Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Własnie oglądam tą jedynkę, dla towarzystwa bo zmuszona nie jestem, i takiego niczego zrobionego z wielką pompą dawno nie oglądałam ... to znaczy rok temu też tu :haha:Zaraz się wycofuję bo już cierpliwości mi brak :szydera:

Też się wycofuję , bo cierpliwości mi brak :haha: do tego telewizor wyje na cały regulator :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja pdp dzis do mnie mowi, ze ja jestem ,,za cicha,,

Nie slyszy mnie rano:p

Jasne,ja sie skradam rano, robie kawe, i ide na taras.(zeby mnie nie wolala tak zaraz)

wybudzam sie na powietrzu.

Zalila sie,ze kiedys to zapalniczke slyszala. (teraz mam inna nie ,,piezzo,,:oklaski:

wiec pytam czy mam sie tluc rano, tupac .gwizdac, 

a moze taki dzwonek mam se zawiesic?;))

W koncu pytam  o co jej chodzi?

bo ona chce miec orientacje co ja robie....:mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Własnie oglądam tą jedynkę, dla towarzystwa bo zmuszona nie jestem, i takiego niczego zrobionego z wielką pompą dawno nie oglądałam ... to znaczy rok temu też tu :haha:Zaraz się wycofuję bo już cierpliwości mi brak :szydera:

Ale macie rozrywki.

Moja babcia oglada programy informacyjne, filmy przyrodnicze i reportaze  o podrozach. Ciekawa z niej osobka. I normalna, jakis serial tez sobie wlaczy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

O zaćmie i soczewkach korekcyjnych :d Czytaj dokładnie :p 

 W przypadku współistniejących wad refrakcyjnych umożliwia korekcję krótkowzroczności, dalekowzroczności, a także astygmatyzmu, dzięki temu pacjent po zbiegu nie musi używać okularów korekcyjnych. Zabiegi chirurgii refrakcyjnej nie są refundowane w ramach NFZ. Zabieg usunięcia zaćmy oraz korekcję wady wzroku można wykonać jednocześnie. Te zabiegi z użyciem specjalnych soczewek wewnątrzgałkowych wykonywane są zazwyczaj w znieczuleniu miejscowym, w ramach chirurgii jednego dnia."

 

w 95r,miałem "wyostrzone "oczy,w bydgoszczy u prof kałużnego , w tym czasie tylko on i gierkowa w zabrzu robili takie zabiegi,do dzisiaj chodzę bez okularów:d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hawana napisał:

Ale macie rozrywki.

Moja babcia oglada programy informacyjne, filmy przyrodnicze i reportaze  o podrozach. Ciekawa z niej osobka. I normalna, jakis serial tez sobie wlaczy;)

Moja ogląda wszystko co jest dla mnie nie do oglądania :haha:a zaczyna od przerzucenia 100 programów... Na czyms oko zawieszę, a tu hyc  i nie ma :szydera: , ale za to gimnastykuje się sama około 3 godzin dziennie. Dla tej gimnastyki to ja ten telewizor wytrzymam :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NNNdanuta napisał:

Moja ogląda wszystko co jest dla mnie nie do oglądania :haha:a zaczyna od przerzucenia 100 programów... Na czyms oko zawieszę, a tu hyc  i nie ma :szydera: , ale za to gimnastykuje się sama około 3 godzin dziennie. Dla tej gimnastyki to ja ten telewizor wytrzymam :szydera:

:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, maras1 napisał:

w 95r,miałem "wyostrzone "oczy,w bydgoszczy u prof kałużnego , w tym czasie tylko on i gierkowa w zabrzu robili takie zabiegi,do dzisiaj chodzę bez okularów:d

Ja bym dala sobie jezyk naostrzyc, bo to sie czasem w zyciu przydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, NNNdanuta napisał:

Bardzo to tam sprawnie idzie. Mój man jedno oko robił prywatnie w Polsce za ciężką kasę, a drugie w Czechach na NFZ i powiedział, że standard w Czechach jest wyższy. Powiózł tam też swoją mamę, ona zrobiła w Czechach dwoje oczu.))))

A coś bliżej jak to się załapać do tych Pepiczków na NFZ. Trzeba mieć zaćmę czy bez niej też naprawiają.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MeryKy napisał:

A coś bliżej jak to się załapać do tych Pepiczków na NFZ. Trzeba mieć zaćmę czy bez niej też naprawiają.

Mój man robił zaćmę, a co tam więcej robią nie wiem... Musiałabym się dowiedzieć, ale on z jakąś firmą, która to organizowała, jechał.))))

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...