Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Teresadd napisał:

A nie możesz schodami.?Złóż papiery ,a co se będziesz żałować .Ja też zazdraszczałam ,złożyłam i jestem w kolejce 180 000 coś tam.Kieedyś pojadę:haha:

Ja nie wiem dlaczego tak.Przecież wystarczy zasymulować wypadek przy pracy,potem troszkę być kreatywnym w chorowaniu i już masz świadczenie rehabilitacyjne po chorobowym.Iiiiiiiii..........................drżyjcie parkiety taneczne - PRZYBYWAM :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ORIM napisał:

Daj znać kiedy.Porozwieszam plakaty że przybywasz :szydera:

Nawet nie próbuj . Trzeba było nie wyskakiwać z jakimiś tam Szczawnami ...i innym Świeradowami . Nabrałam ochoty na podbudowanie wątłego zdrowia mego ...sie nie boj ...rękawów koszuli przy pożegnaniu nie obsmarkam ......za bardzo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nawet nie próbuj . Trzeba było nie wyskakiwać z jakimiś tam Szczawnami ...i innym Świeradowami . Nabrałam ochoty na podbudowanie wątłego zdrowia mego ...sie nie boj ...rękawów koszuli przy pożegnaniu nie obsmarkam ......za bardzo .

spoko ! Możesz ! Na pożegnania ubiera się starą koszulę :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ORIM napisał:

spoko ! Możesz ! Na pożegnania ubiera się starą koszulę :szydera:

To już możesz się czuć ...wykąpany w mych łzach ...

A teraz ...teraz na papieroska ...i przełączyć kanał tv ....Na razie na trójce jest....czas przełączyć na   :419_soccer:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wróciłam...:oklaski: A tu cisza...pusto i głucho...przymurowało wszystkich przed ekrany...:haha: Ale fajowo...serce mi nie wyskoczy, zawału nie dostanę, pogadam sama ze sobą...jest git...:oklaski: A wynik i tak mi powiecie...:szydera: 

Tiaaa ;tylko jak Ci powiemy to nam trupem padniesz :| Nasi zapatrzyli się totalnie na Niemców i chyba dążą do takiego samego wyniku.Edit,już ich przeskoczyli :rozpacz:

Edytowane przez Joy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasieńka dzisiaj po kolacji chciała trzeci raz jechać na cmentarz. Cóż było robić ? Poszłyśmy na spacer żeby się dotleniła i nie jechała znów na cmentarz.

Przed chwilą wyszła z mojego pokoju, posterczała, pogadała, dziesięć razy chciała zamknąć mi okno, puściła trzy bąki i wyszła. :haha::szydera:

W końcu mam wolne. :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Kasieńka dzisiaj po kolacji chciała trzeci raz jechać na cmentarz. Cóż było robić ? Poszłyśmy na spacer żeby się dotleniła i nie jechała znów na cmentarz.

Przed chwilą wyszła z mojego pokoju, posterczała, pogadała, dziesięć razy chciała zamknąć mi okno, puściła trzy bąki i wyszła. :haha::szydera:

W końcu mam wolne. :oklaski:

Bąki ? No jak puściła to i wolne są:szydera:

Ciesz sie że to nie jesienne bąki :d te są z kasztanem:szydera:

Edytowane przez ORIM
tekst
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...