Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, fioletowa.mysz napisał:

Wećpałam sama, ale nie wszystkie! Kolega zapchał sie tiramisu, które uwielbia więc pierniczka do ust nie wziął. Chyba bał sie ,że go zemdli od tej słodyczy:szydera:

Patrzyłam dzisiaj w sklepie na tyramisiu ale nie dałam się skusić. Już ponad 2 miesiące nie kupuję słodyczy i nie piekę.:hura:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, beatrix+ napisał:

Tak mnie czapla witała nad Renem,  miło z jej strony co? ;)

40231e850a34.jpg

 

I ja obalam niemiecki mit ORDNUNG MUSS SEIN...no chyba,  ze byli tu nasi...  ;)

84ca8b81aeb0.jpg

 

Podróż będę nosić w kregoslupie do wiesny,  jak też dzisiejszy 4km spacer...

Dopiero się położyłam,  zatem rwę kulszową czuję w przełyku.  ;)

Okolica dla mnie boska,  warunki bytowe gut,  a pdp  się okaże za jakieś 2 tygodnie...

 

Witojcies Gadułki w klubie po TEJ SAMEJ STRONIE!  ;)

 

Byle do wiosny haha będzie łatwiej.Trzymaj się.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lucyna.beata napisał:

c392987d81ec7baee9cc38a619fc3e249074.jpg.418c81625b5bd8ba1851cf986f31128c.jpg

dobranoc moi drodzy

Lusi -z kąd masz moje zdjątko? Cześć dziewczyny i chłopaki.Deszczowy poranek nie jest moim ulubionym.Nic to-kawcia,lektura, alleluja i do przodu.Słońca w serduchach:cmok:

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :d

Siekiera motyka zimna d**a 

Pochowano w szafie trupa 

Siekiera motyka czarny bez właśnie przyszedł snu kres .

Abstrahując elokwentnie od wszelkiej kompetencji zainicjujemy definitywnie intelektualną konwersacje, oczywiście abstrahując od altruistycznych zagadnień  metafizycznego pietyzmu ,ale można pokusić się o konfrontację....:papieros: :szydera:

No to w górę doopska i pobudkkaaa !!! :szydera:

Noo , żeby to mi było ostatni raz ...tak gnić :szydera:

Miłego dnia Mordecki :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :d

Siekiera motyka zimna d**a 

Pochowano w szafie trupa 

Siekiera motyka czarny bez właśnie przyszedł snu kres .

Abstrahując elokwentnie od wszelkiej kompetencji zainicjujemy definitywnie intelektualną konwersacje, oczywiście abstrahując od altruistycznych zagadnień  metafizycznego pietyzmu ,ale można pokusić się o konfrontację....:papieros: :szydera:

No to w górę doopska i pobudkkaaa !!! :szydera:

Noo , żeby to mi było ostatni raz ...tak gnić :szydera:

Miłego dnia Mordecki :cmok:

Pogięło cię? :szydera:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Niedawno wstałam . W nocy powtórka z rozrywki , czyli wybudzanie się co godzinę i kręcenie się po łóżku ...jestem do doopy .Za ok. dwie godziny zjawi się u mnie rodzinna ekipa pomocnicza . Nie bardzo mi to na rękę , ale nie mam wyjścia ...jutro wyjazd i muszę skorzystać z tych wyciągniętych  pomocnych dłoni ...Właśnie " służąca " w kuchni zameldowała pikaniem zakończenie mycia naczyń . Zaraz ją rozpakuję i zawartość poukładam  w szafkach ...i z następnego pudła ..i jeszcze ...Ja chromolę boli mnie już każda cząstka mojego ciała ...Wypiję kawę i do roboty . Odpoczynek na adresie  w D. będę miała ....już to widzę , ale pomarzyć fajna rzecz   :szydera:

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :d

Siekiera motyka zimna d**a 

Pochowano w szafie trupa 

Siekiera motyka czarny bez właśnie przyszedł snu kres .

Abstrahując elokwentnie od wszelkiej kompetencji zainicjujemy definitywnie intelektualną konwersacje, oczywiście abstrahując od altruistycznych zagadnień  metafizycznego pietyzmu ,ale można pokusić się o konfrontację....:papieros: :szydera:

No to w górę doopska i pobudkkaaa !!! :szydera:

Noo , żeby to mi było ostatni raz ...tak gnić :szydera:

Miłego dnia Mordecki :cmok:

alez ty dzisiaj elokwencja slowna powalasz...no wiec....tylki w gore biusty postawic i co tam kto jeszcze ma do stawiania na przekor i na pochybel wstretnej pogodzie milego dnia mordecko

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, salazar napisał:

Dzień dobry intelektualistkom, zołzom, śpiochom, olewaczkom, pracusiom, wampom, oczadziałym z nadmiaru pracy i dzielącym włos na czworo też :). Om, om, om O.o

 

Życzę sympatycznego, bezproblemowego oraz miłego dnia albowiem

wydruk-grafika-1.jpg 

 

codziennie przed lustrem mowie sobie guggy.gif

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

alez ty dzisiaj elokwencja slowna powalasz...no wiec....tylki w gore biusty postawic i co tam kto jeszcze ma do stawiania na przekor i na pochybel wstretnej pogodzie milego dnia mordecko

Na pohybel sukinkotom  ...to tylko se lufę walnąć :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...