Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

5 minut trzymała i coo....po ptokach ?...A niee...to o tej płukance do włosów ....Coś mi się pomaklaczyło ....z tym trzymaniem 5 minet .

Ty myślisz o średniej, statystycznej...15 minut tego "trzymania"...może @Maria Jolanta też to miała na myśli? :haha: Nie sprecyzowała, tylko jakiś obrazek nieRODO zapodała...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helllloł Everybody, oraz dzień dobry :d.  Z całą odpowiedzialnością stwierdzić muszę, że...cuda się zdarzają :d . Zdarzył się cud również mnie. Otóż otrzymane, acz niechciane sanatorium w Krynicy Zdrój, udało mi się zamienić :d :d :d Wprawdzie nie na ,,nad morzem" , ale na Ciechocinek :d :d :d Sprawdzę zatem osobiście, jak to jest z tą czerwoną łuną, ktora ponoc nad Ciechocinkiem świeci :d 

I jak tu nie wierzyć w cuda? :d :d :d 

Miłego dnia dla Was :serce:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dodzisława napisał:

Helllloł Everybody, oraz dzień dobry :d.  Z całą odpowiedzialnością stwierdzić muszę, że...cuda się zdarzają :d . Zdarzył się cud również mnie. Otóż otrzymane, acz niechciane sanatorium w Krynicy Zdrój, udało mi się zamienić :d :d :d Wprawdzie nie na ,,nad morzem" , ale na Ciechocinek :d :d :d Sprawdzę zatem osobiście, jak to jest z tą czerwoną łuną, ktora ponoc nad Ciechocinkiem świeci :d 

I jak tu nie wierzyć w cuda? :d :d :d 

Miłego dnia dla Was :serce:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Napisała, że 5 minut trzymała, a nie napisała...jeszcze...ile czasu kolor się będzie trzymał...:trele: Faceci...nieustający problem z czytaniem ze zrozumieniem...:szydera:

A kobiety ze zrozumieniem :d Jak Ballea to 5 min trzymasz i póżniej produkt sie sam trzyma ale też 5 min :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

Właśnie nie, mamy poczucie pewności ze nic nie zapomnieliśmy, że wszystko jest poukładane równiutko a nie wrzucone na łapu capu do kufra:d

Pakowałam się w godzinkę a wyglądem wnętrza mojej walizki nawet wojskowy by się nie powstydził :p I do nocy mam jeszcze full czasu na przemyślenia , czy wszystko jest na miejscu :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Pakowałam się w godzinkę a wyglądem wnętrza mojej walizki nawet wojskowy by się nie powstydził :p I do nocy mam jeszcze full czasu na przemyślenia , czy wszystko jest na miejscu :trele:

A my z Mirelką nie musimy myśleć czy wszystko na miejscu, my mamy pewność:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...