Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Tylko to wiem od dziewczyny, która u nich pracowała. Z nockami miała 1200, a później 50 więcej dostała. Nie interesowało mnie jakie warunki w umowie mają. Szukaj innej firmy. Jest tyle agencji na rynku...

Dzięki. To nie dla mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maras1 napisał:

ok,chyba chwytam,to twój ludzki organ to peniscolsia?:d

Ja nie mam żadnych koniuszków,,nie mam żadnej peniscolsi, do czego te podlizywanie doprowadziło? potem lizanie, więc wracamy na tory ,,całowania " ,namiętnego i soczystego,,ale siebie sama nakręcam,,zaraz spadam stąd,,:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Ja nie mam żadnych koniuszków,,nie mam żadnej peniscolsi, do czego te podlizywanie doprowadziło? potem lizanie, więc wracamy na tory ,,całowania " ,namiętnego i soczystego,,ale siebie sama nakręcam,,zaraz spadam stąd,,:szydera:

tylko tyle powiem-jak nie masz pensikolsi to żałuj,żałuj:o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maras1 napisał:

tylko tyle powiem-jak nie masz pensikolsi to żałuj,żałuj:o

Nie mam czego ,,żałowac , wszystkiego mam aż nadmiar, tak jak wszystko u mnie pracuje to tylko żyć i się cieszyć,:szydera: 

A teraz opiekunkowo ,,grzecznie powiem ,,Dobranoc"  grzecznie pójdę spać, wszystko grzecznie zrobię,pa buziaczki ,caluski , przytulanko,:spioch::święty::serce::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Barbara48 napisał:

http://www.firma.egospodarka.pl/raporty-o-firmach/firma,19249271,pflege-mit-herz-urszula-witek.html

Potrzebuję informacji o tej firmie, na cito 

Moderacjo proszę mnie nie karać, pierwszy i ostatni raz. 

Oczywiscie na priv informacje 

Basiu na grupach FB krąży scan pisma  z sądu gdzie wynika że firma w likwidacji jest...daj sobie spokój..

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...