Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, lucyna.beata napisał:

chyba lepiej w zyle albo jakies ziolo bo przeca nie da sie robic cokolwiek jak nie chce sie nic robic..nawet oczyma mrugac sie nie chce ja cie peirdziu

Nie jest tak źle na zrobienie kawy chęci mnie nie opuszczają ale  poza tym leńgotropia. :trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ośmiu godzinach ciągu sennego obudziłam się po mojej normalnej porze (:szok:) , czyli po 6-tej i to z całkowitą niechęcią wygrzebania się z łózka. Zupełnie tak jak normalni ludzie mają :haha:Ja mam inaczej.., jak się obudzę to w wyrku wytrzymać nie mogę :( I w tą pierwszą niedzielę grudnia wstałam tak późno, że do chwili obecnie siorbię kawkę. Dobrze, że zdążyłam pod prysznic bo przez cały dzionek chodziłabym z szeroko zamkniętymi oczami... xd Na zewnątrz :papieros:ciepło, prawie 10 stopni, ale słoneczka to dziś nie uświadcze.., pada :( Na szczęście niedziela i będę sobie tak chodzić dzisiaj na zwolnionych obrotach.., może skończę pakowanie drugiej walizki, czas najwyższy.

Miłego dzionka wszystkim i serdeczne buziaki :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, maras1 napisał:

jest hop siup,bo zabieg korekcji wzroku jest nieinwazyjny,a przeciwskazania które podałaś sa normalne w każdej ingerencji

Wracając do wczorajszej dyskusji chyba nie przeczytałeś tego dokładnie co ci zapodałam. Nie przy kazdej ingerencji (operacji) są takie przeciwwskazania.

Przeczytałeś też to co inna koleżanka zapodała: "Implantacje soczewek -korekta wzroku bez użycia lasera"

"Metodą korygowania wad wzroku możliwą do zastosowania u wielu osób, u których zabieg laserowej korekcji nie jest wskazany"

http://www.zooptica.pl/pl/korekcje-wzroku/implantacje-soczewek.html

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo :)!

 

Cieszę się Basiu @Barbara48, właśnie pisałam do Ciebie, że znalazłam Ci busa (nawet wykonałam telefon do Dortmundu ;)), ale dobrze, że sobie poradziłaś i nawet wcześniej pojedziesz do domu. Czyli nie ma tego złego itd ;).

Poza tym dziś po obiedzie jadę do szpitala :(. Przyjaciółka w czwartek poślizgnęła się na tarasie i upadła tak nieszczęśliwie, że strasznie się potłukła. Kopałam ją po tyłku, żeby pojechała z tym do lekarza i okazało się, że złamała obojczyk :(. Wczoraj wieczorem była operowana. 

 

Uważajcie na siebie i spokojnej niedzieli :)!

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

Lekko mroźna niedziela, bo na termometrze -1 stopień. Śnieg w zaniku niestety, znowu szarośc widzę.

Kawę wyżłopałam, a nawet dwie...........i co, ano dalej jak ta senna mucha się snuję. Znaczy kawa mocno przereklamowana jest:haha:.

Poza tym miłego, spokojnego dnia Wszystkim życzę:cześć:

 

PS. Jak komuś pozostały jeszcze niepotrzebne resztki cierpliwości i opanowania, to bardzo proszę o podesłanie w moim kierunku. Moje opary juz sie zupełnie wyczerpały......a to dobrze nie rokuje.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ewa14 napisał:

Dzień dobry:cześć2:

Lekko mroźna niedziela, bo na termometrze -1 stopień. Śnieg w zaniku niestety, znowu szarośc widzę.

Kawę wyżłopałam, a nawet dwie...........i co, ano dalej jak ta senna mucha się snuję. Znaczy kawa mocno przereklamowana jest:haha:.

Poza tym miłego, spokojnego dnia Wszystkim życzę:cześć:

 

PS. Jak komuś pozostały jeszcze niepotrzebne resztki cierpliwości i opanowania, to bardzo proszę o podesłanie w moim kierunku. Moje opary juz sie zupełnie wyczerpały......a to dobrze nie rokuje.

Też mam jakąś ślamazarę w sobie :( Chodzę tylko normalnie, a cała reszta nie nadąża ... Cierpliwości Ci nie podeślę bo czasem nie warto jej za dużo mieć ... Cierpliwość spowalnia decyzję ... Buziaka Ci posyłam bo wiem jak czasem trudno jest :cmok::róża:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MeryKy napisał:

Anna  ty to miałaś tych różnych dziwnych przypadków. Ja ponad 10 lat pracuję i cię nie dogonię. Chyba bym musiała pracować po tygodniu na każdej szteli ;)

Bo by isc do kolejnej pracy to trzeba nie myslec o przeszlosci ... Czasem  wystarczy i 2 dni tylko pracowac - by sie przekonac ... a sadze ze o dobrym sie zapomina szybko ...zle sie pamieta ... Wiele osob milczy - by udawac ze zawsze jest wszystko ok ... Uwazam ze prawda lepsza od zaklamania ... /skad wiesz ile lat ja za granica :trele:??? /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdecydowanie nie jest mój najlepszy dzień.

Coś mi w szyję wlazło i boli. :smutek:Zapalniczka dogorywa i już jak tradycja nakazuje to oczywiście w niedzielę wzięła sobie wolne. Rano zaspałam bo jakimś cudem Kasieńka mnie nie budziła, więc dzień jakiś rozlazły się zrobił a tu czas myśleć już o obiedzie. Jedynym pocieszeniem jest to że jeszcze tylko jedna niedziela mnie czeka...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

To zdecydowanie nie jest mój najlepszy dzień.

Coś mi w szyję wlazło i boli. :smutek:Zapalniczka dogorywa i już jak tradycja nakazuje to oczywiście w niedzielę wzięła sobie wolne. Rano zaspałam bo jakimś cudem Kasieńka mnie nie budziła, więc dzień jakiś rozlazły się zrobił a tu czas myśleć już o obiedzie. Jedynym pocieszeniem jest to że jeszcze tylko jedna niedziela mnie czeka...

Nie mogę pojąć , jak można nie posiadać kilku zapalniczek w zapasie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, anna5826 napisał:

KOCHANIUTKIE nie wiecie czasem ile trzeba zaplacic za prace prywatnie ???:gazeta:szukam, czytam i nigdzie o tym nie pisza a nie chce przeplacic ????:kawa2:moze znacie stawki ???

No i patrzta . Jeszcze nie zatrudniła a już przepłacać nie chce :szydera:....Ania ...minimalna stawka to 1600 ojro ...prywatnie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...