Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, foczka63 napisał:

Nie ma już czerwonych mordek:(Dałabym 11....

To okropne ,że dla pieniędzy ludzie wycinają 100 drzewa:( Wyciąć jest b łatwo ,ale już doczekać ,zeby nastepne wyrosło takie potężne szans żadnych:(

Jaka szkoda ,,tak kocham czerwone mordy:smutek: przykro mi jest bardzo,że nie można się wyżyć i naklepać na czerwono,,:serce:

Ja tylko opisuję ,ja takich lasów nie mam, ale za to dużo się nauczylam na temat drzew,,te drzewa stoją wieki to prawda , gdyby te lasy przejąl ktokolwiek inny tych drzew już dawno by nie było,są drzewa które muszą być scięte szybko ,,ponieważ choroba w nie weszła, gdy te drzewa chore się zostawi to za parę miesięcy cały las trzeba wyciąc, bo bardzo szybko przechodzi choroba na inne,,widzę teraz w innych lasach ile drzew jest chorych,, mój Słodziak  oddał jeden las dla bratanka i bratanek co pierwsze to wszystko wyciął, nie mógł przeżyć tego SłodzIak,,ja widzę jak dba o drzewa, jak dba o nowe ,,Tanne"-jodły, jakie ma zagrody na nowe drzewka , 

Tutaj lasów jest full i cale rodziny żyją z lasu, tylko z lasu, i co takim powiedzieć? :smutek:

Nie zetnie drzew Słodziak to zetnie potem rodzina i to szybko,,w miesąc oczyszczą wszystko,,lasów ma full ,te parę drzew nie wpłynie na nic ,las dalej kwitnie, :oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wdepniesz ,,,srepniesz ....Pisz Blondasku jak masz pisać i gitarra ....Przez Twoje 100 letnie drzewa za mordowanie niewinnych foczek ...tudzież kaczuszek my się wzięli .... :szydera:

czytam właśnie,,jestem też mięsożerna i nikt mi nie zabroni ,,czy to wypada czy nie,,czy dobrze czy zle,,mam to w doopie,,głęboko,,:hura: czerwone gęby też kocham:serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Co tam foki ...Eskimosi ..żyję tu i teraz . Mięsożerna jestem ...jako i moi przodkowie byli ...Warzywka jadam jako dodatek do mięs ...i bardzo je lubię . Jestem potworem ?

Ty to co najwyżej Ciasteczkowym Potworem :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1bozka napisał:

Za długa ta broda...natura natura ale tu porządna brzytwa by się przydala:szydera:

Coś Ty się do tej brody ....dopimpała ? ...Patrz na to z czego ...pożytek ...może być ....Robotny chłopina był okrutnie a tej broda przeszkadza .... Estetka ...psia kość sie znalazła  !..:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Coś Ty się do tej brody ....dopimpała ? ...Patrz na to z czego ...pożytek ...może być ....Robotny chłopina był okrutnie a tej broda przeszkadza .... Estetka ...psia kość sie znalazła  !..:szydera:

Nie lubię brody i basta:szydera: haha....robotny...w sutannie..haha

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, beatrix+ napisał:

Bo to  jakiś  królewic jest,  co do fryzjera na kąpiele co chwila latać trzeba, pazury ciąć,  na spacery łazić,  gotowane ŻADNE GOTOWCE jedzenie mięsko dobrej jakości z warzywami...

Kotecek na wagę złota,  prawie. 

Właśnie o tym pomyślałam pisząc,,:szok: kotecek na miejscu pierwszym,,,też kocham zwierzaki,,od mysz czy chomików począwszy,,no bo nie od much czy pszczół,,też mogę mieć full zagrody do oporządzenia ale nie na miejscu pierwszym,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Zygmunt 3 Faza napisał:

Rasputin miał taki sprzęt, że wnosił na nim dwa wiadra węgla po schodach. Tak też umarł. Wiadra się omsknęły i dostał dyszlem w głowę. 

Toż to wielki dramat ...hmm chyba muszę zagłębić się w jego biografię:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

bozka nie! po co masz sobie psuć dzień:oklaski: popatrz trzezwo na świat,,teraz tutaj.,,a nie co bylo tam kiedyś....lepiej Rasputina na żywo poszukać:szydera:

Acha dobra poszukam:haha:ale gdzie tu taką brodę znaleźć:szydera:

Edytowane przez 1bozka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...