?

tu nadal intensywnie i roboty pelno na sam koniec...szogun, babka,a jako taka konserwacja powierzchni plaskich tez musi byc...no i glowa pelna tego co czeka na mnie w domu...

zeby nie dac sie zwariowac wiec guggy.gif

 

a potem wzorem mojej kici 46495873_329390654542465_5582084924921348096_n.thumb.jpg.b245484ee81e3effdde3fd5c6d12c7f8.jpg

 

przeczekamy ze spokojem reszte dnia

 

jest zimno wietrznie ale sniegu nie widac

drube gatki na tylek kubek w reke i zapraszam na dymka 

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem :oklaski: Znowu się przykulałam z hoboczkiem kawusi w łapce :haha:Nie pytana informuję, że fajeczka smakowała, a jakże :haha:Spałam niczym niemowlę i kiedy mój wróg, czyli budzik się odezwał, to przeżyłam szok...image.png.7b42deec4520cf3723f7f4bec65db23d.png Ale już obudzona jestem i mogę się wziąć z dzisiejszym dniem za bary :haha: Będzie fajny i miły...na pewno :oklaski:I tego wam też życzę z całego serca :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Podobnie jak Mirelle'a wstałam dopiero po alarmie budzika . Wyspałam się ...pobudek nie było .Dlaczego nie może być tak zawsze ?...Nie będę rozkminiać , bo nieważne ...Teraz kawa ...papieros i najwcześniej za godzinę ostatnie w tym roku duszowanie doktora , potem śniadanie , doktor odpocznie po ciężkiej pracy , będzie ( powinien ) drzemać w fotelu a ja na tyłach , na sofie a przede mną lapek , krzyżówki a w międzyczasie pobiegam sobie do pralni ....Dziś pauzę mam taką , która mi nie bardzo odpowiada ( 2 x w tygodniu ) , bo już od godziny 11 ....później dzień bardzo mi się wlecze .Nic na to nie poradzimy , bo Elka ma tak ustawionych pacjentów i tak jest od początku ...zmiana niemożliwa . No ...rozpisałam się tutaj a teraz szybciorem w " odliczantusa " .

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Cukier krzepi...wieczorem :szydera: A rano niekoniecznie :haha:

Masz rację  . W sumie to nawet ochoty na słodkie nie mam ...Obejdzie się bez ciacha , tylko niech te filiżanki @1bozka...na hoboczki , czy inne wiadereczka zamieni ...takie malutkie wiadereczka mogą być ....takie do piaskownicy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Mówisz masz Basiu .... Specjalnie dla Ciebie i na Twojà wyłączność:szydera:

Screenshot_2018-12-19-07-40-38-781_com.android.chrome.png

Słodziutkie ...musi pyszota ciasteczko . Dzięki wielkie ...Mnie takie nie zemdli , ale kuźwa drugą stronę ...na mój widok ...może już tak .Nie może , tylko na pewno ...a spierniczałoby to ciacho z talerzyka z prędkością światła jak tylko by mnie ujrzało :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Słodziutkie ...musi pyszota ciasteczko . Dzięki wielkie ...Mnie takie nie zemdli , ale kuźwa drugą stronę ...na mój widok ...może już tak .Nie może , tylko na pewno ...a spierniczałoby to ciacho z talerzyka z prędkością światła jak tylko by mnie ujrzało :szydera:

Nie stresuj się :cześć:.Da radę:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Masz rację  . W sumie to nawet ochoty na słodkie nie mam ...Obejdzie się bez ciacha , tylko niech te filiżanki @1bozka...na hoboczki , czy inne wiadereczka zamieni ...takie malutkie wiadereczka mogą być ....takie do piaskownicy :szydera:

Tylko kawosz z prawdziwego zdarzenia docenia pojemność hoboczka :oklaski: Kto by tam siadał do łyczka jednego :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Słodziutkie ...musi pyszota ciasteczko . Dzięki wielkie ...Mnie takie nie zemdli , ale kuźwa drugą stronę ...na mój widok ...może już tak .Nie może , tylko na pewno ...a spierniczałoby to ciacho z talerzyka z prędkością światła jak tylko by mnie ujrzało :szydera:

Goopoty opowiadasz...:haha: Wina sikacza ze dwie flaszki i dopiero przejrzy na oczy...:haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...