Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, awe59 napisał:

No jak nie jak tak...Tobie zapisałam latarnię świąteczną, gwiazdy i girlandy, @Magdzie  torbę szmaciankę bo ona tyle kupuje, że jej sie przyda.....szyszki zostały na szteli ale zapisałam @Heidi. Odbierze przez notariusza.

Wiatrak @Mirelka1965. Nad morzem pizga to będzie się kręcił....:oklaski:

:oklaski:Wreszcie ktoś o mnie pamięta:oklaski:.  Zwykle to ja mam nadszerpnięte pośladki przez sępy, a tu  masz....spadek si

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, awe59 napisał:

No jak nie jak tak...Tobie zapisałam latarnię świąteczną, gwiazdy i girlandy, @Magdzie  torbę szmaciankę bo ona tyle kupuje, że jej sie przyda.....szyszki zostały na szteli ale zapisałam @Heidi. Odbierze przez notariusza.

Wiatrak @Mirelka1965. Nad morzem pizga to będzie się kręcił....:oklaski:

:oklaski:Wreszcie ktoś o mnie pamięta:oklaski:.  Zwykle to ja mam nadszerpnięte pośladki przez sępy, a tu  masz....spadek się szykuje. Odwdzięczyć się mogę  i... zapiszę Wam w spadku  rybiki, które  mają używanie w łazience pod cieknacymu zaworami wanny  na złotych nóżkach .  Chytruska nie jestem:serce::love:  

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 1bozka napisał:

Rozterki rozterkami ale 25 kg i tyle:szok:

Rada na linie lotnicze 

Wiadam wczoraj do ryanair z UK do PL
Obok przysiada sie karyna z gowniakiem wysmarowanym czekolada i dracym morde na caly samolot.
Wszyscy sie upakowali dzwonie po obsluge:
- prosze znalezc mi inne miejsce bo nie moge siedziec kolo dzieci
- to wykluczone... wszystkie miejsca sa zajete a co panu to przeszkadza?
- mi nic ale to wyrok sadu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- nowe miejsce w 5 sekund po drugiej stronie samolotu...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...