Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@violka wielkie dzięki za podpowiedz,,ja się dopiero uczę w tych tematach,,te listwy są super,,tylko mam problem ze Słodziakiem, nie raz już powiedziałam ,że zrobimy to sami, nic trudnego, bo dla mnie nie ma rzeczy trudnych ,,ale jak to niemiec ,,musi byc perfekt, dzisiaj mu nabije głowę raz jeszcze,,:hura: bardzo mi się podoba pomysł ,,żrób to sam"

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Musiałabym dziury na palce wyciąć. :szydera:

O ...i wszystko jasne . Pewnie jakieś półbutki z odkrytymi palcami posiada i to nie wiadomo , czy fabrycznie ...czy jej już pomogłaś w odkryciu tym  :szydera:...Teraz na zimne dmucha i pod kołderkę zabiera :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BabaJagusia napisał:

Hilfe,hilfe! Powiedzcie kochani czy dobrym pomysłem jest podpisywanie umowy na rok czasu z firmą a potem oczekiwanie na zlecenie i akceptację przez rodzinę a na końcu wyjazd.Tak naprawdę nie wiadomo gdzie.Ja mam mieszane uczucia.;)

Bardzo zły pomysł . Nawet się w to nie pchaj . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...