Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, violka napisał:

A propos  nowych informacji na temat pracy w Alteheim , to z jednej strony byłam miło zaskoczona a z drugiej trochę rozczarowana . Wysokość pensji zależna jest od tego czy opiekunka więcej pracowała na nocnych zmianach i w weekendy   ale oscyluje w granicach 1300 euro . Jest to praca , którą polecałabym tym , którzy chcą na stałe mieszkać w D , ponieważ należy wynająć sobie mieszkanie . Wyżywienia w pracy też nie ma , więc kasy do skarpety raczej się na włoży  :( 

Do pracy nie są wymagane jakieś kursy , wystarczy doświadczenie w opiece poparte referencjami i język opanowany  w stopniu B1 . Nie ma dzwigania , wszędzie są lifty . Opiekunka ma do czynienia z różnymi pacjentami , ogólnie przyjęte jest , że nie pracuje się tylko na jednym oddziale , żeby opiekun  nie był obciążony psychicznie przez dementyków i Al ale miał również kontakt ze zdrowymi na umyśle seniorami . Na nocnym dyżurze przypada 50 seniorów na 1 opiekunkę ale ponoć nie jest ciężko . 

Szału nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

A propos  nowych informacji na temat pracy w Alteheim , to z jednej strony byłam miło zaskoczona a z drugiej trochę rozczarowana . Wysokość pensji zależna jest od tego czy opiekunka więcej pracowała na nocnych zmianach i w weekendy   ale oscyluje w granicach 1300 euro . Jest to praca , którą polecałabym tym , którzy chcą na stałe mieszkać w D , ponieważ należy wynająć sobie mieszkanie . Wyżywienia w pracy też nie ma , więc kasy do skarpety raczej się na włoży  :( 

Do pracy nie są wymagane jakieś kursy , wystarczy doświadczenie w opiece poparte referencjami i język opanowany  w stopniu B1 . Nie ma dzwigania , wszędzie są lifty . Opiekunka ma do czynienia z różnymi pacjentami , ogólnie przyjęte jest , że nie pracuje się tylko na jednym oddziale , żeby opiekun  nie był obciążony psychicznie przez dementyków i Al ale miał również kontakt ze zdrowymi na umyśle seniorami . Na nocnym dyżurze przypada 50 seniorów na 1 opiekunkę ale ponoć nie jest ciężko . 

O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Sie czepiają Mirelle'i ...no nie ? ....Opakowanie wyrzuciła ...śmieciara zaje...zabrała i po ptokach . A one ....przepis i przepis ....marudy jedne .

Się czepiają....a jakże...z zazdrości...że masełko CH lepsiejsze, że ajerkoniaczek mocniejszy...:szydera: A mogę powiedzieć tak z czystym sumieniem, bo po skonsumowaniu 3 sztuk delikatesu dzisiaj zrobionego zmogło mnie na dobrą godzinę...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Się czepiają....a jakże...z zazdrości...że masełko CH lepsiejsze, że ajerkoniaczek mocniejszy...:szydera: A mogę powiedzieć tak z czystym sumieniem, bo po skonsumowaniu 3 sztuk delikatesu dzisiaj zrobionego zmogło mnie na dobrą godzinę...:szydera:

Iiiiii...ja po dzisiejszym cieście obiadowym też ległam ....Musi ajerkoniak w nim był ...ino zapach wywietrzał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Kolejna proszona kolacja dzisiaj...:haha: A ja nie mam co na siebie włożyć...:szydera: Taki paradoks...czy w domu, czy na obczyźnie...te same problemy z szafą...:szydera: Taka menda uparta...nie chce zawierać tego, co powinna...:szydera:

Trzeba nie bylo sie pakowac, szafa bylaby pelna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...