Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pogrzeb na poświęconej ziemi bez księdza przejdzie.Wiem z autopsji:widocznie co łaska było za male i ksiądz strzelił focha.A to nie wie jak z czasem a to żle się czuje .No i był świecki "ksiądz".Tak pięknie pożegnał Tatę i nie wyciągnął tacy. A księdzu-sosna się ostala.

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BabaJagusia napisał:

Pogrzeb na poświęconej ziemi bez księdza przejdzie.Wiem z autopsji:widocznie co łaska było za male i ksiądz strzelił focha.A to nie wie jak z czasem a to żle się czuje .No i był świecki "ksiądz".Tak pięknie pożegbał Tatę i nie wyciągnął tacy. A księdzu-sosna się ostala.

mój ojciec był niewierzący,został spalony i pochowany na cmentarzu w towarzystwie księdza i gwardii honorowej,były osoby wierzące i niewierzace ,zadnych problemów

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

Ja juz ostatnią wolę obwieściłam. Zadnego księdza, ubrać mnie mają elegancko i szpilki na stopy, oraz zamiast marsza żałobnego ma zagrać Bee Gees. Nie wiem tylko czy dane mi będzie spocząć w rodzinnym grobie, bo podobno na ...poswieconej ziemii , pogrzeb bez księdza nie przejdzie. No chyba, że będzie pokażna cołaska :d , ale tego jeszcze nie rozkminiłam :d . Oczywiscie będę skremowana.

Ja kieckę swoją pokazałam xd Elegancka :d Byłam w niej na eleganckiej rodzinnej imprezie, a moja mama jak mnie w niej zobaczyła to: - Ale przecież ci w niej kolana widać :o xd Halkę ma przed kolano, a cała jest za kolano xd

A co łaska zawsze działa :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NNNdanuta napisał:

Ja kieckę swoją pokazałam xd Elegancka :d Byłam w niej na eleganckiej rodzinnej imprezie, a moja mama jak mnie w niej zobaczyła to: - Ale przecież ci w niej kolana widać :o xd Halkę ma przed kolano, a cała jest za kolano xd

A co łaska zawsze działa :d

może się nie orientuję -po co truposzowi halka?O.o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Ja kieckę swoją pokazałam xd Elegancka :d Byłam w niej na eleganckiej rodzinnej imprezie, a moja mama jak mnie w niej zobaczyła to: - Ale przecież ci w niej kolana widać :o xd Halkę ma przed kolano, a cała jest za kolano xd

A co łaska zawsze działa :d

No na Twoim miejscu to ja bym się zastanowiła nad długoscią trumiennej kreacji. To wszystko zalezy od tego czy nogi masz zgrabne czy nie. Mojej kolezanki babcia zeszła była i została pochowana w zbyt krótkiej spodnicy, jak twierdziły córki nieboszczki. Mało tego sniła im się rzeczona nieboszczka w nocy, że się z niej w niebie smieją , bo ma za krótką spodnicę i krzywe nogi jej widać. Córki nieboszczki kupiły długą spódnicę i zakopały w grobie, Nieboszczka śnic się przestała. To jest fakt autentyczny opowiadany przez wnuczkę nieboszczki. Tak więc pomysleć trzeba wczesniej nad trumiennym odzieniem oraz anturażem, żeby lipy w niebie nie było i zeby się nikt nie śmiał.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

A mój ojciec miał cywilny pogrzeb na cywilnym cmentarzu. Piękna ceremonia, bez księdza ale było sporo poezji i pieśni, choć żadnej religijnej. Ojciec był wrogo nastawiony do religii.

mój tato też ,od czasów wojny kiedy tatę z jego młodszym bratem pogonił polski ksiądz gdy przyszli prosić o jedzenie,a byli sami bo rodzice w obozie

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A mój ojciec miał cywilny pogrzeb na cywilnym cmentarzu. Piękna ceremonia, bez księdza ale było sporo poezji i pieśni, choć żadnej religijnej. Ojciec był wrogo nastawiony do religii.

Też jestem wrogo nastawiona, ale chętnie spoczęłabym w grobie rodzinnym. Tyle, że on na poswięconej ziemi i w dodatku kurwia biskupia zawiaduje ziemią tą. Może byc cięzko~!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...