Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, violka napisał:

Mam dość O.o Babcia jak tylko zobaczyła moją spakowaną walizkę zachowuje się jak zaawansowany Al z ADHD . Jest mi jej szkoda ale moja cierpliwość wisi już na bardzo cienkiej nitce :$Nawet do kibelka za mną weszła O.oimage.png.2a17ef3e819609b24eb413db80c54be6.png

pomysl ze juz za niedlugo...

Fotolia_164449049_XS.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, violka napisał:

Mam dość O.o Babcia jak tylko zobaczyła moją spakowaną walizkę zachowuje się jak zaawansowany Al z ADHD . Jest mi jej szkoda ale moja cierpliwość wisi już na bardzo cienkiej nitce :$Nawet do kibelka za mną weszła O.oimage.png.2a17ef3e819609b24eb413db80c54be6.png

ale później urlop !!!!

urlop.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, violka napisał:

Mam dość O.o Babcia jak tylko zobaczyła moją spakowaną walizkę zachowuje się jak zaawansowany Al z ADHD . Jest mi jej szkoda ale moja cierpliwość wisi już na bardzo cienkiej nitce :$Nawet do kibelka za mną weszła O.oimage.png.2a17ef3e819609b24eb413db80c54be6.png

Walizka spakowana to jakbyś jedną nogą w domu była. :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

A taaaki poukładany :szydera: i myślący zdroworozsądkowo :szydera:

Ty siem nie śmiaj, właśnie dla tego że wszystko na swoim miejscu to już aparacik przygotowany leży.

O i będą zdjęcia z dzisiejszego koncerta, muzycy już pod oknem się rozpakowują tyż:p

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, geronimo napisał:

Ty siem nie śmiaj, właśnie dla tego że wszystko na swoim miejscu to już aparacik przygotowany leży.

O i będą zdjęcia z dzisiejszego koncerta, muzycy już pod oknem się rozpakowują tyż:p

Cieszę się , że wszystko dobrze się skończyło i znowu będziesz mógł czerpać przyjemność z kolejnego pakowania :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Inwalidka jestem to sobie wymyśliłam że wypiorę pościel i zmienię.

O ja durna, ja durna. :mur:Założenie prześcieradeł na dwa wielkie leża z bolącym kolanem mnie przerosło. Ale się zawzięłam i po godzinie założyłam. Oba. :hura:

Zdrowa samokrytyka nigdy nie jest zła :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, violka napisał:

@Mirelka1965 jest za cwana , żeby się do tego przyznać :haha:

Tyle razy już mówiłam,  ale powtórzę raz jeszcze....NIGDY NIE KŁAMIĘ...:trele: Czasami mijam się, lekko, z prawdą,  ale nigdy nie kłamię....zatem jak mówię że spakowane rzeczy są, to są i nie mam potrzeby w nich gmerać....:trele: Na wierzchu jest tylko to, co będze mu potrzebne przez ten króciutki czas...:oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...