Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, INEZ napisał:

@NNNdanuta  to czemu z nią nie ćwiczysz :oops::haha:

Ona ma ponad 180 cm. Pojeździłabym na tym rowerze, ale do pedałów nie dosięgam :haha:, a przekładać siodełka nie będę. Ona robi swoją gimnastykę, a ja swoją... tyle, że moja trwa najwyżej 15 minut :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Toś mnie uspokoił :szydera:

zabieg wyostrzenia jest prosty,nacina się rogówkę i powstają blizny w kształcie okręgu ,te blizny zastępują okulary,trzeba tylko wiedzieć gdzie mają powstać ,dzisiaj robią to lasery,kiedyś ręka :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maras1 napisał:

zabieg wyostrzenia jest prosty,nacina się rogówkę i powstają blizny w kształcie okręgu ,te blizny zastępują okulary,trzeba tylko wiedzieć gdzie mają powstać ,dzisiaj robią to lasery,kiedyś ręka :d

Odważyłabym się tylko pod pełną narkozą , ale narkozy tez się boję :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, maras1 napisał:

zabieg wyostrzenia jest prosty,nacina się rogówkę i powstają blizny w kształcie okręgu ,te blizny zastępują okulary,trzeba tylko wiedzieć gdzie mają powstać ,dzisiaj robią to lasery,kiedyś ręka :d

Nie każdy może lasera, bywają przeciwwskazania.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Powiedz , że MOPS Ci zafundował :szydera:...

to wszystko pikuś,dzisiaj jak prawie co dzień syn pdp myje tatusiowi tyłek,po chwili świeci latarką i przygląda się czy jest czysto,nie wytrzymałem i mówię ładne nie? tak ,po chwili, nie ja tylko patrzę czy jest czysto,ok mówię złapałem cię:szydera:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maras1 napisał:

to wszystko pikuś,dzisiaj jak prawie co dzień syn pdp myje tatusiowi tyłek,po chwili świeci latarką i przygląda się czy jest czysto,nie wytrzymałem i mówię ładne nie? tak ,po chwili, nie ja tylko patrzę czy jest czysto,ok mówię złapałem cię:szydera:

Ja pikolę ....poważnie ?!:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...