Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, lucyna.beata napisał:

no wlasnie..jak mozna tak insynuowac bezczynnosc opiekunom?????

Będąc w pogotowiu na wezwanie PDP to dopiero ciężka praca ,środek tygodnia 40 godzin pracy juz odrobione a tu nasz PDP woła i woła i chce jesc pić ,siku i tam co nievwuem jeszcze.Hmmm to dopiero stres trzeba nadgodziny ciągnąć :zdrówko:....to jest haròwa

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, 1bozka napisał:

Będąc w pogotowiu na wezwanie PDP to dopiero ciężka praca ,środek tygodnia 40 godzin pracy juz odrobione a tu nasz PDP woła i woła i chce jesc pić ,siku i tam co nievwuem jeszcze.Hmmm to dopiero stres trzeba nadgodziny ciągnąć :zdrówko:....to jest haròwa

a ty masz teraz tak?? jezeli ta to wspolczuje...ja znam to rowniez z autopsji...jedynym pozytywem takiej orki jest fakt ze dni mijaja bardzo szybko..i nic poza tym..

dlatego cenie sobie wzgledna wygode jaka tu sobie wypracowalam..noce wolne przerwa wolna i pdp mi nie spier...na zakupy..cos za cos...

ale mozemy lyknac po kufelku dla zdrowotnosci:piwo:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

a ty masz teraz tak?? jezeli ta to wspolczuje...ja znam to rowniez z autopsji...jedynym pozytywem takiej orki jest fakt ze dni mijaja bardzo szybko..i nic poza tym..

dlatego cenie sobie wzgledna wygode jaka tu sobie wypracowalam..noce wolne przerwa wolna i pdp mi nie spier...na zakupy..cos za cos...

ale mozemy lyknac po kufelku dla zdrowotnosci:piwo:

 

jasne ze mozemy:zdrówko: teraz sie uropuje do wrzesnia

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, geronimo napisał:

Kurde w knajpie jakaś grobowa cisza się zrobiła

Strasznie mordę darli przed meczem

Teraz cisza, deptak pusty,żałoba chyba:)

Niemcy we łzach, nawet z nieba zaczeły łzy leciec

U mnie tez czym predzej uciekli do domu:haha:

U mnie w zatoce regaty byly, a ja sie dowiedzialam z regionalnego programu:haha:

Takie smutne jest zycie opiekunki:szydera:

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...