Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Blondi napisał:

Od rana <<Amen" ,,bardzo ciekawe atrakcje ,,co niedziela coś nowego Ciebie czeka,,w TV włącz msze i niech slucha do 12 w południe,,,

Słucha .., ale woli na żywo :| Jak wyszłyśmy to zapytałam: - Podobało się ? Odpowiedziała : - Tak. Pójdziemy w przyszłą niedzielę ? - pytam dalej.  Nie - odpowiedziała. I tak sprawa zamknięta... Taka jest, uparta.., ale jak zobaczy to niczego nie będzie (co jej nie pasuje) ciągła. ))))

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Słucha .., ale woli na żywo :| Jak wyszłyśmy to zapytałam: - Podobało się ? Odpowiedziała : - Tak. Pójdziemy w przyszłą niedzielę ? - pytam dalej.  Nie - odpowiedziała. I tak sprawa zamknięta... Taka jest, uparta.., ale jak zobaczy to niczego nie będzie (co jej nie pasuje) ciągła. ))))

Cyt . " ale jak zobaczy to niczego nie będzie ( co jej nie pasuje ) ciągła ..." ...Dziwisz się ?...Też bym nie ciągła ...jakby mi nie pasowało . Normalka ...życie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Cyt . " ale jak zobaczy to niczego nie będzie ( co jej nie pasuje ) ciągła ..." ...Dziwisz się ?...Też bym nie ciągła ...jakby mi nie pasowało . Normalka ...życie :szydera:

xd Tak.., tylko, że ja ją przygotowywałam, że kościół inny... Wygooglowałam i poczytałam :| Miałam nadzieję, że zrezygnuje... No nic.., w tym kościele pojawienie się z takimi intencjami jakie miała moja pdp (zamiast katolickiego) jest sporym nietaktem :(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, NNNdanuta napisał:

xd Tak.., tylko, że ja ją przygotowywałam, że kościół inny... Wygooglowałam i poczytałam :| Miałam nadzieję, że zrezygnuje... No nic.., w tym kościele pojawienie się z takimi intencjami jakie miała moja pdp (zamiast katolickiego) jest sporym nietaktem :(

Nie ma tego zlego....:szydera: Moze sobie odpusci wycieczki:haha:

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, hawana napisał:

Nie ma tego zlego....:szydera: Moze sobie odpusci wycieczki:haha:

Gdzieee ....niech @NNNdanuta...już zaczyna się rozglądać , gdzie znajduje się kościół Adwentystów Dnia Siódmego ...Jak babcia rozwinie skrzydła to nic ani nikt jej nie zatrzyma ....ale Danulka chociaż pozwiedza sobie kościółki wsiech wyznań :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Nie ma tego zlego....:szydera:

To nie jest kościół otwarty, dobrze że mogłam powiedzieć przy pożegnaniu, żem tylko opiekunka i idę tam gdzie moja pani chce... :| Przy kawie jeszcze raz musiałam tłumaczyć mojej pdp inność tego kościoła, a słów brak, ale wreszcie zrozumiała, że popełniłyśmy nietakt... i podstawową różnicę. Nie żałuję, że byłam w tym kościele bo to była naprawdę ciekawa podróż "do miejsc nieznanych"))

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Gdzieee ....niech @NNNdanuta...już zaczyna się rozglądać , gdzie znajduje się kościół Adwentystów Dnia Siódmego ...Jak babcia rozwinie skrzydła to nic ani nikt jej nie zatrzyma ....ale Danulka chociaż pozwiedza sobie kościółki wsiech wyznań :szydera:

Tu nie ma xd, ale w Much poznałam opiekunkę, która była tegoż wyznania... :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga....Achtung....Wnimanie....Attention !  Koleżanki, które się wybierają bądź są na emeryturze !

Namieszala mi urzędniczka w Zusie w głowie bo powiedziała, ze wniosek mam złożyć po skończeniu lat, natomiast moje koleżanki złożyły na miesiąc przed skonczeniem.....zglupialam i nie wiem co mam robić. Jak jest korzystniej wg Was ? Muszę też zaplanować wyjazd do opieki i nie wiem co mam robić.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, awe59 napisał:

Uwaga....Achtung....Wnimanie....Attention !  Koleżanki, które się wybierają bądź są na emeryturze !

Namieszala mi urzędniczka w Zusie w głowie bo powiedziała, ze wniosek mam złożyć po skończeniu lat, natomiast moje koleżanki złożyły na miesiąc przed skonczeniem.....zglupialam i nie wiem co mam robić. Jak jest korzystniej wg Was ? Muszę też zaplanować wyjazd do opieki i nie wiem co mam robić.

Zanim rozpatrzą ,to Ty akurat skończysz te swoje lata emerytalne.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, awe59 napisał:

Uwaga....Achtung....Wnimanie....Attention !  Koleżanki, które się wybierają bądź są na emeryturze !

Namieszala mi urzędniczka w Zusie w głowie bo powiedziała, ze wniosek mam złożyć po skończeniu lat, natomiast moje koleżanki złożyły na miesiąc przed skonczeniem.....zglupialam i nie wiem co mam robić. Jak jest korzystniej wg Was ? Muszę też zaplanować wyjazd do opieki i nie wiem co mam robić.

Ewa ...ja byłam w trakcie 'starania się ' , ale zrezygnowałam ze swojej ...Babka w ZUS-ie też powiedziała o ukończonych ....18 latach ...ale na miesiąc przed mogłam złożyć z tym , że miało się liczyć od dnia ukończenia ...tych 18-tu :szydera:... Nie zdążyłam , bo miałam prostowaną datę w jednym ze świadectw pracy ...no i mam inaczej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Zanim rozpatrzą ,to Ty akurat skończysz te swoje lata emerytalne.:haha:

No wlasnie....:szydera: żebym nie czekała do usranej śmierci a nie można wcześniej złożyć bo bym to zrobiła....już dawno.....chodzi mi o to, ze jak ta baba  W Zusie mi tak powiedziała to będę jedną emeryturę do tylu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ewa ...ja byłam w trakcie 'starania się ' , ale zrezygnowałam ze swojej ...Babka w ZUS-ie też powiedziała o ukończonych ....18 latach ...ale na miesiąc przed mogłam złożyć z tym , że miało się liczyć od dnia ukończenia ...tych 18-tu :szydera:... Nie zdążyłam , bo miałam prostowaną datę w jednym ze świadectw pracy ...no i mam inaczej ...

Ja tez muszę sprawdzić czy wszystko mają korekt bo to oszuści są....jak wrócę to zaraz tam pójdę.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

No wlasnie....:szydera: żebym nie czekała do usranej śmierci a nie można wcześniej złożyć bo bym to zrobiła....już dawno.....chodzi mi o to, ze jak ta baba  W Zusie mi tak powiedziała to będę jedną emeryturę do tylu.

Nie ...nie będziesz i przestań słuchać " jajcarskich bzdur " w poważnych sprawach :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

Ja tez muszę sprawdzić czy wszystko mają korekt bo to oszuści są....jak wrócę to zaraz tam pójdę.

Sprawdź i ...nie zawsze trafisz na oszustów . Z tym moim świadectwem były jaja , bo datę urodzenia miałam o rok młodszą . Nie pamiętam dokładnie , ale chyba sobie żartowałam z tego ...wtedy nie zdawałam sobie sprawy ...cholera wie ..a może odłożyłam sprawę na " załatwię to ...kiedyś " ?...I wyobraź sobie , że dokumenty składałam u mnie w placówce a oddział jest w sąsiednim mieście . Właśnie stamtąd zadzwoniła do mnie na komórkę ( podany miałam numer w dokumentach ) babeczka i powiedziała mi , że muszę to poprawić , sprostować , bo inaczej będę stratna ok. 3 lat do wyliczeń emerytury , bo nie zgadza się ta moja nieszczęsna data urodzenia ....Noo...czasem trafi się na kogoś porządnego i kompetentnego ...nawet w ZUS-ie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemmelduje....toranaga po 7godzinnej wyciecze zakupowej szczesliwie do domu wrocil w szoku...co sie ze swiatem stalo po ostatnich 6ciu latach jego wyizolowania...ale portki zakupil...zadowolony ze dal rade...oczywiscie go pochwalilam ze dzielny itd...legl ..wymeczony , musi odespac bo jak mirela pojawi szyku musi zadac a co...

kolezanka ma jakies 2 godzinki do mnie

bedzie oj bedzie sie dzialoguggy.gif

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do emertytury jeszcze mi brakuje troche latek aczkolwiek jakis kapital chyba juz wypracowalam nie ukrywam ze tluste lata mialam w korpo wiec to bedzie podstawa do wyliczen...swego czasu kazali zbierac kwity gdzies je mam jakies pisma tez schowalam i czekam az bede gotowa rozkoszowac stanem polskiej emerytki...co bedzie do tego czasu, co jeszcze wymysla czy mi doloza lat do 70tki czy pozwola szybciej sie wycofac..nie wiadomo...tego nie wie nikt..

najpierw trzeba dozyc tych lat wysnionych guggy.gif

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Gdzieee ....niech @NNNdanuta...już zaczyna się rozglądać , gdzie znajduje się kościół Adwentystów Dnia Siódmego ...Jak babcia rozwinie skrzydła to nic ani nikt jej nie zatrzyma ....ale Danulka chociaż pozwiedza sobie kościółki wsiech wyznań :szydera:

Moga sobie nawet do Lichenia pojsc. Moze pdp sie spodoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Joy napisał:

Witam Szanowne Towarzystwo :) 

Nie wiem jak Wy ale ja się olernie stęskniłam za Wami :cmok:.Muszę nauczyć się korzystać z możliwości smartnego fona i częściej wchodzić na forum bo inaczej o mnie zapomnicie:szydera: Tylko kurcze te literki takie malutkie :( 

Witaj :cmok:Tesknilim a zywo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...