Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już mam na dzisiaj dość....jutro jeszcze wyprasuje dwie pary spodni co sie suszą i wszystko zapiete na ostatni guzik....aaaa....i smieci wyrzuce :d ach...I muszę sobie jakiś supeł zawiązać żeby popielniczke na tarasie czystą zostawić....:d pewnie i tak zapomnę  :szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Mam rąbnięty zmysł przestrzenny, nie potrafię określić odległości

Coś w tym jest, ja długości,jak ktoś prosił 30 cm kiełbasy to nigdy nie wiedziałam ile to jest.ale jak powiedział 30 dkg to perfekcyjnie oceniłam:szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, NNNdanuta napisał:

Cytuje tylko to bo tylko to chciałabym podkreślić.  Tak to też jest i jak czytam zaprzeczenia to rodzi się we mnie pytanie, czy aby zaprzecza prawdziwa opiekunka ??? O.o  Nie będę bronić kobiet, które wyjechały do tej pracy, a później sobie dały prawo do zapijania stresu bo tą pracę i prawa ją dotyczące trzeba poznać, a alkohol temu nie sprzyja . :|

słusznie opiekunki nie powinny pić,co innego opiekunowie:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Afryka napisał:

@1bozka Takiej to dobrze ...łikend i już na bani , nie ma jak w domu :haha:

Nie nie jestem ani na  bani...ani w bani...a że mam dobry humor to inna sprawa....:szydera: ale Tobie życzę co tam lubisz:szydera:

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Afryka  żagle już prawie zwinięte, jutro tylko piżamę i jakieś duperszfance dopchnę nogą w czemodanie....tobolki na plecy i hajda...nach Polen :oklaski: tylko znajac swoje zezowate szczescie pewnie trafie jak @aniao na jakiegoś kulawego sinbada i 30 godzin będę jechać....tfu.. ...tfu .....żeby w złą godzine nie powiedzieć...:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem nieładnie . Nie cierpię bab , niepotrafiących obsługiwać się internetem . Sorry , ale jestem wściekła >:(

Siedzi pózniej taka ....... znudzona i ogląda z Pdp telewizję . Z rodziną i znajomymi też nie pogada, bo na słowo  WhatsApp , czy  Messenger robi wielkie oczy .                                                                                                                        Anielica nie potrafi już sama siedzieć w pokoju tylko szuka mnie już po minucie . Nie wiem czy uda mi się ją naprostować .     Ale mam nerwa :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Powiem nieładnie . Nie cierpię bab , niepotrafiących obsługiwać się internetem . Sorry , ale jestem wściekła >:(

Siedzi pózniej taka ....... znudzona i ogląda z Pdp telewizję . Z rodziną i znajomymi też nie pogada, bo na słowo  WhatsApp , czy  Messenger robi wielkie oczy .                                                                                                                        Anielica nie potrafi już sama siedzieć w pokoju tylko szuka mnie już po minucie . Nie wiem czy uda mi się ją naprostować .     Ale mam nerwa :mur:

Powinnaś się cieszyć..haha takie wyzwanie w pracy:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Powiem nieładnie . Nie cierpię bab , niepotrafiących obsługiwać się internetem . Sorry , ale jestem wściekła >:(

Siedzi pózniej taka ....... znudzona i ogląda z Pdp telewizję . Z rodziną i znajomymi też nie pogada, bo na słowo  WhatsApp , czy  Messenger robi wielkie oczy .                                                                                                                        Anielica nie potrafi już sama siedzieć w pokoju tylko szuka mnie już po minucie . Nie wiem czy uda mi się ją naprostować .     Ale mam nerwa :mur:

Ja zamykam drzwi i czasem to skutkuje. Czasem. :haha:I nie mam na kogo winy nawet zwalić. :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...