Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaa tam bułeczki z marketu...

Ja kupuję pyszne z piekarni z nocnego wypieku. 

Dzisiaj po południu jedziemy z Kasieńką na godzinkę do miasteczka. Synowa jedzie do fryzjera i nas zabierze. Kasieńka tak przeżywa jakby to było coś wielkiego a ja głupia myślałam że polatamy po sklepach. Może się uda...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Barbara48 napisał:

Kurde, nigdzie się nie ogłaszałam że szukam pracy, a na priv dostałam ofertę współpracy od pewnej firmy :szok:

Zgłoś. To nielegalne i niezgodne z regulaminem.

Edit. Też dostałam i zgłosiłam.

Edytowane przez Maria Jolanta
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Barbara48 napisał:

Kurde, nigdzie się nie ogłaszałam że szukam pracy, a na priv dostałam ofertę współpracy od pewnej firmy :szok:

Ja też bębnię wszem i wobec , że w piątek na roboty , po Michałkowemu na adres wracam a tutaj prącie bardzo oferta , że robotę dla mnie mają :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :d

Dobiłam i ja , choć chwilę wcześniej dobił mnie film o Donacie z Częstochowy i od razu nasunęło mnie się moje ulubione powiedzonko: O matko bosko czynstochowsko ! O.o :szok:... może ja za głupia jestem i mało się jeszcze znam na tej robocie ,ale to jakiś kretyński Anioł ...w sumie czapki z głów za brawurę i odwagę ,jak widać trochę zdrowia kobita ma i tak nim szarga ...a paczka rękawiczek kosztuje 5 euro 

Miłego dnia Mordecki i proszę nie brać przykładu z tej nawiedzonej i misyjnej Donaty ,to w trosce o Wasze zdrowie fizyczne i psychiczne :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam ten nieszczęsny film.

Ja pitolę, dziewczyny nie gniewajcie się.........ale dla mnie babka ma nie równo pod sufitem.

Wiem jesteśmy opiekunkami, ale do cholery całowanie dziadka, wykonywanie czynności higienicznych bez rękawiczek, o czasie pracy nawet wspominać się nie chce. 

No i kierowca i pilot Sindbada mówiący po niemiecku.

Dobre sobie. Któregos razu podczas przerwy w podroży weszła do autokaru niemiecka policja i poprosiła pilotkę by wszyscy zostali na miejscach i przygotowali dowody osobiste. Dziewczyna nic nie zakumała, tylko zapytała przez mikrofon czy ktoś mógłby podejsc do niej i przetłumaczyć o co chodzi policjantom. Tyle o znajomości języków obcych przez pilotów i kierowców tejże firmy.

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ewa14 napisał:

Obejrzałam ten nieszczęsny film.

Ja pitolę, dziewczyny nie gniewajcie się.........ale dla mnie babka ma nie równo pod sufitem.

Wiem jesteśmy opiekunkami, ale do cholery całowanie dziadka, wykonywanie czynności higienicznych bez rękawiczek, o czasie pracy nawet wspominać się nie chce. 

No i kierowca i pilot Sindbada mówiący po niemiecku.

Dobre sobie. Któregos razu podczas przerwy w podroży weszła do autokaru niemiecka policja i poprosiła pilotkę by wszyscy zostali na miejscach i przygotowali dowody osobiste. Dziewczyna nic nie zakumała, tylko zapytała przez mikrofon czy ktoś mógłby podejsc do niej i przetłumaczyć o co chodzi policjantom. Tyle o znajomości języków obcych przez pilotów i kierowców tejże firmy.

 

Najwyrażniej anioł z Polski jest vipem,bo nawet sprzedawca biletów żegnał ją z honorami...Bzdury jakich mało,a po obejrzeniu tego filmu rodziny niemieckie będą sobie niewiadomo co wyobrażały.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ivanilia40 napisał:

Najwyrażniej anioł z Polski jest vipem,bo nawet sprzedawca biletów żegnał ją z honorami...Bzdury jakich mało,a po obejrzeniu tego filmu rodziny niemieckie będą sobie niewiadomo co wyobrażały.

Niedobrze mi...nadal...od tej anielskości wszystkich uczestników reportażu :donos: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Niedobrze mi...nadal...od tej anielskości wszystkich uczestników reportażu :donos: 

Niepotrzebna pomoc Pflegedienst przy kąpaniu ani dla dwóch godzin wolnego ,pewnie tabletki też sama rozdziela. Boshhhh nie mogę się uspokoić...:przekleństwa:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...