Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

44 minut temu, Maria Jolanta napisał:

To zdecydowanie nie jest mój najlepszy dzień

Mój również >:(

Nieprawdą jest to,że prawda jak oliwa na wierzch wypływa ...to gówno !!! 

Babcię odkorkowało ,klop zatykało .Wykończyłam wszystkie specyfiki,które były na stanie i nadawały się do u" udrożniania" ,ale dobra Afryka,zrobiła co mogła ,teraz trzeba zawołać fachowca . Jestem po rozmowie z córką babci i jutro ma przyjść w trybie pilnym ! Acha i jeszcze mam pełną czopkę " tut mi lajdów " :papieros:...ja chcę do domu!!! :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Miałam, miałam ale wszystkie wyszły. Teraz zapaliłam grubą świecę, może do jutra wystarczy. Świątecznie się zrobiło. :haha:

O mój Bobrze ! Jaka Ty niemiecka się na wskroś zrobiłaś ,pierwsza niedziela Adwentu ,a Ty bach świeca na stół ,na drugą niedzielę zapalisz kolejną :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, anna5826 napisał:

Serio jestem z prowobocznym bolem ... Plastrami mnie syn okleil a ze straszny bol ... pobieglam do lekarza ...diagnoza bol woreczka zolciowego -czyli kamienie ... dostalam zastrzyki i przecierpialam do poniedzialku ... Lekarz dal skierowanie USG i tabletki .... Usg nic nie wykazalo - czyli kamieni brak .... ale zauwazyl rumien ... i mowi polpasiec ...wiec wtorek po leki na polpasiec ..i cierpie bo bol straszny ... juz tydzien ale dzis o niebo lepiej ... /wczesniej nic nie bylo na skorze -stad diagnoza ze kamienie w woreczku / ....

Woreczka nie mam już 20 lat :d boli mnie lewa strona ( pomyleczkę popełniłam ) i nie wiem czy to nerka czy ki diabeł....A polpasieć jest też po lewej ?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Woreczka nie mam już 20 lat :d boli mnie lewa strona ( pomyleczkę popełniłam ) i nie wiem czy to nerka czy ki diabeł....A polpasieć jest też po lewej ?

Lewa to może być trzustka również ,a półpasiec nie odróżnia stron i ma bąbelkowatą wysypkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Woreczka nie mam już 20 lat :d boli mnie lewa strona ( pomyleczkę popełniłam ) i nie wiem czy to nerka czy ki diabeł....A polpasieć jest też po lewej ?

Moze byc i po lewej ..i w uchu i w oku ....  Sprawdz rumien czy nie ma ...bo moze byc i cos w srodku ... Mnie szukajac kamieni ..nerki tez sprawdzil ... i zero a mialam kiedys 05cm ... ale byc moze go urodzilam ...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Afryka napisał:

Mój również >:(

Nieprawdą jest to,że prawda jak oliwa na wierzch wypływa ...to gówno !!! 

Babcię odkorkowało ,klop zatykało .Wykończyłam wszystkie specyfiki,które były na stanie i nadawały się do u" udrożniania" ,ale dobra Afryka,zrobiła co mogła ,teraz trzeba zawołać fachowca . Jestem po rozmowie z córką babci i jutro ma przyjść w trybie pilnym ! Acha i jeszcze mam pełną czopkę " tut mi lajdów " :papieros:...ja chcę do domu!!! :mur:

Mialam kiedys osobe lezaca to tylko chodzila na czopki glicerynowe ...a inna na takie tabletki ziolowe ...rano trzeba bylo dac by do wieczora sie wyeala :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, anna5826 napisał:

Mialam kiedys osobe lezaca to tylko chodzila na czopki glicerynowe ...a inna na takie tabletki ziolowe ...rano trzeba bylo dac by do wieczora sie wyeala :o

Te "tutlajdowe " czopki u Afryki to takie bardziej extra są ...nie jakieś glicerynowe dziadostwo :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Afryka napisał:

@anna5826 To chodziło o taką "przenośnię,""metaforę" ,ironię ...że mam pełną czapkę " bardzo mi przykro " wypowiedzianych przez córkę Pdp.,w związku z gównianą aferą ( zatkanie toalety) :d

Stara toaleta - moze byc ze rury zakamienione ... U mnie w domu byl problem gdy syn korzystal ..w koncu zdenerwowalam sie i kupilam nowa ...bo niby czysta ale w odplywie byl problem ... i ja "fachman" ...sama ja wymienilam i problem zniknal ...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, anna5826 napisał:

Stara toaleta - moze byc ze rury zakamienione ... U mnie w domu byl problem gdy syn korzystal ..w koncu zdenerwowalam sie i kupilam nowa ...bo niby czysta ale w odplywie byl problem ... i ja "fachman" ...sama ja wymienilam i problem zniknal ...

Wszystko bez te stare rury . Na mnie też kiedyś taki jeden spojrzał i go zatkało ....że taka ze mnie stara , zardzewiała rura :haha:           

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wszystko bez te stare rury . Na mnie też kiedyś taki jeden spojrzał i go zatkało ....że taka ze mnie stara , zardzewiała rura :haha:           

Basienko :grzmotnąć: trzeba bylo go tak zalatwic ....:1007_hearts:bo takiej Slicznotki to ze swieca szukac ....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@awe59 Ewcia czy Ciebie z tego domowego lenistwa całkiem popier...!? >:(... diagnozę se będzie stawiać leżąc na kanapie .Ja tylko zasugerowałem co to może być . Jutro wstaniesz rano,raniusieńko ,ubierzesz się ładnie ...i ciepło ,bo to wiesz ,w Twoim wieku :haha:i pognasz do lekarza .Fersztejn!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Afryka napisał:

@awe59 Ewcia czy Ciebie z tego domowego lenistwa całkiem popier...!? >:(... diagnozę se będzie stawiać leżąc na kanapie .Ja tylko zasugerowałem co to może być . Jutro wstaniesz rano,raniusieńko ,ubierzesz się ładnie ...i ciepło ,bo to wiesz ,w Twoim wieku :haha:i pognasz do lekarza .Fersztejn!?

Całkiem to nie....tylko trochę :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...