Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ludzieeeeee !!! :haha:

Czego się tak drzesz !? Nie wiesz,że tu ludzie ciężko pracują na tę szwardzwaldzką szyneczkę!? ...kuwa nać ,zarobiona jestem po kokardę ... już trzeci raz przepakowuję torbę i za sosnę nie chce się to dobro niemieckie zmieścić ...>:(.Cały czas mi zostaje ilość tak na mniej więcej do torby po dawnym składali Wigry 4 :haha:...do miasta se pojedziesz ,sklepy na wyciągnięcie ręki ,tak kusili... było siedzieć na bawarskim zadupiu i wciągać zapach chmielowych szyszek :szydera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Czego się tak drzesz !? Nie wiesz,że tu ludzie ciężko pracują na tę szwardzwaldzką szyneczkę!? ...kuwa nać ,zarobiona jestem po kokardę ... już trzeci raz przepakowuję torbę i za sosnę nie chce się to dobro niemieckie zmieścić ...>:(.Cały czas mi zostaje ilość tak na mniej więcej do torby po dawnym składali Wigry 4 :haha:...do miasta se pojedziesz ,sklepy na wyciągnięcie ręki ,tak kusili... było siedzieć na bawarskim zadupiu i wciągać zapach chmielowych szyszek :szydera:

 

Trzeba bylo szmacianke tez kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie siedzę w pozycji pollezącej.....nóżki w górze....a w ręku kieliszeczek wisnoweczki....I mam wszystko w doopie.....:haha:

Czekam kiedy zaczną sprzątać i przyozdabiac dom na Święta.....:d tylko coś mi się wydaje, że Oni czekają na mnie.....:szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

A ja sobie siedzę w pozycji pollezącej.....nóżki w górze....a w ręku kieliszeczek wisnoweczki....I mam wszystko w doopie.....:haha:

Czekam kiedy zaczną sprzątać i przyozdabiac dom na Święta.....:d tylko coś mi się wydaje, że Oni czekają na mnie.....:szydera:

To poczekaja:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

@Afryka pożycz walizkę albo kartony weź ze sklepu. :szydera:

Tu nie ma nic do śmiacia ,tu jest tragedia w trzech aktach ...na razie :szydera:.Już wyszukałam szmaciankę ,a nawet dwie ,ale malusie :szydera:...oj będzie się działo : "Grażyna " ładuje się do busa :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, hawana napisał:

To poczekaja:szydera:

Oooo.....I to długo !

Śmiali się, że wieś robię....to zobaczymy co oni zrobią :szydera:

Od MIKOLAJA dostałam słodycze i książkę pt Matki autorka jakaś zagraniczna Britt Benet chyba.....jakas aluzja czy przypadek ?

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, awe59 napisał:

Oooo.....I to długo !

Śmiali się, że wieś robię....to zobaczymy co oni zrobią :szydera:

Od MIKOLAJA dostałam słodycze i książkę pt Matki autorka jakaś zagraniczna Britt Benet chyba.....jakas aluzja czy przypadek ?

:szydera:

Juz mi wszyscy pozazdraszczali, wiec...chyba sie przyznam, bo wytrzymac nie moge:haha:

Ten moj Mikolaj to byl  kelnerski napiwek, albo "na odjezdne" jak kto woli:haha:

To znaczy jeszcze nie jade, ale sie z szefem widziec nie bede:haha:

Ale jakby co, to Iva kazala sie chwalic, ja tak sama z siebie to nie:haha:

 

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kina dzisiaj idę :tak2: Na komedię romantyczną o miłości...dwie słomiane wdowy sobie pójdą :haha: Jak ja nie lubię komedii romantycznych...brrr.....ale co było robić, jak Miki zostawił prezencik? :smutek: Drugi obdarowany siedzi na geldach  i  zarabia, to kuzynkę do kompanii wzięłam...:haha: Kąpiułkę odstawiłam, urodę moją powalającą odświeżyłam i teraz mogę zdobywać Gdynia by night :szydera: Jeszcze perfumka ciutkę kapnąć, butki naciągnąć na me spacerówki nader zgrabne i w drogę wyruszyć czas...:haha: Wy tu sobie pitu-pitujcie, a ja wieczorkiem zajrzę sprawdzić, czy światło zgaszone i rączki na kołderce leżą...:szydera: Bywajcie tymczasem :cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Do kina dzisiaj idę :tak2: Na komedię romantyczną o miłości...dwie słomiane wdowy sobie pójdą :haha: Jak ja nie lubię komedii romantycznych...brrr.....ale co było robić, jak Miki zostawił prezencik? :smutek: Drugi obdarowany siedzi na geldach  i  zarabia, to kuzynkę do kompanii wzięłam...:haha: Kąpiułkę odstawiłam, urodę moją powalającą odświeżyłam i teraz mogę zdobywać Gdynia by night :szydera: Jeszcze perfumka ciutkę kapnąć, butki naciągnąć na me spacerówki nader zgrabne i w drogę wyruszyć czas...:haha: Wy tu sobie pitu-pitujcie, a ja wieczorkiem zajrzę sprawdzić, czy światło zgaszone i rączki na kołderce leżą...:szydera: Bywajcie tymczasem :cześć:

To jeszcze lampeczke winka za nasze zdrowie wypij:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...