Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, 1bozka napisał:

Mysle ze podejmiesz słuszną decyzje.. Wierze w Ciebie :szydera:

Ja stołki wymyśliłam aby słodziak zrobił ,oczywiscie ,że dla wnuczek,,bo mają nowy dom i chcą malutkie stołki,,a te normalne dla dzieci co mają to sa za duże ,,tak okresliła jedna starsza wnuczka,,,więc słodziak zamiast zbierac maszyny to do roboty zostal zagoniony-hahhaha ale stołki wyszly super ,,100 kg może usiac i się nie ugnie,,,ale robi te stołki a wcześniej crazy domek zrobił drugi dla ptaszków,, a ja wyskakuje ,,mam fajny pmysł? " i do razu slyszę nein,nein nein:hura:bo może znowu wymyślę szafę albo kredens do zrobienia-hahaha,,,,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Blondi napisał:

Ja stołki wymyśliłam aby słodziak zrobił ,oczywiscie ,że dla wnuczek,,bo mają nowy dom i chcą malutkie stołki,,a te normalne dla dzieci co mają to sa za duże ,,tak okresliła jedna starsza wnuczka,,,więc słodziak zamiast zbierac maszyny to do roboty zostal zagoniony-hahhaha ale stołki wyszly super ,,100 kg może usiac i się nie ugnie,,,ale robi te stołki a wcześniej crazy domek zrobił drugi dla ptaszków,, a ja wyskakuje ,,mam fajny pmysł? " i do razu slyszę nein,nein nein:hura:bo może znowu wymyślę szafę albo kredens do zrobienia-hahaha,,,,

Wiesz co Blondi, ja mu serdecznie współczuję, biedny on  ci jest ,oj biedny:szydera:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Blondi napisał:

Ja stołki wymyśliłam aby słodziak zrobił ,oczywiscie ,że dla wnuczek,,bo mają nowy dom i chcą malutkie stołki,,a te normalne dla dzieci co mają to sa za duże ,,tak okresliła jedna starsza wnuczka,,,więc słodziak zamiast zbierac maszyny to do roboty zostal zagoniony-hahhaha ale stołki wyszly super ,,100 kg może usiac i się nie ugnie,,,ale robi te stołki a wcześniej crazy domek zrobił drugi dla ptaszków,, a ja wyskakuje ,,mam fajny pmysł? " i do razu slyszę nein,nein nein:hura:bo może znowu wymyślę szafę albo kredens do zrobienia-hahaha,,,,

Twój słodziak mówi " nein,nein nein " ? I po to Wanda Niemca nie chciała,do Wisły się rzuciła !!! Oj taka ofiara poszła na marne :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie pojawilam..jestem zyje mam sie...znosnie...

wygonilam meza babki na zakupy...rozkoszuje sie wzgledna cisza...wypilam kawe chociaz z pewnym opoznieniem...moze na nogi mnie postawi..bo czuje ze glowa jeszcze za reszta ciala nie zdazyla wstac z wyrka

pogoda sie pomalutku klaruje oby tak sie utrzymala...25stopni lekki iwaterek i sloneczko ale nie takie co parzy..

mam nadzieje, ze kolezanka mariolanta ma sie dzisiaj lepiej??

witam foremki moje kochane

 

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, 1bozka napisał:

oj tam biedny...kazda miłośc wymaga ofiar:szydera:

Nie ma co bidolić,,prawda?? ma robić i niech się cieszy ,że jeszcze jakies pomysły mi do głowy wpadają,,,a mam ich full,,,,już mam wizję na wieszaki na moje kapelusze,,alno z lasu przytargam korzen ogromny albo zrobię z czystego drzewa,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, geronimo napisał:

ciekaw jestem jak długo wytrzyma tą wdzięczność:trele:

Musi bardzo opanowany jest ....ten Słodziak ....wręcz flegmatyczny niczym Anglik ....taki pomaluśku ...powoluśku :haha:...Ewentualnie woli taką robotę ....zamiast obsługi naszej Blondi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Nie ma co bidolić,,prawda?? ma robić i niech się cieszy ,że jeszcze jakies pomysły mi do głowy wpadają,,,a mam ich full,,,,już mam wizję na wieszaki na moje kapelusze,,alno z lasu przytargam korzen ogromny albo zrobię z czystego drzewa,,,

no zgadzam sie niech sie cieszy ze nie musi sie nudzić..no :zdrówko:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, lucyna.beata napisał:

sie pojawilam..jestem zyje mam sie...znosnie...

wygonilam meza babki na zakupy...rozkoszuje sie wzgledna cisza...wypilam kawe chociaz z pewnym opoznieniem...moze na nogi mnie postawi..bo czuje ze glowa jeszcze za reszta ciala nie zdazyla wstac z wyrka

pogoda sie pomalutku klaruje oby tak sie utrzymala...25stopni lekki iwaterek i sloneczko ale nie takie co parzy..

mam nadzieje, ze kolezanka mariolanta ma sie dzisiaj lepiej??

witam foremki moje kochane

 

 

a czemu Ty dzisiaj taka,:trele:opóźniona...haha czyżby ktoś Cie w tym wyrku zatrzymał???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

a czemu Ty dzisiaj taka,:trele:opóźniona...haha czyżby ktoś Cie w tym wyrku zatrzymał???

wiesz bo u mnie to jest tak..o 4ej oczy jak u sowy...i troche zajec...kawe parze dla milusinksich itd....potem dzien leci wg programu ale dzisiaj...wywrotka...i plan moj legl...przyszla beraterka do zywienia dojelitowego....kawusia rozmowa...i zeszlo...q...wa godzine dluzej tylko na samym obiedzie...a wiesz zapewne ze ja sie ciasno z czasem robi i nastepne sprawy czekaja...to robi sie nerwowo...

i dziadkowi oberwalo ze jak sie umawia to ma mnie laskawie poinformwac bo szparagi sie rozje...ly sznycle jak trociny ...ale zjadl bez slowa..

i tak mi zeszlo...az do teraz..

ale sprzatnie po obiedzie jemu zostawilam...powiedzialam ze musze ale to natychmiast sie polozyc bo nie widze na oczy ...i wstalam kolo 16ej..najpier. nogi, potem rece...glowa sie do poduszki przykleila i trzymala mnie w lozku...w koncu jednak...

ze spuszczona glowa zamroczonona jak po sobotnie imprezie...dochodze do siebie ...

czyli kto jest winny???

PODUSZKA

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...