Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Moni.r napisał:

no cóż wiadomo że im bliżej tym lepiej ale My (we dwie z Aśką już żalujemy!!)Basiaim co się odwlecze nie uciecze ale żal jest:tak2:Jesteś tak pozytywna że my cię często wpominamy i nie miej czkawki albo za złe nam:d

He he :haha:

Jeśli miło wspominacie, to i czkawkę wybaczam ;) 

Może jeszcze się trafimy.

Nie wiem, czy tu wrócę (jest ok, ale nie wiem, jak z terminami, bo ja juz w styczniu chcę do pracy), ale gdyby nawet nie, to może w pobliżu bede.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Tego to już najstarsi górale nie pamiętają. :szydera:

Ja zakupiłam kartę w sieci IDEA bo mnie kusiło, że jest ważna rok nawet jeśli się nie doładowało.

W 2005 rokusieć przejęło Orange i mam już ten sam numer hoo hoo hooo a może i jeszcze dłużej :dobrze:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Basiaim napisał:

He he :haha:

Jeśli miło wspominacie, to i czkawkę wybaczam ;) 

Może jeszcze się trafimy.ki

Nie wiem, czy tu wrócę (jest ok, ale nie wiem, jak z terminami, bo ja juz w styczniu chcę do pracy), ale gdyby nawet nie, to może w pobliżu bede.

Basiaim koniecznie musimy się spotkać:ddzięki  tobie Asia chce co niedzielę na kawę jechać to jest sukces!!:d:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Wszyscy w bety poszli? A ja wróciłam z koncertu, pierwsza częsc orkiestra ,dla Seniorów 50 + ,,co mi przyszlo:przekleństwa: a druga częsc orkiestra młodych ludzi, przesuper  muzyka,,trochę się odchamiłam,,:oklaski: narazie orkiestry mam dosc ,chyba że swoją włączę :pianino:

Hejka:cześć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...