Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, geronimo napisał:

@1bozka Kurde w Sandomingo jestem, czekam na fachowców od uruchomienia CO,wczoraj z Krakowa wieczorem przyjechałem

chałupa wyziębiona, od wakacji nie grzane, kominkiem przez całą noc grzałem, trochę teraz ciepło się zrobiło>:(

Weź nie gadaj ,tylko weź się rozgrzej jakoś albo coś:szydera: bo zamarzmiesz w tym Twoim San Domingo.  Apropos wcale nie jest tak zimno ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Heidi napisał:

Ja się nie kwalifikuję na zlot, bo wiem, że niedługo zębów nie będę miała. Dobrze, że inteligencji nie można wybić komuś z głowy :szydera::haha:

No, tak , robią te Heksy zloty na Łysicy ,znoszą kamienie i rzucają w siebie , sabaty odprawiają - i co ??? okazuje się ,że Łysica urosła ... prawie o 2 metry :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wiesz co Grzesiu ...bujnij się od ichniego żelu ...coo ?! ...Czy tak ciężko zrozumieć , że zaraz po meczu w reklamie nagrania będą mieli ? ...Nie dość , że chłopaki pobiegają po boisku ...czasem nawet piłkę kopnąć się im uda to Ty byś chciał , żeby fryz przygotowana do nagrania w reklamie rozleciała się w ....pistuuuuu ? ...Bez serca jesteś ! :szydera:

:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

No i z czego tak zaciesza ?  Chłopaki wyfryzowane , urodne  ...żel porządny , mocny ...a i łupieżu brak . Same zalety   :szydera:

No, to sie wie :d:szydera: Grzesiu chyba żałuje , że nie ma w co wcierać tego żelu ;):p oczywiście jest przez to o wiele ładniejszy i powabniejszy , to nie ulega wątpliwości :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Lorelai napisał:

No, to sie wie :d:szydera: Grzesiu chyba żałuje , że nie ma w co wcierać tego żelu ;):p oczywiście jest przez to o wiele ładniejszy i powabniejszy , to nie ulega wątpliwości :oklaski:

Grzesiu to mój ziomal i jest śliczny , ma śliczną żonę , dzieciaczki i pieseły  :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MeryKy napisał:

@Heidi nie martw sie nie odkurzam i nie sprzatam. Moja pdp jedzie na rowerku a ja obok klikam a Putzfrau ogarnia chalupe. Do tego jedzenie zaraz przyniosa. Zostalo mi tylko sztućce i talerze rozlozyc :)

ha, ha to też masz wypas :haha:@MeryKy  tylko  :d  nie jedz za pomocą samych palców, bo my w Europie słyniemy z jedzenia sztućcami :d. Nie nudzisz się :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 1bozka napisał:

Się porobiło:szydera: ja w Pl jestem.. jak ja się cieszę że jesteś:cześć:

Jak to w PL :szok:? Pytałaś się, czy możesz wracać do PL?  Nie!!!  Teraz zasłużyłaś na :lanie:

To dlaczego w TV mówili, że w UK sarny zmniejszyły swoją liczebność, a Ty na FB chwalisz się wyrobami z sarniny? Hę?

A poza tym też się cieszę , że jestem :szydera::cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Witam. Zapracowana jestem. Pokój pomalowałam ale zostało trochę wykończeniówki. Panele kładę pod koniec tygodnia. Będą szalone święta bo meble stare trzeba wynieść a nowe będą po świętach. Więc pomieszkam w workach i kartonach.:haha:

 

Wyśpij się  porządnie na tych workch, przykryj się kartonem, a potem.....

Pracusiu jeden, w zbyt czystym pomieszczeniu można leniwca dostać. Jak skończysz u siebie , to podam  swój adres. Tam też trzeba te tematy odświeżenia ogarnąć .  Męża mam bardzo dobrgo, zostawia kobiety same sobie :tak2:, w robocie nie będzie przeszkadzał. Pojawi się na zamknięcie tematu remontu. Poczeka na chwalby sąsiadów, a potem powie, że to z jego inwencji się zadziało :tak2:.  

No... i wreszcie porządnie się wyśpisz, bo kartonów u nas brak,podobnie jak kobiet na ten czas z prawdziwego zdarzenia. Zmienisz stan przypadku i to wszytko za moją zgodą . Czy może być lepiej :d

Patrzę w lustro i nie widzę psa ogrodnika:p. Taka jestem :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Heidi napisał:

ha, ha... Ty masz pracować przy doktorze, a nie na sofce i na  śpiku zrobić to co powyżej wkleiłam :szydera::szydera:

Nie spałam w nocy . Obudził mnie , że chce pipi ...on usnął a ja nie dałam rady usnąć do rana . I tak od 2.40 (? ) na nogach . No czasem tak mam i nic poradzić na to nie mogę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.spokojnego popołudnia życzę.Dotarłam po 26 godzinnej podróży -jeden kierowca - słownie jeden bez spanka.wracał z Holandii .Towarzystwo młode, na holenderskich motywatorach, rozchichotane cała noc i dzień i padający snieg.Jestem żyję, ale podróż najgorsza ze wszystkich do tej pory.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Heidi napisał:

ha, ha to też masz wypas :haha:@MeryKy  tylko  :d  nie jedz za pomocą samych palców, bo my w Europie słyniemy z jedzenia sztućcami :d. Nie nudzisz się :love:

Nie nudze sie. Tutaj podanie tabletki to niezly cyrk. Jest ciekawie nie ma to :ptamto.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Heidi napisał:

Jak to w PL :szok:? Pytałaś się, czy możesz wracać do PL?  Nie!!!  Teraz zasłużyłaś na :lanie:

To dlaczego w TV mówili, że w UK sarny zmniejszyły swoją liczebność, a Ty na FB chwalisz się wyrobami z sarniny? Hę?

A poza tym też się cieszę , że jestem :szydera::cmok:

Sarnę  i rów zaliczyłam w Polsce:smutek: Nie było Cię dlugo.UK wróciłam tydzień temu będą  Święta przecież.Gdzie Ty mnie na FB wypatrzyłam??? Nie bij mnie:szydera: Haha ja nie pytalam  czy mogę wracać ja już to zrobiłam i basta.Oj masz duuuuze zaległości w czytaniu kochana:szydera:

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Grzesiu to mój ziomal i jest śliczny , ma śliczną żonę , dzieciaczki i pieseły  :d

@Baśka powtarzająca sięBaśka ,a toż ja wszystko wiem o wszystkich . :d Wstąpiłam w progi KAFETERII może zbyt ostro ,ale obcykana w temacie (a raczej w tematach) i przygotowana , WHO IS WHO :d

Myślisz , że czemu Cię pochwaliłam ? Za superanckie riposty i skojarzenia słowne :love:,a ja się na tym znam:oklaski::p

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...