Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wracajac do zwisajacej PDP

pomagajac jej naciagnac majty i spodnie, widze ze ma tylek sino fioletowy:kopara:

To pewnie od tego wciagania na siedzisko liftu:haha:

pobieglam do corki, i uprzedzilam,zeby nie bylo,ze PDP nakopalam ,,alboco,,

Wizji lokalnej nie miala ochoty przeprowadzic;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

ladnie sie przywitam wieczorkiem w zasadzie i powiem grzecznie dobranoc

dzionek na boku tydzien w sumie tez , stelomierz odmierza i to sie liczy

zakutalabym sie w koc ale musze jeszcze poczekac...

zatem do milego moi drodzy 

sjesta.jpg.d011ffef730cb085770ae9feb0cfc3ae.jpg sjesta wprawdzie juz minela ale odrobina wsponien dobrze robi

 

Za dobre zachowanie pozwalano nam spać na podłodze, na jakiś kocach xd Dobrze się zachowywałam, a później było mi tylko twardo i niewygodnie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maras1 napisał:

to od drobiu czy od drobnych?:$:$

nie rób głupich min, nie dziw się, bo ślicznie Ciebie nazwałam,,,drobiaszczek to taki  nawet cenny klejnocik,,,jeszcze pytania? :przekleństwa: po nocach musze odpowiadać,,a wiadome jest jedno,,Blondi nie lubi rozkazów,,:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...