Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Bo się nie schyliłaś...:szydera: Poszukaj raz jeszcze....różne dziwy się dzieją...:szydera:

jezeli dupskiem bede na krzesle siedziec to ok...nie ma obawy o...ale jak mam sie podniesc a potem nachylic i sprawdzic...to juz nie ...boje sie ze mnie ktos....wydyma i wyjde na tym ...jowo...:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

jezeli dupskiem bede na krzesle siedziec to ok...nie ma obawy o...ale jak mam sie podniesc a potem nachylic i sprawdzic...to juz nie ...boje sie ze mnie ktos....wydyma i wyjde na tym ...jowo...:szydera:

Ale może być fajnie...z tym...dymaniem...:haha: A może i kawa się znajdzie...tak przy okazji...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, geronimo napisał:

Witam Was w ostatnią niedzielę pracy:oklaski:

Kawa jak zwykle już druga, dzień zapowiada się upalny:kawa:

Miłego dnia życzę:cześć2:

Nie kłam od rana...>:( W następną niedzielę twój zmiennik przyjeżdża...czyli jeszcze jesteś w pracy...czyli to przedostatnia niedziela...:haha: Nie odejmuj sobie...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, geronimo napisał:

Witam Was w ostatnią niedzielę pracy:oklaski:

Kawa jak zwykle już druga, dzień zapowiada się upalny:kawa:

Miłego dnia życzę:cześć2:

alle faaaaaaaaajne masz...u mnie jeszcze 8 niedziel....tylko 8...:oklaski:

na upaly najepsze zimne piwko kapiel w basenie i lezing w cieniu

158016_basen-z-pianka.jpg

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Nie kłam od rana...>:( W następną niedzielę twój zmiennik przyjeżdża...czyli jeszcze jesteś w pracy...czyli to przedostatnia niedziela...:haha: Nie odejmuj sobie...:szydera:

oczywiście, ale ja mam wolne, czyli nie pracuje on już tu był więc zaczyna z biegu pracować, ja jade na wycieczke:oklaski:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, geronimo napisał:

oczywiście, ale ja mam wolne, czyli nie pracuje on już tu był więc zaczyna z biegu pracować, ja jade na wycieczke:oklaski:

 

to foty porob ..jakiegos lachona na ten przyklad ale w meskim wydaniu..tak wiesz...dla zdrowotnosci oczu i duszy...cialo poczekac poki co musi:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

to foty porob ..jakiegos lachona na ten przyklad ale w meskim wydaniu..tak wiesz...dla zdrowotnosci oczu i duszy...cialo poczekac poki co musi:haha:

Sugerujesz, żeby @geronimo nie skupiał się na zabytkach, obiektach przyrody, tylko fotografował obiekty kulinarne, czyli "ciacha"? :haha: A co na to RODO? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Sugerujesz, żeby @geronimo nie skupiał się na zabytkach, obiektach przyrody, tylko fotografował obiekty kulinarne, czyli "ciacha"? :haha: A co na to RODO? :szydera:

"zabytki" owszem tez jak najbardziej nawet te ":obiekty" tez moga byc....nawet...wiekopomne "pominiki przyrody":szydera:..ale jakies ciasteczko, taki np..."torcik  z wisienika".....byloby dla mnie jak deser dla mojego dziadka po bezmiesnym obiedzie:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Sugerujesz, żeby @geronimo nie skupiał się na zabytkach, obiektach przyrody, tylko fotografował obiekty kulinarne, czyli "ciacha"? :haha: A co na to RODO? :szydera:

Noż kurde tym razem na wycieczce nie będzie aparatu cyfrowego, biorę ze sobą tylko analoga na normalną kliszę jak to drzewiej bywało, na fotki trzeba będzie sobie poczekać.:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Sugerujesz, żeby @geronimo nie skupiał się na zabytkach, obiektach przyrody, tylko fotografował obiekty kulinarne, czyli "ciacha"? :haha: A co na to RODO? :szydera:

moja droga...krotko..niech nasz "paparazzi" ( przepraszam geronimo...to zartobliwie) ma orientacje na "przyrode" w kazdym jej wydaniu RODO sie nie czepi

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

Noż kurde tym razem na wycieczce nie będzie aparatu cyfrowego, biorę ze sobą tylko analoga na normalną kliszę jak to drzewiej bywało, na fotki trzeba będzie sobie poczekać.:d

to przewijaj przewijaj i cykaj...cykaj tu cykaj tam....jak za dawnych czasow...cos wylowisz:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

to przewijaj przewijaj i cykaj...cykaj tu cykaj tam....jak za dawnych czasow...cos wylowisz:haha:

Powiem Ci tak, jak czytam ogłoszenia kotleciaży/czytaj fotografów ślubnych/że ze ślubu oddają 2000fotek to mam ochotę cyfrę do śmietnika walnąć.To są bezmózgi, klient przy pierwszej 100usypia.Walą bezmyślnie zdjęcia i z tego wybierają.

Za moich czasów na jednym filmie w USC robiłem trzy-cztery śluby a i na weselu starczyło 36 klatek w zupełności.

Analog zmusza człowieka do świadomej fotografii:) no i ten dreszczyk w ciemni, zapach odczynników,

andrealina jak zadziała chemia, ech wróciły wspomnienia pięknych czasów fotografów.

Disiaj to 95% fotoziutki:)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam analogi. Jak się człowiek musiał zastanowić czy warto zrobić zdjęcie bo film ma tylko kilkadziesiąt klatek i musiał starczyć na dłużej. Mam gdzieś zdjęcia z Maroko. Poszło kilka filmów ale jeden wcięło na lotnisku razem z aparatem. :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...