Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wychlupałabym i wannę kawy, gdyby mogło pomóc...:szydera: 

Ja jak już tak mam, czyli kawa nie działa, to idę myć głowę ... bo zwykły prysznic też nie pomaga... Na stelli czasami trudno, więc snuję się pół dnia... O.o 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NNNdanuta napisał:

Ja jak już tak mam, czyli kawa nie działa, to idę myć głowę ... bo zwykły prysznic też nie pomaga... Na stelli czasami trudno, więc snuję się pół dnia... O.o 

Nie strasz mnie tym snuciem...:haha: Trzeba będzie drzemkę poobiednią uskutecznić...I do jutra pomoże...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Najważniejsze ,że o  " dupie Maryni" , każdy ma coś do powiedzenia i można polecieć inwencją .:d

A znasz jakąś Marynię...i jej dopę?  :haha: Mnie na myśl przychodzi tylko Połaniecka....:szydera:A ona z turniurą miała taką, o której można by pomówić...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A znasz jakąś Marynię...i jej dopę?  :haha: Mnie na myśl przychodzi tylko Połaniecka....:szydera:A ona z turniurą miała taką, o której można by pomówić...:szydera:

Marynia Połaniecka ? No to faktycznie taki wzór cnót wszelakich i trudno jej dupę obrabiać ,ale już taka Maryna od Janosika ? Dziewucha jak rzepa i bardziej dla ludu ,wszak z ludu góralskiego pochodziła ,a tam co w sercu ,to i na języku.:haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

Marynia Połaniecka ? No to faktycznie taki wzór cnót wszelakich i trudno jej dupę obrabiać ,ale już taka Maryna od Janosika ? Dziewucha jak rzepa i bardziej dla ludu ,wszak z ludu góralskiego pochodziła ,a tam co w sercu ,to i na języku.:haha:

 

Chyba musze cię troszkę "zwolnić" w toku rozumowania :szydera: Dupa,język a gdzieś po drodze się serce kołata z tej radości :d 

Despasito !!! przecież zaraz dziewczyny beda się za gotowanie brały i ostre narzedzia trafią do ręki a myślami mogą być daleko :d

Edytowane przez ORIM
tekst
  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ORIM napisał:

Chyba musze cię troszkę "zwolnić" w toku rozumowania :szydera: Dupa,język a gdzieś po drodze się serce kołata z tej radości :d 

Despasito !!! przecież zaraz dziewczyny beda się za gotowanie brały i ostre narzedzia trafią do ręki a myślami mogą być daleko :d

Idąc Twoim tokiem rozumowania ,to i ...patelnię można wylizać.:szydera: ....już zwalniam :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, geronimo napisał:

szczególnie jak dupa na dwa krzesła:szydera:

Gero  i @ORIM.....może tak zejdźcie z tych szerokich doop ....dobree ?....A jak tam u panów z brzuszkami ....nie przeszkadzają tego i owego dojrzeć ....czy lustro potrzebne :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Gero  i @ORIM.....może tak zejdźcie z tych szerokich doop ....dobree ?....A jak tam u panów z brzuszkami ....nie przeszkadzają tego i owego dojrzeć ....czy lustro potrzebne :trele:

Taki mały peryskopik wystarczy...:haha:....A ty zaraz "lustro"....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Gero  i @ORIM.....może tak zejdźcie z tych szerokich doop ....dobree ?....A jak tam u panów z brzuszkami ....nie przeszkadzają tego i owego dojrzeć ....czy lustro potrzebne :trele:

Witaj brzusiu....żegnaj kusiu....tak niektórzy sobie śpiewają :trele:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Gero  i @ORIM.....może tak zejdźcie z tych szerokich doop ....dobree ?....A jak tam u panów z brzuszkami ....nie przeszkadzają tego i owego dojrzeć ....czy lustro potrzebne :trele:

Basiu, podobno jaki daszek, taki ptaszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...