Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Coś tam znalazłam...:haha:

Brawo:d

 Mnie przestali zapraszac... I wielki czas. 

Alutke na kawe porwal drugi synek a ja na fotelu w krotkich spodenkach moge siedziec...:d

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

No patrz...ponad połowa społeczeństwa nie czuje zmęczenia...:szydera: W jakim wspaniałym kraju przyszło nam żyć...:haha: 

no bo angole to bardzo...empfindlichen narod sa...wiesz niemal jak de...od 9ej do 13ej potem przerwa potem od 15ej do..19 i basta...i notoryczne wolne wolne i wolne....to my wychowani twarda reka ojca wladyslawa i jego kolegow oramy i oramy najlepiej po dwie roboty jednoczesnie albo i wiecej...i nie czujemy zmeczenia...i padamy jak muchy..zawaly, stres, cisnienie i co tam jeszcze

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, violka napisał:

Ciiiicho , nie przeszkadzaj :cool: Niemcy grają :d

Ja jednym okiem w tv ....drugim tutaj , żebym tylko zeza nie dostała ... Oglądam u siebie ....już ..już zbierałam się , żeby razem z Elką oglądać i usłyszałam  : " ja idę do siebie na górę ...chcesz może do klo ? " ....Zrezygnowałam ze wspólnego oglądania ....wolne to wolne :szydera:

Rano Elka zapytała ojca " kto dziś wygra ? "....Dr . bez mrugnięcia okiem " Meksyk ! " ....Coraz bardziej lubię gada :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja jednym okiem w tv ....drugim tutaj , żebym tylko zeza nie dostała ... Oglądam u siebie ....już ..już zbierałam się , żeby razem z Elką oglądać i usłyszałam  : " ja idę do siebie na górę ...chcesz może do klo ? " ....Zrezygnowałam ze wspólnego oglądania ....wolne to wolne :szydera:

Rano Elka zapytała ojca " kto dziś wygra ? "....Dr . bez mrugnięcia okiem " Meksyk ! " ....Coraz bardziej lubię gada :szydera:

A ja sklamalam, powiedzialam, ze pilki noznej to ja nie lubie i tym sposobem jestem u siebie.

Niech se gady ogladaja z mamusia.(Ja tylko zerkne w internecik:haha:)

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja jednym okiem w tv ....drugim tutaj , żebym tylko zeza nie dostała ... Oglądam u siebie ....już ..już zbierałam się , żeby razem z Elką oglądać i usłyszałam  : " ja idę do siebie na górę ...chcesz może do klo ? " ....Zrezygnowałam ze wspólnego oglądania ....wolne to wolne :szydera:

Rano Elka zapytała ojca " kto dziś wygra ? "....Dr . bez mrugnięcia okiem " Meksyk ! " ....Coraz bardziej lubię gada :szydera:

 

13022821421076802490_middle.gif

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

A ja sklamalam, powiedzialam, ze pilki noznej to ja nie lubie i tym sposobem jestem u siebie.

Niech se gady ogladaja z mamusia.

Drugą połowę będę już na górze oglądała , bo wolne mam do 18.30 ....na razie wolę u siebie , bo Elka se myknie do siebie a ja będę na usługach ....nie ma głupich .....jest ! 1 - 0 ....dla Meksyku !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Drugą połowę będę już na górze oglądała , bo wolne mam do 18.30 ....na razie wolę u siebie , bo Elka se myknie do siebie a ja będę na usługach ....nie ma głupich .....jest ! 1 - 0 ....dla Meksyku !!!

Luknelam i wiem.Moze jeszcze Twoj dr bedzie prorokiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...