Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I znów wszyscy zapracowani, tylko leniwce takie jak ja siedzą na forum i czekają.

Ja czekam na Kasieńkę bo zwiała mi rowerkiem na cmentarz, obiecała zaraz wrócić bo obiad gotowy ale jak będzie naprawdę to się dopiero okaże. :szydera:

Pomału zaczyna mi doskwierać że nie ma z kim pogadać. Koleżanka na innej ulicy dzisiaj wyjeżdża, zmienniczka wydaje się kontaktowa ale jak będzie naprawdę to czas pokaże. Ale fajnie byłoby choć 1-2 razy w tygodniu się spotkać i pogadać. Czuję się już trochę wyalienowana z życia rodzinnego. W ciągu pół roku byłam w domu tylko kilka dni. Na święta będę dłużej ale chyba czas zacząć skracać pobyty w pracy.

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barbara48  jednak jestem dalej za Twoją fryzurką teraz,, ja w swoim życiu za młodu  nazmienialam się trochę co do włosów , co do dlugosci, jaka moda byla i mi się podobała to czemu nie, pamiętacie szwedkę ,chyba tak się nazywała ta fryzura,pocieniowane włosy ,,albo spiralki, mialam też krotkie jak chłopczyca,a teraz od 10 lat ,,non stop jedna głowa,ale nie będe nic zmieniac ,:haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiedziałam mojemu podopiecznemu na "odjezdne",że wrócę do niego jak "jaskółka na wiosnę":haha:więc wstępnie jesteśmy umówieni ;)

@Barbara48 jak to się mówi po polsku "czapki z głów" za tą metamorfozę .Zawsze powtarzam ,że praca za granicą  niektórym  służy ale żeby aż tak???:szok::zwyciezca:to dla Ciebie .

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, INEZ napisał:

Ja powiedziałam mojemu podopiecznemu na "odjezdne",że wrócę do niego jak "jaskółka na wiosnę":haha:więc wstępnie jesteśmy umówieni ;)

@Barbara48 jak to się mówi po polsku "czapki z głów" za tą metamorfozę .Zawsze powtarzam ,że praca za granicą  niektórym  służy ale żeby aż tak???:szok::zwyciezca:to dla Ciebie .

Tylko 20 kilo i pozytywne nastawienie do ludzi :szydera:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, geronimo napisał:

Mam do was pytanie

Czy ktoś z was kupował coś za pośrednictwem strony Wish?

I jak przebiegała realizacja zamówienia

Jest to coś takiego jak Alliexpres

kupowałam wiele razy ,wszystko ok ale musisz mieć cierpliwość czekalam zawsze mc za paczką.Poza tym pytają czy otrzymaleś produkt -raz mąz nie otrzymal więc zwrócili kasę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Moni.r napisał:

kupowałam wiele razy ,wszystko ok ale musisz mieć cierpliwość czekalam zawsze mc za paczką.Poza tym pytają czy otrzymaleś produkt -raz mąz nie otrzymal więc zwrócili kasę

Czas oczekiwania nie istotny dla mnie, chodzi tylko o urządzenie które w Polsce jest nie do kupienia.Dzięki za info

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barbara48  mam podobnie ostatnio wstawiłam 2 sentencje w kontekście Święta  Wszystkich Świętych i na reakcję nie trzeba było długo czekać zaraz posypały się sentencje o głupocie itp .

Na szczęście w internecie nic nie ginie więc można sobie poczytać jak wygląda czyjaś uprzejmość i tolerancja .

O  liście otwartym do moderatora to ja już nawet nie wspominam bo po przeczytaniu komentarzy do tego listu to nie było mi wcale do śmiechu .Jedyny sensowny i na poziomie komentarz zamieściła @Maria Jolanta i bardzo się cieszę i lubię czytać takie komentarze bezstronne.Też pamiętam "tamto forum" i cały czas się zastanawiam jak garstce ludzi udało się sprowadzić to forum do takiego poziomu :( smutne to ale prawdziwe .

p.s

@Maria Jolanta bez względu na "wszystko" dałam lajka za twój komentarz w tamtym temacie, ikonki z brawami nie wstawiłam bo nie wiem czy nie uznane by to zostało za pisanie nie na temat .Osobiście chciałabym ,żeby było jawne kto przyznaje lajki przecież i tak powiadomienie dostaje tylko pisząca osoba nie jest to widoczne dla innych użytkowników .

"Wyrzygałam się "oficjalnie .Przepraszam tylko ,że przy kawie :oops:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...