Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Blondi napisał:

A mnie do ciupy wsadzą za moje fotki,bo ja tych globusów trochę mam na zdjęciach,,,fotkach,,nie strachac mnie,,bo nischt zu tragisch ,,niech się brzydale cieszą,że chce ktoś ich fotografowac,,sami się pchają przed obiektyw,,bo dla nich to atrakcja,,,nie czytam RODO i jestem bardzo spokojna,,,za duża ciemnota jest jeszcze w naszym kraju aby to ogarnąc w tym bałaganie całym,,,,

W myśl Nowego Porządku Świata staliśmy się niewolnikami którzy mają się bać i należy ich surowo karać,

Łupić ile się da

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Malina 1 napisał:

To jest nowość w dm z balea,ja wzięłam rozmieszałam z wodą bo nie chciałam mieć mocno różowych i na umyte włosy nałożyłam jak szampon potrzymałam 5 min mam lekko różowe,fajne polecam

4010355509338-1543409_org.png

Daj znać jak długo się to utrzymuje na włosach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

W myśl Nowego Porządku Świata staliśmy się niewolnikami którzy mają się bać i należy ich surowo karać,

Łupić ile się da

Można było sie tego spodziewać przy obecnie nam panujących :d Dążenie do państwa policyjnego,inwigilacja obywatela i kontrola nad tym co robi i myśli.Tak więc i puplikacje trafiają na cenzurowane:d Wszystko w oczywiście aby żyło nam się lepiej i bezpieczniej :szydera: 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Daj znać jak długo się to utrzymuje na włosach....

Też sobie dzisiaj na pauzie zakupię , bo wybieram się do DM-a ....Moja farba jest cudowna , ale po iluś tam myciach wiadomo , że schodzi . Staram się nie farbować częściej niż raz na 5 - 6 tygodni ....a po takim upływie czasu to jestem już blondi ....nie lubię być tak bardzo jasna . Mój naturalny kolor ...dawno temu ...jeszcze prawie przed Wojną Japońską to bardzo ciemny wpadający w czerń ...W matkę poszłam ....Tylko moja mama zaczęła siwieć po 50 a ja przed 40 :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zależy co kto lubi ...Jak lubi " wymiarowe " to zachęcam ....jeśli nie to odstraszam . Niech se szuka płaskich łebków od zapałek :szydera:

No coś Ty :d Teraz brazylijskie są w modzie :d a jak komuś Bozia sterczącej pupci nie dała , to może sobie kupić galotki z silikonowymi poduszkami :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

No coś Ty :d Teraz brazylijskie są w modzie :d a jak komuś Bozia sterczącej pupci nie dała , to może sobie kupić galotki z silikonowymi poduszkami :haha:

Wiedziałam ...zawsze wiedziałam , że Ty mądra kobita jesteś :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Ciekawe jak długo sie utrzyma....5 minut? :szydera:

Po takim biczowaniu to na pewno kilka dni ...pręgi na doopie będą ....

A tak między Bogiem a prawdą ...powiedz mi Mirelle'o za co ta M+J tego biednego Orima po tej doopie chlasta ?...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Napisała, że 5 minut trzymała, a nie napisała...jeszcze...ile czasu kolor się będzie trzymał...:trele: Faceci...problem z czytaniem ze zrozumieniem...:szydera:

5 minut trzymała i coo....po ptokach ?...A niee...to o tej płukance do włosów ....Coś mi się pomaklaczyło ....z tym trzymaniem 5 minet .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...