Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Grzegorz B musi być pompon,,wiesz jak zimno? fajna czapeczka , najważniejsze ,że był spacer, a jak zauroczył czapeczką to zmylka i to i jaka , ta czapeczka to przyciąganie w Twoją stronę,,Grzesiu Ty byłeś nr 1 ,,,:oklaski: Elka dobrze wymyśliła ,,dobrze ,że nie rózowa,,:haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

@Grzegorz B musi być pompon,,wiesz jak zimno? fajna czapeczka , najważniejsze ,że był spacer, a jak zauroczył czapeczką to zmylka i to i jaka , ta czapeczka to przyciąganie w Twoją stronę,,Grzesiu Ty byłeś nr 1 ,,,:oklaski: Elka dobrze wymyśliła ,,dobrze ,że nie rózowa,,:haha:

Hahaha OK, przekonałeś mnie. Ja jak go stroiłem w te klamoty, to sobie myślałem: Heinz, kumplu, wybacz, ale to Elka mi płaci oczywiście miałem na myśli kolor

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzegorz B napisał:

Hahaha OK, przekonałeś mnie. Ja jak go stroiłem w te klamoty, to sobie myślałem: Heinz, kumplu, wybacz, ale to Elka mi płaci oczywiście miałem na myśli kolor

Niebieski jest dla chłopczyka a różowy dla dziewczynki więc jest oki:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Grzegorz B napisał:

Heinz dziś śmigał po Szwabii w nowej czapie i szaliku hand made in Elka. Kolor nieco zdumiewał. Wszystkie szwabskie dziewuchy zauroczył. Pomponem

,,Pompom ,,zajefajny,,A  kolor-moj ukochany,

Nie zostalo Elce troche  tej wloczki ?;)))

received_710166432683573.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LACH napisał:

No wyjechana!!!:hura:

Ja tam bym u Elutki zamówił taki różowiutki szapokłak, tylko ze słuszniejszym pomponem

 Oj brałbym!!!:szydera:

100 % menszczizna musi miec 2 pompony,,,

No chyba ze chorowal na swinke:cool:

albo jest radiologiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...