Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć . Cała i zdrowa dojechałam na miejsce . Siedzę w pustej sypialni na łóżku . Jutro mają pomału zwozone być meble . Awantura będzie od samego rana ...chodzi o górny zamek w drzwiach wejściowych , którego za cholerę przekręcić nie mogę ....o kapiaca wodę z nowiutkiego bojlera i o całokształt , czyli o opóźnienie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe tamty nie powiem...zwlaszcza te...biologiczne.moze nowy watek?? taka nauka dla wsiech bo na wyjazdach to i owo mozna zapomiec choc powiadaja ze teago zapomniec sie nie da ...co wy na to? ja niestety dzieci w kapuscie znalazla i mamusia dawac nie kazali wiec trza jakas chyba wislocka poczytac:haha:

gratuluje grzes eksmisji pozbyles sie dziada i niech paszczeki nie zaognia...dzielny chlopak ...polak to polak bo polskie chlopaki to najlepsze som i tak dalej

zycze po dniu intesywnej pracy rowniez na forum, milego i spokojnego wieczoru 

od jutra znow wozek pchamy warty ...srednio dobra dniowke jakies dwie stowki na oko...oby euro dalej w gore szlo ale ceny w pl niekoniecznie

i tym optymistycznym 

guggy.gif

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałam na zlecenie z duszą na ramieniu.Jest OK.Powiem więcej:przeszłam tzw.chrzest bojowy to reszta-Pikuś.Bez "pan"!Nie podoba mi się jeno mój koński apetyt.Śpię jak zabita.No i doszłam do "cudownego"wniosku: powinnam zapadać w sen zimowy.A po obudzeniu żyć powietrzem i miłością:haha:.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, BabaJagusia napisał:

Jechałam na zlecenie z duszą na ramieniu.Jest OK.Powiem więcej:przeszłam tzw.chrzest bojowy to reszta-Pikuś.Bez "pan"!Nie podoba mi się jeno mój koński apetyt.Śpię jak zabita.No i doszłam do "cudownego"wniosku: powinnam zapadać w sen zimowy.A po obudzeniu żyć powietrzem i miłością:haha:.

Każdy by tak chciał :d ten sen zimowy :haha:bo ten koński apetyt to raczej nie... :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu polonistka?

Ja nie jestem,przewrazliwiona,

Ale coraz czesciej jak czytam w necie, widze panoszace sie byki.

Czasami az sprawdzam,czy aby pisownia nie zmienila sie, 

w naiwnosci swej wierzac,ze ,,media,,powinny byc wolne od bledow,

Dzis taki ,,kwiatek,, z onetu:\,,jak wykorzystac zwyklego ziemniaka,,

Ludzie, kto pisze tak?!

ziemniaka, pomarancza(TEGO!!!) w dodatku:mur:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, sayonara 52 napisał:

Czy jest tu polonistka?

Ja nie jestem,przewrazliwiona,

Ale coraz czesciej jak czytam w necie, widze panoszace sie byki.

Czasami az sprawdzam,czy aby pisownia nie zmienila sie, 

w naiwnosci swej wierzac,ze ,,media,,powinny byc wolne od bledow,

Dzis taki ,,kwiatek,, z onetu:\,,jak wykorzystac zwyklego ziemniaka,,

Ludzie, kto pisze tak?!

ziemniaka, pomarancza(TEGO!!!) w dodatku:mur:

 

Tak napisal maniak seksualny:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór klepaczkowo:oklaski: mi dzień leci jak szalony, dzisiaj to mialam motorek w doopie, góra dół, bieganie ,ale najważniesze niedawno zrobilam ,pakowanie :hura: jutro fruuuu,,najpierw wyszukać nową przyczepę w Lipsku, są dni otwarte i ceny może promocyjne  a potem do PL, prezenty kupione dla wnuczek ,na nie bym mogła fortunę wydać, ale na siebie też,czemu nie!:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...