Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Łapka w górę kogo jeszcze forum nie chciało wpuścić ? :haha:

:tak:, ale jak już wiem to nie za jakąś karę :d

U mnie zimno, mokro i do domu jeszcze kawałek :(, ale nie siedzę na minie i serce nie próbuje mi wyskoczyć :) Mam pauzę i chyba na chwilę się zagrzebię pod kocyk xd

Miłego popołudnia i buziaki :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam już u siebie . Awantury nie było , bo nie było kogo opitolić . Po wczorajszej , telefonicznej robota trochę ruszyła , ale na moje oko to nie wcześniej niż na koniec przyszłego tygodnia będzie ende . I znów torba podróżna - naramienna zarzucona i wylądowałam u siostry . Jutro ma po mnie przyjechać druga z sióstr i pojadę na jakieś dwa dni do Bełchatowa . Trochę późno , bo kolega z Kleszczowa ( @Grzegorz B) już na robotach :szydera:...Jak znam życie to w poniedziałek panowie remontowcy będą świętować ...bo nie uchodzi za pędzel chwytać >:(...Masz rację @awe59...włączam olewator , bo inaczej się nie da ....a co przy okazji pojeżdżę , poodwiedzam to moje i już . Jeszcze w żadnym z urlopów aż tak się nie szlajałam . Musi nadszedł czas ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasieńka poszła na kawkę a przy okazji poznać swoje prawnuki. Mówiłam jej o tym dzisiaj z pięćdziesiąt razy. Syn przyszedł i pyta czy wie dlaczego to spotkanie dzisiaj. Kasieńka potwierdza. Pyta się jej dlaczego. Kasieńka mówi że wie dlaczego. Syn pytał i pytał aż mu powiedziała że idzie na kawę i wie dlaczego tylko zapomniała. Oj, nie lubi się przyznawać że czegoś nie pamięta.:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Maria Jolanta napisał:

'Kasieńka poszła na kawkę a przy okazji poznać swoje prawnuki. Mówiłam jej o tym dzisiaj z pięćdziesiąt razy. Syn przyszedł i pyta czy wie dlaczego to spotkanie dzisiaj. Kasieńka potwierdza. Pyta się jej dlaczego. Kasieńka mówi że wie dlaczego. Syn pytał i pytał aż mu powiedziała że idzie na kawę i wie dlaczego tylko zapomniała. Oj, nie lubi się przyznawać że czegoś nie pamięta.:haha:

Moja ma jednak lepszą pamięć . Przestałam używać słowa " spaeter " i zaczęłam jej za każdym razem tłumaczyć , że muszę również przebywać sama ze sobą , bo inaczej przestanę ją lubić i teraz za każdym razem jak wchodzi do pokoju , to mnie przeprasza , że przeszkadza , ale tylko sprawdza czy jestem :d Powoli wraca na właściwe tory :oklaski: Czyli jest tak jak podejrzewałam , to nie choroba się posuwa , tylko rozbestwiła się przy zmienniczce . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przedwieczornie :d

Byłam dzisiaj ( znowu ) w centrum handlowym i 50 ojro poszło weg :d.Tak chciałam się wyrwać z tej zaściankowej ,niemieckiej prowincji ,przez duże P , miasta pragnęłam jak kania dżdżu ...a teraz to nie wiem czy z torbami nie pójdę ,w każdym bądź razie z pewnością pojadę i chyba będzie torbę szmaciankę zakupić .:szydera:

Aaa i zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o przepis, na wypróbowane pierniczki,ale takie max po tygodniu do spożycia i może jakieś insze ciasteczka , oczywiście w stosownym topiku, najlepiej w książce kucharskiej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Miło będzie ...i wesoło :haha:

Jak tak dalej pójdzie i długie wychodne będę miała tylko w niedzielę , to po powrocie do domu wybiorę się na większe ciuchowe zakupy do Tuszyna a po drodze wpadnę do Ciebie , oblać zakończenie remontu :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Afryka napisał:

Witam przedwieczornie :d

Byłam dzisiaj ( znowu ) w centrum handlowym i 50 ojro poszło weg :d.Tak chciałam się wyrwać z tej zaściankowej ,niemieckiej prowincji ,przez duże P , miasta pragnęłam jak kania dżdżu ...a teraz to nie wiem czy z torbami nie pójdę ,w każdym bądź razie z pewnością pojadę i chyba będzie torbę szmaciankę zakupić .:szydera:

Aaa i zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o przepis, na wypróbowane pierniczki,ale takie max po tygodniu do spożycia i może jakieś insze ciasteczka , oczywiście w stosownym topiku, najlepiej w książce kucharskiej .

Chcesz niemieckich sąsiadów , częstować ichnimi ciasteczkami ?    W zeszłym roku , miałam szczytny ciasteczkowy plan , ale lenistwo mnie pokonało . Jak przetestujesz jakiś przepis , to może się skuszę :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Afryka napisał:

zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o przepis, na wypróbowane pierniczki,

Wrzuciłam przepis na pierniki :) 

 

A propos innych ciasteczek- w zeszłym roku, gdy byłam w "Krainie meteoru" Campari płynącej, to z córką pdp tony ciastek upiekłyśmy, ale kuźwa! żadnego przepisu nie zanotowałam :(

Edytowane przez Basiaim
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

Witam przedwieczornie :d

Byłam dzisiaj ( znowu ) w centrum handlowym i 50 ojro poszło weg :d.Tak chciałam się wyrwać z tej zaściankowej ,niemieckiej prowincji ,przez duże P , miasta pragnęłam jak kania dżdżu ...a teraz to nie wiem czy z torbami nie pójdę ,w każdym bądź razie z pewnością pojadę i chyba będzie torbę szmaciankę zakupić .:szydera:

Aaa i zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o przepis, na wypróbowane pierniczki,ale takie max po tygodniu do spożycia i może jakieś insze ciasteczka , oczywiście w stosownym topiku, najlepiej w książce kucharskiej .

W pierwszych dwóch miesiącach poleciałam po bandzie i teraz zrobiłam się szparowna. I seksowna oczywiście też.  :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Afryka napisał:

@violka Oczadziałaś !? Ty myślisz ,że ja się tu aż tak bardzo nudzę !? :haha:

Do domu potrzebuję ,córuś chce się produkować ,a jeszcze bardziej mój wnuk chce dekorować :d...a pewnie też upiekę moje wypróbowane ,ale pierniczków nigdy nie piekłam .

A ja upiekłabym tych ichnich wajnachtowych ciasteczek , ale chciałabym pyszny przepis , bo te które miałam okazję jadać , niczym mnie nie zachwyciły . Dużo przepisów jest na niemieckich stronach , tylko pewności nie mam jak to smakuje :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...