Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Malina 1 napisał:

Ale są i flety krzywe to na jakim chcic 

No nie bądź przesmrodna . Patrz tylko z jakiego materiału ...żeby za miętki nie był , bo się nadmuchasz ...palcami naprzebierasz i ....sosna z tego wyjdzie . Z tego grania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam klepaczy,,,:oklaski:  Wczoraj w miasteczku obok była nocna muzyka,,w 15 Pubach przerózna muzyka, ,jedni lata 80-90 ,,inni country,inni karaoke ,jeszcze inni wszystko razem ,,małe miasteczko a Pubów od zatrzęsienia ,,obeszłam 8 knajp  w nocy,,poznałam trochę nowe miejsca,,ludzi full, Pub pełny ,ludzie na zewnątrz piją ,,palą,,namioty poustawiane przed Pubami,,kiełbaski na gorąco,,ludzie się przemieszczali z miejsca na miejsce ,,potańczylam trochę i dobrze po północy do domku,,,super wieczór,,,:hura:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No nie bądź przesmrodna . Patrz tylko z jakiego materiału ...żeby za miętki nie był , bo się nadmuchasz ...palcami naprzebierasz i ....sosna z tego wyjdzie . Z tego grania .

Bacha jakie ty masz odzywki to ja nie rozkminiam czasem ,przesmrodna? To znaczy bardziej niż śmierdząca hahaha padlam:kopara:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No nie bądź przesmrodna . Patrz tylko z jakiego materiału ...żeby za miętki nie był , bo się nadmuchasz ...palcami naprzebierasz i ....sosna z tego wyjdzie . Z tego grania .

A może złapie wiatr w żagle...ten flet....I zagra  :szydera:  cienko bo cienko....Ale zagra :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Malina 1 napisał:

Bacha jakie ty masz odzywki to ja nie rozkminiam czasem ,przesmrodna? To znaczy bardziej niż śmierdząca hahaha padlam:kopara:

No nie udawaj . Przesmrodna to taka , która przebiera ...wybrać nie może . Maruda taka ...czaisz :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

No nie udawaj . Przesmrodna to taka , która przebiera ...wybrać nie może . Maruda taka ...czaisz :szydera:

Acha no u mnie w moim województwie nie znaju ale ok no taka jestem to mam wpisane w DNA jestem marudna i jak coś, musi być ekstra nie bierze fleta prostego po kimś bo jestem obrzydliwa jak gram to na nowym:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Malina 1 napisał:

Acha no u mnie w moim województwie nie znaju ale ok no taka jestem to mam wpisane w DNA jestem marudna i jak coś, musi być ekstra nie bierze fleta prostego po kimś bo jestem obrzydliwa jak gram to na nowym:szydera:

Podejrzewam , że nawet w Raju nieużywanego nie znajdziesz . Chyba , że jakiś z defektem ...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

Echo będzie grało....:szydera: oj tam....Ty to byś chciała od razu całą orkiestrę dentą  :d

Jak grać to ostro . Trzeba przykładać się do każdej roboty a nie tylko na odpitol . A co to jest " denta " ....czy to coś od słowa dentysta , czy coo ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Podejrzewam , że nawet w Raju nieużywanego nie znajdziesz . Chyba , że jakiś z defektem ...:szydera:

Wczoraj znajoma mówi do mnie że procentowi faceci są zajęci,zostali tylko Ci co ich woda nie zabrała i ogień nie spalił,:szydera: no padlam

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Malina 1 napisał:

Wczoraj znajoma mówi do mnie że procentowi faceci są zajęci,zostali tylko Ci co ich woda nie zabrała i ogień nie spalił,:szydera: no padlam

Mądra kobieta . A czy przypadkiem nie mówiła , że z kobietami to zupełnie odwrotnie ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marta B napisał:

Doczekałam szczęśliwego końca tej nielekkiej acz super płatnej szteli

Nielekkosć zamienia się w euro,,Marta , nie jedna tak zapiernicza dzień w dzień za dużo mniejsze euro,,także  ciesz się,że chodz dobrze płacą Ci i że chcą Ciebie spowrotem,,,zmykaj do domku,,szybko nabieraj sił,,, nowych :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...