Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O mój Bobrze ,mam zmienniczkę od wczoraj i kruca bomba atomowa nimom casu ...pani bardzo absorbująca , chwili wytchnienia nie mam , gada non stop, własnych myśli nie słyszę .Teraz na bezczela piszę,a ona nawija ...w sumie miła, spoko kobitka ,ale już powoli wymiękam O.o .I w, związku z tym dziękuję hurtowo Wszystkimi Milusińskim za życzenia urlopowe , dziękuję pięknie :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Maria Jolanta ...nie.... fioletową to bym reanimowała ...usta-usta :haha:Ta była ciemnej maści i ...już jej nie ma . Elka wyciepała ją gdzieś w ogrodzie , daleko od tarasu . Przy okazji pokazała mi rowki i te inne bzdety , gdzie mysz może próbować się wcisnąć i podczas otwierania drzwi wpaść do chałupy . Drzwi porządne , bardzo szczelne ...tylko te pierniczone rowki pod nimi , gdzie potwór może się przyczaić i zaatakować ...Już i tak oswojona jestem , bo jak gdzieś  zdarzy mi się zobaczyć , że przebiega to nie wydzieram paszczy na cały regulator ...jak to drzewiej bywało . Staram się panować nad emocjami . Ćwiczę opanowanie .

loj loj tam, myszy sie boisz?

Sliczne sa!

Tyle ze w chalupie moga szkody narobic,

Przeciez biedna ,zziebnieta mysia nie ugryzie cie,:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Afryka napisał:

O mój Bobrze ,mam zmienniczkę od wczoraj i kruca bomba atomowa nimom casu ...pani bardzo absorbująca , chwili wytchnienia nie mam , gada non stop, własnych myśli nie słyszę .Teraz na bezczela piszę,a ona nawija ...w sumie miła, spoko kobitka ,ale już powoli wymiękam O.o .I w, związku z tym dziękuję hurtowo Wszystkimi Milusińskim za życzenia urlopowe , dziękuję pięknie :cmok:

Ode mnie jeszcze spóźnione urlopowe przyjmij :cmok:

b47c3d23e403a6a3b270d2b5e48d1a65.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, violka napisał:

Ale dzisiaj miałam durnowaty sen :haha: Przeprowadziłam sie z rodziną do nowego , ogromniastego domu . Miał niezliczoną ilość pokoi i różnych zakamarków . Kiedy już wszystko podotykałam i nacieszyłam się innością , to odkryłam jeszcze jeden ogromny pokój , który miał dwie ściany zewnętrzne całe w oknach aż po sufit . Rozległam  na kanapie i zaczęłam podziwiać piękny krajobraz za oknami i wtedy odwiedził mnie szwagier z prezentem w postaci kilku metrowej ślicznej choinki ....i  wpadłam w panikę , że mam za mało bombek :haha: No i obudziłam się przez ten stres :szydera:

Chyba zaczyna mi walić na dekiel :szydera:

@violkaty juz masz jakas schize, w temacie bombki:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sayonara 52 napisał:

ale fajne jajco!

Z czego ono jest?

Paski starej koszulki , moczone w kleju do styropianu , nawijane na balon i ozdobione reliefami z masy szpachlowej . Na koniec zagruntowane gruntem do ścian i ozdobione resztkami farb i patyny . Czyli wszystko to , co zostało po remoncie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hawana napisał:

Witajcie:d

Czy ja  do Wersalu nie zabladzilam , bo @Maria Jolantaza markize de Pompadour popitala?

@hawana tez pomyslalam .

Cala w koronkach i twarzowej pudrowanej peruczce. @Maria Jolanta skrywa swe nadobne lico za wachlarzem.

Za to wczoraj wieczorem latala po forum bez majtkow i stanikow,bezwstydna jaka:przekleństwa:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...