Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,dzisiaj jestem wystawiona na wielka próbe,bo wczoraj upiekłam ciacho.Oczywiscie jeden kawałek spróbowałam,lecker:oklaski:,ale dzis muszę je szybko wydać,bo podobno jestem na diecie...obrotowej.Na razie wcinam jogurt z bananem,a potem druga kawa.Miłej niedzieli Wszystkim !

36519201_2242870729292468_5050757909462384640_n.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Jeszcze nie spotkałam znicza z deklem . Niemcom szkoda geldów na takie rarytasy , wystarczy , że wkład zapalą :haha:

A to faktycznie już problem . Nie pozostaje nic innego jak kuchenkę do czerwoności rozgrzać . Przypalić może nie przypali , ale chociaż czas @Maria Jolanta..będzie miała zajęty tą zabawą w przypalanki :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Nadal nie rozumiem O.o Kto chce kasy ? opiekunka ? 

Przecież stawką najpierw negocjuje się z rodziną .

Pisze ze szuka zmienniczki dzwonie a ona czy wiem ze ona kasuje 1tygodniowke ???  i dod ze praca tylko na m-ac ??? wiec juz calkowita przesada ..przez Firme wyjdzie wiecej .... bez laski .....

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1bozka napisał:

Polecam haha film... Walka o Ogień...tam jest dokładny instruktarz skąd się bierze ogień:szydera: 

I jak pranie ręczne nad rzeką można robić a przy okazji schylania następną robotę można machnąć . Takie dwa w jednym :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

I jak pranie ręczne nad rzeką można robić a przy okazji schylania następną robotę można machnąć . Takie dwa w jednym :szydera:

Z tym schylaniem to moze tez byc roznie ...idzie arab i mysli ze to koza ..i hyc hyc .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

No chyba nie oczadziałaś do reszty , żeby płacić ?!

zatkalo mnie z zaskoczenia ...i zamilklam ..bo gdy ktos szuka zastepstwa to TY robisz ew laske ze jedziesz ... bo jeszcze zeby ta praca byla pozniej Twoja to jeszcze Ok ..ale tu slysze ze na m-ac ... ha ha ... Swiat sie zmienia a tu ciagle szukaja jelenia .....

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, anna5826 napisał:

Pisze ze szuka zmienniczki dzwonie a ona czy wiem ze ona kasuje 1tygodniowke ???  i dod ze praca tylko na m-ac ??? wiec juz calkowita przesada ..przez Firme wyjdzie wiecej .... bez laski .....

To jest chamstwo , a nie przesada . Branie haraczu od zmienniczki jest przegięciem , niech babsko szuka sobie dalej naiwnej istoty . 

Są dziewczyny , które zajmują sie pośrednictwem i one pobierają kasę , ale ich zadaniem jest wyszukiwanie rodzin , negocjowanie stawek i koordynowanie Steli , czyli są pod telefonem jak agencja . Jeszcze nigdy nie płaciłam żadnej zmienniczce i jak jakąś brałam na Stele , tez nie pobierałam haraczu . Pracowałam również na czarno  niejednokrotnie i z takim wyzyskiwaniem  jeszcze się nie spotkałam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, anna5826 napisał:

zatkalo mnie z zaskoczenia ...i zamilklam ..bo gdy ktos szuka zastepstwa to TY robisz ew laske ze jedziesz ... bo jeszcze zeby ta praca byla pozniej Twoja to jeszcze Ok ..ale tu slysze ze na m-ac ... ha ha ... Swiat sie zmienia a tu ciagle szukaja jelenia .....

Opierdziel i to zdrowo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Wymiana tylko na miesiąc , więc to Ty robisz jej przysługę , a nie ona Tobie . Nic nie płać i jeszcze powiedz jej w oczy co o tym myślisz 

Zalatwialam kiedys i nawet kawy wziac nie chcialam ...  a slyszalam ze sa ciagle miejsca w strasznych warunkach ze opiekunka max 2 tyg wytrzymuje a tzw "posredniczka " zeruje na tym ze ktos szuka pracy ... Nie mam komornika na karku i moge przez Firme jechac bez laski i kasa na konto ..szkoda mi osob w trudnym zyciowym polozeniu ..ktore wpadaja w siec tzw osob ktore na tym zeruja ....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, awe59 napisał:

Dzień dobry  :d

@Maria Jolanta  łączę się w bólu....mnie cos wlazło w prawy bok i trzyma od wczoraj....smaruję mascią przeciwbolową  :mur:

Miłej niedzieli dla wszystkich  :cmok:

Serio jestem z prowobocznym bolem ... Plastrami mnie syn okleil a ze straszny bol ... pobieglam do lekarza ...diagnoza bol woreczka zolciowego -czyli kamienie ... dostalam zastrzyki i przecierpialam do poniedzialku ... Lekarz dal skierowanie USG i tabletki .... Usg nic nie wykazalo - czyli kamieni brak .... ale zauwazyl rumien ... i mowi polpasiec ...wiec wtorek po leki na polpasiec ..i cierpie bo bol straszny ... juz tydzien ale dzis o niebo lepiej ... /wczesniej nic nie bylo na skorze -stad diagnoza ze kamienie w woreczku / ....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Miałam, miałam ale wszystkie wyszły. Teraz zapaliłam grubą świecę, może do jutra wystarczy. Świątecznie się zrobiło. :haha:

Postaw ta swiece na talerzyku ..kiedys braklo swiatla a tylko wklad znalazlam i plastik z boku zaczal sie palic .... malo mieszkania nie schajcowalam ....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...